Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Olek pro skiller xd

Skarga na Kasztelana

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuje kasztelana od dłuższego czasu w grze , i nie słucha on skarg na cheaterów, Nie wiem co on robi ale , jest coraz wiecej aimów , Inni. Moderatorzy wyrzucają ale kasztelan ciągle mówi że są czyśći xDD, Takich skili nawet tybijczycy ani wirtusi nie mają co niby czyste niektóre aimy albo cheaterzy na serwerze , Zróbcie coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

Temat przenoszę do odpowiedniego działu - z "Skargi na moderację" do "Skargi".

Obserwować to ty możesz co nauczycielka ci pisze na tablicy, skoro nie rozumiesz wprost że ktoś jest czysty i był już wielokrotnie sprawdzany to tylko dowodzi o poziomie twojej inteligencji. Tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Rozumiem cie że go sprawdzałeś czy sie umył bo mówisz że jest czysty też bym tak chciał :D, ale teraz innaczej powiedziałem ci żebyś go sprawdził bo jestem codziennie na serwerze i żednego chłopa z takim skilem nie widziałem a chłopaki mają wyższe rangi niż on i nie mają takiego skilla, Poprostu to jest niemożliwe że ziomek ma takiego skilla, jeśli widziałeś tybijskie strzały , lub jeden z meczów wirtusów na DD2 to nikt takiego skilla nie ma , możesz nie widziać bo niektóre cheaty da sie wyłączyć, Ale ziomka który prawie codziennie nakurwia na aimie i psuje rozgrywke, myśle że założyciel serwera napewno by coś znalazł i lepiej prowadził kwestie moderatora :).jeszcze jedno jak chcecie żrobić screena komputera ziomka kurna?? Nie rozumiem co wy tam gadaci, na youtubie nawet ci tego nie powiedzą ale spoko nie wnikam.Kończe konwersacje z człowiekiem który jest tak skrajnie głupie sorry, :D

 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że ja tu też dodam swoje zdanie, bo pewnie o mnie chodzi. Każdy ma swoje zdanie odnośnie każdego innego gracza. Miałem już kilka razy ssy robione nic nie wyszło, miałem mieć rozpiske demka też jej nie widzę. Jeżeli kasztelan mówi na serwerze, że miałem ssy kilka razy on nic we mnie nie widzi (chodzi o aima) to ty też możesz mi rozpisać demko w dziale AntiCheat - Zgłoś Czitera. Wtedy ubt zobaczy twoje zgłoszenie zrobi co ma do zrobienia ja też się odwołam i wszytko wyjdzie. Moim zdaniem nie powinieneś od razu pisać skargę na admina, bo nie chce mi dać bana, jeżeli dla niego jestem czysty. Admin nie wykonuje rozkazów podawanych przez graczy. Jeśli chcesz mnie zbanować to napisz rozpiske na mnie wspomnianym wyżej dziale, a nie naskakujesz na admina. Według mnie twoja skarga jest zbędna.

Godzinę temu, Olek pro skiller xd napisał:

Rozumiem cie że go sprawdzałeś czy sie umył bo mówisz że jest czysty też bym tak chciał :D

To świadczy o twoim poziomie inteligencji, a nie @Kasztelan96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie przedstawiłeś żadnych dowodów, ani nie podałeś daty + godziny zdarzenia czy nicku gracza, którego sprawa dotyczy. Na przyszłość zapoznaj się z wzorem skargi. Nie mam czego rozstrzygać.

 

 

Skarga odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×