Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
orzechovicz

brak bana textury

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

.Twój nick z gry:.
Nick cheatera:Ian Carey
Serwer:dm+bf2
Data + dokładna godzina:02.02.20 16:05
Link do dema:  https://www74.zippyshare.com/v/1N0xGnWL/file.html i cala mape siedzial na gorze
https://www74.zippyshare.com/v/aT0IXTHM/file.html
ip:STEAM_0:1:515440446 
Twój nick z gry:
Nick cheatera:
Serwer:
Data + dokładna godzina:
Link do dema:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na górze bo w Twoim teamie lata gość na aimie od godziny, więc mogłeś trochę ruszyć głową i pomyśleć dlaczego tak własnie robiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj sobie cala mape tam siedziales i zabijales trzeba bylo do spec przejsc i nie udawaj teraz niewinnego ewidentnie grales i tyle w temacie.A tego co zglaszalem wczesniej to byla inna mapa zacznijmy od tego.

Edytowane przez orzechovicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typie ten aimer zmieniał nic co mapę to co ty będziesz mi tu teraz gadał. Lepiej złóż podanie o admina i będzie po problemie zamiast się mnie czepiać,ze się trochę kitralem przed haxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spinaj się tak Orzech bo nie miałem nic złego na myśli :) Lepiej złóż podanie o admina bo dość często jesteś na servie i problemy zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

W/w wiadomość dotyczy również Ciebie. Odnośnie tematu to nie jest dopuszczane łamanie regulaminu z powodu takiego, że ktoś go również łamie. Zakazane jest wykorzystywania bugów mapy, również za pomocą umiejętności, które zyskujemy razem z odznakami. Jeżeli jest cheater to należy zgłosić na u@, /zglos lub w dziale AC na forum.

Bana teraz nie dodam bo to mija się z celem jak nawet gracz o nim nie będzie wiedzieć. Kolejnym razem proszę o zgłoszenia do Adminów o zaistniałej sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×