Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ezio

kaszi wyzwiska

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz
2. Nick oskarżyciela 
3. Nick oskarżanego 
4. Dowody: Tak jak przypuszczałem, bez przyczyny wyzywa graczy pod ich nieobecność na serwerze w obecności też.

1544617974_Kaszi.thumb.jpg.b9ac8d395c9de469c2291f8311974fdc.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze jest osoba, która się podszywa pod stałych graczy i wyzywa pozostałych. W tym przypadku podszywała się pod Yakuze i wyzywała gracza Kaszi. W załączonym screenie widzimy jak Kaszi rozmawia z prawdziwym Yakuzą o tych właśnie wyzwiskach i podejrzewa (według mojej obecnej wiedzy błędnie), że podszywającym się jest kropka lub Autor skargi Polack. Patrząc na historie Waszych konfliktów opartych na ciągłych wyzwiskach jego podejrzenia mają pewny sens, ale podkreślam że nic na to nie wskazuje by ta dwójka się podszywała.

 

W każdym razie faktycznie doszło do obrazy (wyzywał Was od downów). Muszę jednak spojrzeć na drugą stronę medalu, którą opisałem wyżej oraz tego co było poruszane w wcześniejszej skardze pomiędzy Wami (Kaszi vs Polack, kropka). W świetle tamtych zdarzeń, po byciu obrażanym przez podszywkę mógł być jednak nieco zdenerwowany. Skarga jest słuszna, jednak zakończę ją upomnieniem słownym dla @Kaszi. Celowo tutaj go oznaczyłem by otrzymał powiadomienie o skardze i zapoznał się z nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×