Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Kali[SZ]  // po przerwie. vol2
2. SteamID: STEAM_0:0:458765893
3. Wiek: 24 w lipcu
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=S2FsaVtTWl0gIC8vIHBvIHByemVyd2llLiB2b2wy&host=54.38.199.196:27015
5. Doświadczenie: Miałem admina na innych serwerach
6. Napisz kilka zdań o sobie: Siema, jestem Dominik. Interesuję się piłką nożną, gdzie sam w nią kopie w miejscowym klubie. 
6. Mikrofon*:  tak
7. Akceptujesz regulamin admina**?:  tak
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: 887
9. Linki do poprzednich podań:  TO PIERWSZE PODANIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam nadzieję, że uda mi się otrzymać chociaż admina na próbę, coraz więcej ludzi ma wolne z powodu wirusa i coraz więcej odpalonych typów gra na serwerze... nie da sie grać bo jest mega burdel jak ktoś wjeżdża na aimie.

POZDRO!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blackhill,

Zakaz wypowiadania się we własnym podaniu.

@Kali[SZ] // po przerwie. szukamy adminów na serwer, niestety musimy trzymać pewien poziom.

Po pierwsze brak punktów w sklepiku oraz reklam, co dyskwalifikuje podanie na starcie. Napiszę Ci tylko co jest nie tak, żebyś widział na przyszłość. Musisz poprawić zachowanie na serwerze. Wulgarne wypowiedzi, wyśmiewanie graczy itd. są niedopuszczalne w przypadku adminów. Jak chcesz karać innych, za coś co sam robisz? Nie da się tak niestety.

 

Popraw zachowanie oraz na przyszłość przeczytaj ze zrozumieniem  całe info zawarte w regulaminie admina oraz zasadach rekrutacji opisanych m.in. we wzorze podania. Nie spamuj również kilkoma podaniami jednocześnie, gdyż najzwyczajniej dostaniesz warna.

 

Podanie odrzucone.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×