Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wtcs ' poLatach

Zmiana dotycząca "fleszy"

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Każdego z Nas wkurzają flesze rzucone jak popadnie od swoich i dlatego proponuje żeby to zmienić i wprowadzić flesze które nie będą oślepiać swoich. 
Myślę że to będzie bardzo na + ponieważ uprzyjemni grę wszystkim. 

Pozdrawia 

Weteran CS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Nie Lubię! 1

Jestem na nie 😇 . Wystarczy nauczyć się rzucać fleshe i nie będzie takiej potrzeby . A tak na serio to wyobraź sobie 6 CT którzy raszuja i na pale rzucają fleshe bo wiedzą ze siebie nie oslepią , a w tym czasie TT ma mleko . No jakoś mnie ten pomysł nie przekonuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
28 minut temu, GaszE PetY napisał:

@zarowa :D Nie chodzi o oślepienie konkretnie siebie tylko członków swojego teamu. Sam wyznaje "nie umiesz, nie rzucaj, nie dotykaj" 

to nie zmienia faktu ze fleshy nie będzie miała większości np CT a TT będą mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze powinno zostac tak jak jest, owszem czasem zdazy sie rzucic flesza swoim za co zazwyczaj przepraszam ;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to niepotrzebne ułatwianie gry. Co więcej zacznie się bezcelowe rzucanie fleszy gdzie popadnie. Jest info, kto kogo oślepił.

Czekam na więcej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Jestem na nie.

Wpłynie to na autentyczność rozgrywki. Podobną bzdurą była propozycja przenikania przez graczy swojej drużyny. 

Jedyną i radykalną metodą na naukę rzucania granatów byłoby włącznie friendly fire.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Na NIE ! Ułatwianie gry. Jeśli można coś zmienić to czas do którego możemy przebywać na respie po zaczętej rundzie ,nie mówie tu o wracaniu czy przebieganiu przez respa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A może zrobić 30 sekund na stanie na respie, po upływie tego czasu, kto się nie ruszy będzie mu zabierało 3hp np, to zmusi niektórych graczy by sie ruszyli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
7 minut temu, Kondziu napisał:

A może zabić 30 sekund na stanie na respie, po upływie tego czasu, ktoś się nie ruszy będzie mu zabierało 3hp np, to zmusi niektórych graczy by sie ruszyli :)

Bardzo dobry pomysł 😀 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
13 minut temu, Kondziu napisał:

A może zrobić 30 sekund na stanie na respie

wycofuję się z dyskusji - 30 sekund na dm+bf2 to wieczność - kupuję i zapierdzielam zabijać. Widocznie na dd2 jest inna ( nie moja ) bajka. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Nevertrust napisał:

wycofuję się z dyskusji - 30 sekund na dm+bf2 to wieczność - kupuję i zapierdzielam zabijać. Widocznie na dd2 jest inna ( nie moja ) bajka. 

 

Nawet na dd2 30sekund to dużo, tylko niektórzy wola np. cała runde stac na respie zamiast pójść do paki/ po pakę, a co najgorsze, ze Ty wykonujesz „cele” a on Cię zabije. To tak samo wkurza jak mrugasz latarka na dm by walczyć na noże, a ktoś broń wyjmuje lub jak bijesz się z kimś na noże, a ktoś drugi się wtrąca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to prosze o wpisanie do regulaminu servera, resp terro na 1:20 bo jestem codziennie a glownie wieczorami i nie moge nic z tym zrobic. Bezsilność też ma zły wplyw..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, asdf1986 napisał:

Jeśli można to prosze o wpisanie do regulaminu servera, resp terro na 1:20 bo jestem codziennie a glownie wieczorami i nie moge nic z tym zrobic. Bezsilność też ma zły wplyw..

Ten temat był już poruszany pierdulion razy. Ale być może coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Czas na respie powinien być ograniczony do 1:30. Bardzo denerwuje kampienie przez całą mapę z awp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale resp bez ograniczeń naprawdę denerwuje. Rotujesz sobie przez respa a tam niespodzianka. Ziomek który siedzi minutę na swoim spawnie xd Nie można nic z tym nawet zrobić. A to, że zostanie wprowadzony limit nie robi od razu pełnoprawnego serwera tp. Zluzujcie trochę i może pora w końcu coś z tym zmienić.

Edytowane przez cosmooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując flesze zostają po staremu.

Jak widzę pojawiła się nowa propozycja. Jestem w stanie się do niej przychylić, ale w ograniczonym stopniu. Postaram się ustalić w najbliższym czasie strefę na respie TT, w której gracz po upływie określonego czasu będzie slapowany lub karany utratą HP. Strefa oczywiście nie będzie dotyczyła graczy CT i ich respu. Poinformuję o zmianach w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×