Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Eli.

Propozycja kolejnej zmiany....

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

hej witacie, czytalem inne posty propozycji zmiany serwera ffa ale moja jest " inna od innych " nie jestem tu od bardzo dawna co ktos pewnie zaraz mi wytknie ;) chwilke temu dostalem admina testowego na dd2 ale powiem szczerze rzygam juz ta mapa :/ serwer super gracze tez zwlaszcza ze codziennie niema te same mordy :) moja propozycja jest taka zeby zrobic serwer 4 mapy albo 8 map, te same cyklicznie standardy jak nuke inferno itd, myslale ze wielu graczy chetnie by sie pobawilo na takim serwerze lub ewentualnie zmienic go na ffa ale z mapami niestandardowymi jak kiedys moj ukochany serwer Owoce egzotyczne ,  bahrainy alpiny itd, moge pomoc w organizacji i reklamie takowego serwera jesli powstanie, mozna wtedy jakies vote robic na mapy itd ... co myslicie nad takim pomyslem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Blackhill napisał:

Był już serwer ffa i leżał odłogiem od jakiegoś czasu. Więc został zmienionym na awp.

Potwierdzam 😇 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK to dobry pomysl ! A ,,ze leżał odłogiem to już n ie bede mowil kogo to wina :) Po prostu trzeba poświecić wiecej czasu a nie wbijac na sekunde wrzucac pare słów i uciekać :) Można to szybko rozwinąć tylko trzeba ogarnietych ludzi do tego !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze byl niema znaczenia generalnie bo ten awp jest caly czas pusty a szkoda zeby sie marnowal :) dlatego mozna by wrzucic dd2 infenro nuke i powiedzmy westwooda bo wiele graczy ja lubi, ja osobiscie troche dosc mam dd2 bo gram w ta gre na prawde dlugo ... skoro serwer pusty to nie zaszkodzi sprobowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tu kogoś trzeba pier**lnąć słownikiem po głowie, co by się coś przypomniało z podstaw Naszego pięknego języka :)

Co do tematu, no to 

19 godzin temu, Eli. napisał:

moja propozycja jest taka zeby zrobic serwer 4 mapy albo 8 map

 

8 map myślę, że za duża rotacja. Nad 4 mapkami też bym polemizował. Ludzie niektórzy lubią grać po prostu na jednej mapce :) Po to powstały serwery Only DD2. Jakby tak nie było, to takie serwery nie miałyby miejsca w ogóle na serwerowniach. 
Jak już coś zmieniać, to najpierw delikatnie, by zobaczyć, czy wśród graczy to przejdzie i dodałbym do DD2 max jedną mapę, którą uprzednio sami gracze na serwerze mogliby wybrać poprzez ankiecie na forum. Taka ankieta to wspaniały dar informacji :) Jeśli w ankiecie byłoby faktycznie parę propozycji mapek i z ankiety by wyszło, że np. 90% ludzi chcą Inferno do DD2, no to znak, że ludzie chętnie by zobaczyli DD2+INF na serwerze :) Jeśli natomiast ludzie się podzielą głosami i rozstrzał po mapkach będzie znacznie większy i będzie przodować w ankiecie kilka mapek, no to wtedy można ewentualnie rozpatrzyć wersję, by dodać parę cyklicznych mapek :) Wszystko zależy od ludzi i jeśli dobrze Im tak, jak jest teraz, to nie ma co zmieniać. Jeśli jest jednak inaczej, to trzeba przeprowadzić badania statystyczne i ustawić coś "krakowskim targiem" by wszyscy byli zadowoleni ;)

 

19 godzin temu, Eli. napisał:

lub ewentualnie zmienic go na ffa ale z mapami niestandardowymi jak kiedys moj ukochany serwer Owoce egzotyczne ,  bahrainy alpiny itd

 

Nie podoba Mi się trochę to zdanie, bo propozycja ta jest przedstawiona nie dla dobra serwera, a dla dobra danej osoby, która ten wątek napisała. Postawa "Bo Mi się fajnie grało na takim serwerze, więc innym też będzie fajnie" jest nie do przyjęcia. 

 

Reasumując: 
Jak już coś zmienić, to zrobić research wśród graczy

Zrobić ankietę na okres powiedzmy dwóch tygodni, by troszkę graczy miało szansę się wypowiedzieć i zagłosować według Swojego zdania 

Przeanalizować wyniki i na okres próbny wprowadzić jakiekolwiek zmiany 

Obserwować, czy dana zmiana powiększyła liczbę osób na serwerze, bądź chociaż wynik jest ten sam, a gracze bardziej zadowoleni z tego, co jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mythbusters osobiście nic bym nie zmieniał w DD2 .Dlaczego ? Jest to moja ulubiona mapa i jak widać nie tylko moja( świadczą o tym statystyki ) . Od jakiś 8 lat 90% czasu spędzonego na grze w CS gram właśnie na serwerach typu Only DD2 i nie spotkalem się w grze z osobami które chciały zmienić mapę bo im się nudzi (no ewentualnje Maciusie lat 10 którzy nie rozumieli sensu powstania takich serwerów ). Moja propozycja to nie ruszać mojego kochanego DD2  a jak już tak bardzo nowi admini chcą mieć kilka map itp. można zrobić trzy mapy na FFA np awp_india (myślę ze najbardziej popularna mapa awp) de_dust i jakieś inferno ale inna . 

Edytowane przez zarowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myśleliście kiedyś o JailBreak'u ( osobiście bym pomógł i się dołożył ) w wersji kopytkowej mógłby to być naprawdę zajefajny JB, trochę przygotowań by było. To tylko moja sugestia.

Porosty i w starym stylu JB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.04.2020 o 12:31, zarowa :D napisał:

mythbusters osobiście nic bym nie zmieniał w DD2 .Dlaczego ?

Temat dotyczy FFA (AWP). Na DD2 nie zmienimy moda na pewno :)

 

W dniu 11.04.2020 o 16:19, Eli. napisał:

chwilke temu dostalem admina testowego na dd2 ale powiem szczerze rzygam juz ta mapa 😕

To zdanie idealnie podsumowuje sens tej propozycji oraz ogólny zapał autora tematu do "dźwigania podjętych wyzwań".

 

@topic

Propozycja odrzucona!

Temat nie ma sensu. Serwer FFA stał dobre kilkanaście miesięcy... był bardzo dobrze ustawiony. Szkoda, że wtedy nie powstawały takie tematy "woow, super mamy FFA, zagram bo lubię". Powtórzę się, jednak po raz kolejny stwierdzę, że każdy mod jest grywalny, trzeba poświęcić tylko masę czasu, $$ oraz pozyskiwać grono graczy. Niestety z uwagi na braki w pozycji numer jeden zmieniłem moda bez konsultacji na serwer AWP, który będzie zaktualizowany. Ten mod jest kożystny w tej sytuacji, gdyż jest możliwość gry nawet dla 2 graczy. Poza tym osobiście bardzo lubiłem tą mapkę.

 

Jednocześnie bardzo proszę o propozycje zmian oraz info co byście widzieli na tym serwerze oraz co według Was go rozwinie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×