Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kaszi

Skarga Polack.

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry):
3. Nick oskarżanego (z gry):
4. Dokładna data (dzień+godzina):
5. Mapa:
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinienia:
9. Dodatkowy opis:

1. Skarga na: Gracz

2. Nick oskarżyciela (z gry): Kaszi

3. Nick oskarżonego (z gry): Polack.

4. Dokładna data (dzień+godzina): 08.02.2020 Około godziny 12:00 mapa cs_wiocha

5. Mapa: cs_wiocha

6. IP oskarżonego:

7. Steam ID oskarżonego:

8. Dowód przewinienia: HLTV mapa cs_wiocha

9. Dodatkowy opis:

 

Pragnę zgłosić niekulturalne zachowanie gracza o nicku Polack. Ten kolo to jakiś zakompleksiony typek. Co tylko jestem razem z nim na serwie, to z jego strony lecą prowokujące komentarze. To staje się już irytujące. Zróbcie proszę coś z tym. Ostatnie można znaleźć około godziny 12:00 08.03.2020 na mapie cs_wiocha. Wiadomość dla Ciebie Ezio - co tylko do mnie będziesz pisać/mówić to wszystko będzie lądować tutaj, może w końcu wyrwiesz zasłużonego perma. Jeśli uważasz, że jestem odpalony nie ma problemu...przejdź rekrutację na admina i możesz mi walić ssami co godzinę (nawet częściej). Po 10 razie Ci się znudzi. Jakieś docinki, że śmiejecie się ze mnie na innym serwerze to nie jest na miejscu. Kiedyś już Ci udowodniłem, że na innym serwerze też nie masz startu. Nie pozdrawiam.

PS. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz (graczu z 10letnim stażem, a boty Cię zabijają 😊)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Witam, owszem zgadzam się z powyższym i jestem prowokujący w swoim zachowaniu, natomiast nie wyzywam i nie ubliżam tak jak ty

Oskarżam też , ale nie tylko ja ale to już w tej chwili jest nieistotne. Bo wielu graczy twierdzi ,że jesteś spalony.

Pragnę zgłosić niekulturalne zachowanie gracza Kaszi :)  na demku wyraźnie słychać tę twoją kulturę i wyzwiska plus straszenie.

Dodam ,że mi też tam puściły hamulce ale ja się przynajmniej nie wybielam jak, ty. 

 

https://www80.zippyshare.com/v/y0RvNHaK/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś idiotą czy tylko takiego udajesz? Wstawiasz demko sprzed miesiąca? Pamiętam tę sytuację: Ty razem z "kropką" zaczęliście jechać na mnie, a ja zacząłem się bronić? Dwóch na jednego i myślisz, że jesteś wielki? Jest takie powiedzenia kozak w necie... a resztę sobie dopowiedz. Brawo dla Ciebie. Nigdy nie zaczynam pierwszy kogoś wyzywać, ale też nie pozwolę sobie jechać po mnie. Ty, kropka oraz czarny : D - trzech niedowartościowanych kolesi, którym przydałby się dłuższy odpoczynek.

 

A te wszystkie nastroje innych graczy do mnie sprowokowałeś Ty. Płaczem na mikro i nastawianiem ludzi przeciwko mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko winny się tłumaczy , też jest takie powiedzenie. Ale nikt cię tam nie wyzywa od kurew i od jebniętych więc o jakiej prowokacji mówisz ?

Obejrzyj demko ze zrozumieniem i mnie nie obrażaj bo wychodzi na to ,że sam sobie teraz przysłowie kozak itd przypisałeś do swojego przykładu. 

Zabolało cię , że wstawiłem dowody na cb ?? Masz swoje wstaw nie masz to bye i tyle ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Ezio może na tym demku nikt go od ku... nie wyzywa ale sam bylem świadkiem i to nie raz jak wyzywasz graczy .Kaszi a do ciebie taka prośbą jak cie wyzywaja zgłoś jeśli nikt się nie pojawi to zrób screeny lub demko i wrzuć ba forum a na pewno ktoś się tym zajmie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Na demku ewidentnie słychać kto kogo od ku....wyzywa chyba. Owszem wyzwiska z mojej strony są, natomiast takich słów nie urzywam jak tutaj pan nieskazitelny. A co do zglszania i rozpatrywania to sam zostalem przez adma zwyzywany tak więc, pamiętacie to co chcecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem co ma pierwsze zdanie do mojej wypowiedzi wyżej . Pisze się używam. Dokładnie pamiętamy to co chcemy więc musisz nam przypomnieć 😉  Koniec spamu jeśli nie macie więcej dowodów to czekamy na kogoś z uprawnieniami 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystkie podejrzane uwagi i prowokacje będę wrzucał na forum. Koniec z pajacowaniem tego "Pana". To jest największy paradoks...sprowokować a później jeszcze pisać "że ja takich słów nie używam". Typowy troll. 

 

Edit//

 

Zacznijmy od gracza Czarny : D Ostatni tygodniowy ban chyba nic nie pomógł.

 

https://www41.zippyshare.com/v/xlTb5stf/file.html

Edytowane przez Kaszi
Dorzucenie dowodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Ja przynajmniej się przyznaję i mam świadomość swoich poczynań .

Demka się wrzuca w osobnym temacie, jeśli nie dotyczą tego co jest teraz. 

Poćwicz pisownię, bo chyba ciężko z pisaniem zdań oznajmujących i stosowaniem znaków interpunkcyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2

Hej, ja proponuje ban po jednym dniu dla jednego i drugiego Pana za brak kultury. Jeden i drugi jest rownie winny. Jeden zaczepia drugi ubliża i na odwrót. Jak po jednym dniu kary dalej będzie brak kultury wtedy myślę że tydzień da do myślenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

 

Znowu "kropka" oraz ten typek Polack. jakieś wywody mieli dosłownie z godzinę temu. Poniżej demko. Ciekawe co poszli obgadać na Tsa :) Chyba popłakać, że założyłem tutaj temat.

 

https://www92.zippyshare.com/v/Bt5Qc6bp/file.html

 

PS. Tylko dlaczego ja mam być ukarany jak się bronie??? To chyba napastnik powinien dostać karę?? Fakt jest taki, że nie przebieram w słowach. Takie sytuacje nie są sporadyczne ( za każdym razem, gdy tylko spotykamy się na serwerze jest to samo), więc nie dziwcie się, że używam takich słów :) Tak jak żarówa pisał - wszystko będzie lądować na forum i nie będę wchodzić w żadne dyskusje z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2020 o 18:14, Kaszi napisał:

Tylko dlaczego ja mam być ukarany jak się bronie??? To chyba napastnik powinien dostać karę?? Fakt jest taki, że nie przebieram w słowach.

Nie ma to znaczenia. Nie gracie sami, słuchają i czytają Wasze wypowiedzi inni gracze. Nie umila im to gry.

 

W dniu 8.03.2020 o 20:45, Ezio napisał:

I kto tu płacze....??

Bez spamu. Kolejnym razem za wszystkie bezensowne posty nie wnoszące nic do tematu zostaną nadane warny.

 

@topic

Na razie wstrzymam się od nadania dłuższych banów. Ogarnijcie się obydwoje. Jeden prowokuje, drugi odpowiada równie wulgarnie. Nie chcę więcej zajmować się tym tematem. Na kolejne zgłoszenia na @Ezio lub @Kaszi zareaguje bardziej agresywnie i dostaniecie konkretne bany. Pamiętajcie, że nie jesteście sami na serwerze.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×