Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ian Carey !

Ian Carey ! Demo.

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na serwerze mnóstwo graczy, którzy uważają, że jestem odpalony. To bardzo irytujące, a o wyzwiskach już nie będę wspominał. Korzystając z wolnego czasu na kwarantannie pozwoliłem sobie nagrać rundę na mini_dust2. Demka z HLTV są w słabej jakości i czasami ciężko, coś na nim stwierdzić. 

 

***Film głównie kierowany do najbardziej irytującego gracza DM+BF2, który za każdym razem wypisuje listę haxów jakie posiadam. @Ezio Miłego ogladania ;)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, takie pytanie na początek, czym ty to nagrałeś  , bo ja tu widzę filmik o podświetlonej klawiaturze i monitorze z csem , na którym nic konkretnego nie widać.

Jeśli to jakiś żart to naprawdę dobry:D. Tylko prima aprillis był  przedwczoraj... 

Powiem ci , że na najgorszym demie z hltv lepiej widać cokolwiek np. kto na nim gra:D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
25 minut temu, Ezio napisał:

bo ja tu widzę filmik o podświetlonej klawiaturze i monitorze z csem , na którym nic konkretnego nie widać.

 

 

 

Widzisz ? Nareszcie coś zrozumiałeś :)

 

A tak na poważnie, to wcale mnie nie dziwi twoja odpowiedź. Nagrałem to w takiej formie ponieważ, gdybym wstawił "normalne demo", to byś mówił, że pewnie i tak coś mam odpalone w tle, a tak masz wszystko pokazane od włączenia kompa włącznie.

 

Wiem, że jesteś takim typem człowieka który, i tak nie przyjmie do wiadomości, że mógł się mylić w ocenie i dalej będę słyszał to twoje "irytujące gadanie".

A twój post i obracanie niby wszystko w żart najbardziej to pokazuje. 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nakrec następne jak wchodzisz do pokoju i wtyczke wkladasz do gniazdka haha... Co ty palisz??😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×