Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
how u doin

skarga na asdf

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: admina
2. Nick oskarżyciela (z gry): how u doin?
3. Nick oskarżanego (z gry):asdf
4. Dokładna data (dzień+godzina): 20;20
5. Mapa: de_dust2
6. IP oskarżonego: x
7. Steam ID oskarżonego: x
8. Dowód przewinienia: Wogule sie zna regulaminu forum/Czuje sie jakby mógł robić wszystko/Ban za nick który nie jest obraźliwy ็็็็็็็็็็
9. Dodatkowy opis: No więc wchodzę na nicku : ็็็็็็็็็็. Poczym admin mówi że mam zmienić nick.Ja sie pytam dlaczego a on odpisał ze ostatni raz mówi że mam zmienić nick.Po chwili jest pierwszy ban na 5 minut wchodzę ponownie poczym dostaje bana na godzine za nic.
*SPEC* asdf : nie moge sluchac tak nie doswiadczonej osoby jak ty

ona jest piękna :  jeszcze raz kick za nic to pisze skarge

*SPEC* asdf :  To pisz. Nic nie strace nie martw sie xD

*DEAD* ona jest piękna :  wogule za kogo ty sie uważasz?

*DEAD* ona jest piękna :  wogule sie szkoda ci admina?

*SPEC* asdf : ja mam to gdzieś.

*SPEC* asdf : Pisz skarge a co mi tam.

Skoro wasz admin ma wywalone na wszystko to raczej nie będzie się przykładał do pilnowania servera.

+ wycinek z konsoli :

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 36 minutes and 50 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Reason : ' ustaw NICK ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 539317627 ' 
[AMXBans] Your IP : '
[AMXBans] =============================================== 
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Edytowane przez how u doin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze ,ze napisałeś skarge. Wszystko jest w logach ! Byly probelemy z tobą bo inni gracze nie mogli sie z Toba porozumiec. Prosilem na spokojnie dawalem szanse,1,2,3 a Ty dalej swoje chwaląc sie i mowiac zebym sam ustawil taki NICK jak  TY! Ciągle z Toba problemy na servie jak nie flesze na respie to inne rzeczy tego typu. Pozostawiam skarge do weryfikacji. A moja sugestia przestan w końcu adminów straszyc skargami !! Jeśli Admin Cie prosi o coś co sprawia problem w rozgrywce to się dostosuj do tego. Pozdrawiam i zycze miłej gry po wygaśnieciu BANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Po 1 jeśli mówisz coś na kogoś to daj jakieś dowody bo z tego co napisałeś nic nie jest prawdą.

Po 2 ja Cie strasze skargami? Ja cie tylko poiformowałem że wogule nie znasz regulaminu servera i masz na wszystko wywalone.

Po 3 Jacy inni gracze? Nasz  asdf  pisał,że mam nick zmienić a ja sie zapytałem czemu mam zmienić a nasz asdf napisał jeszcze raz to ja asdf odpowiedziałem że ma mi pokazać gdzie jest to zabronione po next rundzie dostałem bana.

Edytowane przez how u doin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie edytowane wycinki :) Tylko pamiętaj ,ze wszystko się zapisuje :)

Edytowane przez asdf1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.04.2020 o 20:35, how u doin napisał:

2. Nick oskarżyciela (z gry😞 how u doin?

Nie taki miałeś nick. 

Sam nick "็็็็็็็็็็ " nie jest obraźliwy, niemniej jednak jest on na tyle zagmatwany, że może w szczególnych okolicznościach bugować serwer. Admin testowy niekoniecznie ma możliwość zmiany nicku gracza.

 

Cytat

L 04/10/2020 - 20:05:18: [adminchat.amxx] Chat: "็็็็็็็็็็<616><STEAM_0:1:539317627><>" chat " powiedz gdzie jest to zakazane"
L 04/10/2020 - 20:05:35: [adminchat.amxx] Chat: "็็็็็็็็็็<616><STEAM_0:1:539317627><>" chat " haha musi byc w regulaminie "

 

Masz rację, nie ma identycznego wpisu w regulaminie serwera. Niemniej jednak, jeżeli admin uzna dane działanie za szkodliwe może za to usunąć gracza z serwera. Admin informował, aby zmienić nick, czego nie uczyniłeś.

 

Skarga niesłuszna, odrzucam.

 

@asdf1986 dawaj bardziej wyczerpujące powody banów/kicków. Nie rób tego skrótowo, aby w pośpiechu, tak aby gracz był dokładnie poinformowany za co został ukarany. Również pozostała administracja musi się niepotrzebnie domyślać i sprawdzać za co ban.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×