Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam teraźniejsze statystyki dot. epidemii COVID-19 (stan z 04/04/2020):

(x zakażeń / x zgonów / x wyzdrowień)

 

Ógólnie: 1 181 825 / 63 902 / 244 246

 

1. Stany Zjednoczone - 300 915 / 8 162 / 14 459

2. Hiszpania - 124 736 / 11 744 / 34 219

3. Włochy - 124 632 / 15 362 / 20 996

4. Niemcy - 92 150 / 1 330 / 26 440

5. Francja - 90 842 /  7 574 / 15 572

6. Chiny - 82 543 / 3 330 / 76 946

7. Iran - 55 743 / 3 452 / 19 736

8. Wielka Brytania - 42 441 / 4 320 / 215

9. Turcja - 24 934 / 501 / 786

10. Szwajcaria - 20 278 / 641 / 4 846

 

Państwa, które nie mają dotychczas potwierdzonego przypadku koronawirusa:

 

- Turkmenistan

- Lesotho

- Sudan Południowy

- Tadżykistan

- Samoa

- Vanuatu

- Palau

- Mikronezja

- Kiribati

- Tuvalu

- Tonga

 

Źródło (mapa świata oraz statystyki): https://www.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

 

 

eu.png

Edytowane przez maxymus. Woozie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że każdy na swój sposób śledzi na bieżąco co się dzieje na świecie w związku z epidemią. 

Jakąkolwiek otworzysz stronę internetową, wszędzie bombardują nas informacjami na ten temat.

Tu na CSK nie ma ignorantów i każdy zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Tu jest nasza ostoja, logujemy się żeby się zrelaksować i oderwać od rzeczywistości.

Dlatego sądzę, że nie ma sensu  zamieszczać tego typu info. 

z poważaniem i bez obrazy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Moje kobiety kolega jest Policjantem w Bydgoszczy i te statystyki to pic dla ludzi tak myśle ! Ludzi jest wiecej zarazonych bo w samej Bydgoszczy powiedział,ze jest prawie 600 osób a nie podaja tego do informacji zeby nie wzbudzac PANIKI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zarażony i w obawie przed dalszym swoim losem chcesz Nam zobrazować ten światowy problem i ostrzec, bo czujesz, że Tobie zostało niewiele czasu i możliwe, że to jest Twój ostatni post na tym forum i jedna z ostatnich rzeczy jakie wykonasz w Swoim życiu mniej, bądź bardziej kolorowym... no to serdecznie dziękujemy za w sumie spoko przedstawione dane, które w momencie przedstawienia są już nieaktualne :)

Jeśli jednak wszystko gra i trąbi, a wszystko co Ciebie martwi, to ten pryszcz tuż nad górną wargą, który powoduje dyskomfort u nawet największych twardzieli... no to cały wątek jest w zupełności tutaj niepotrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 3
W dniu 6.09.2022 o 11:32, MarkusPi napisał:

I jak tam ? Przeszliście covida ? W ciągu tych dwóch lat ? ja go przeszedłem dwa razy 

 

Tak. Pierwszy raz w 2020 na jesień najprawdopodobniej bezobjawowo - testu nie miałem, ale 4 osoby w domu miały objawy, z czego 2 osoby z wynikiem pozytywnym. Pozostałe 2 testu nie miały.

Drugi raz na początku 2022 w lutym po dwukrotnym szczepieniu - ostatnie było w czerwcu 2021, akurat jak miałem się zapisywać na trzecią dawkę, ale jak zachorowałem, to zrezygnowałem i raczej w domyśle należy przyjąć, że na zrezygnowaniu poprzestanę. :P  Była gorączka, ogólne rozbicie, ból oczu, a kaszel jeszcze przez następne 3 tygodnie się utrzymywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja się w ogóle nie szczepiłem..... A zamierzałem w zeszłym roku. Ja pierwszy raz zachorowałem w lutym 2021, potem drugi raz w grudniu 2021. Po roku czasu znowu....... teraz jestem chory ....tylko nie wiem czy to covid czy zwykłe przeziębienie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2022 o 11:32, MarkusPi napisał:

Ja się w ogóle nie szczepiłem..... A zamierzałem w zeszłym roku. Ja pierwszy raz zachorowałem w lutym 2021, potem drugi raz w grudniu 2021. Po roku czasu znowu....... teraz jestem chory ....tylko nie wiem czy to covid czy zwykłe przeziębienie 😜

 

Moja mama szczepiona, a chora była 4 razy. Ja w czasie tych wszystkich lockdownów w 2020 zwiedzałam Europę, byłam chyba w 6 państwach i powiem szczerze nigdzie się ludzie nie bali tak jak w Polsce. We Francji normalnie na plaży pełno ludzi że nie było gdzie się rozłożyć, żyli tak jakby nic się nie działo. Ja też tak żyłam i nie zachorowała, dopiero w grudniu 2021 nie wychodziłam prawię w ogóle z domu i złapałam.. Myślałam że umieram. Nie polecam nikomu chorować na to g*wno. Brak smaku to najgorszy koszmar 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
W dniu 4.12.2022 o 00:24, Aguska23 napisał:

 

Moja mama szczepiona, a chora była 4 razy. Ja w czasie tych wszystkich lockdownów w 2020 zwiedzałam Europę, byłam chyba w 6 państwach i powiem szczerze nigdzie się ludzie nie bali tak jak w Polsce. We Francji normalnie na plaży pełno ludzi że nie było gdzie się rozłożyć, żyli tak jakby nic się nie działo. Ja też tak żyłam i nie zachorowała, dopiero w grudniu 2021 nie wychodziłam prawię w ogóle z domu i złapałam.. Myślałam że umieram. Nie polecam nikomu chorować na to g*wno. Brak smaku to najgorszy koszmar 

A powiedz mi odzyskałaś smak i węch ? Bo ja np. odzyskałem, ale żona węchu nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×