Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kawikx312

Ogromny poradnik dla NOWEGO ADMINA

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

AMXMODMENU to raczej podstawa adminów jednak ma jeszcze dodatkowe komendy w consoli które się przydadzą jeżeli admin nie wie co to AMXMODMENU o to rzeczy AMXMODMENU. UWAGA!!! będą przejścia!!!.

Ban (Bardziej skomplikowane): Amxmodmenu (Odpalamy console pod Escape skrót ESC) --> Zbanuj gracza/Ban player --> Wybierz gracza --> Wybierz czas --> gracz dostaje bana !!

 

Kick: Amxmodmenu (Odpalamy console pod Escape skrót ESC) --> Wywal gracza/Kick player --> wybierz gracza --> gracza zostaje kickięty (zostaje wywalony z serwera)

 

Zmień Drużyne: Amxmodmenu (Odpalamy console pod Escape skrót ESC) --> klikamy Zmień drużyne (nie pamiętam czy tak to było dawno tego nie używałem oraz na angielski zapomniałem) --> wybierz gracza do (TT)(CT) --> Gracz zostaje przeniesiony

 

Zmień mape: Amxmodmenu (Odpalamy console pod Escape skrót ESC) --> Klikamy Zmień mapę --> wybieramy mapę --> mapa zostaje zmieniona (Jeśli ludzie chcą max 4 osoby muszą się zgodzić)(Jeśli na serwerze jest poniżej 4 osób musze max 2 osoby się zgodzić)(Zresztą wytłumaczę na końcu)

 

Głosuj na mapy: Amxmodmenu (Odpalamy console pod Escape skrót ESC) --> KLIKAMY ! Głosuj na mapy --> wybieramy od 2-4 map --> ludzie oraz ty głosujecie na którą mapę ma się zmienić

 

Jeśli nie wiesz co to AMXMODMENU to można użyć tych komend mianowicie:

amx_kick

amx_ban

amx_Who (to daje kto ma flagi admina a kto nie)(tylko dla adminów)

 

Noi tak jak mówiłem wytłumaczę to

4 głosy na zmianę mapy minimum 10 graczy

10 głosów minimum 25 graczy

15 głosów musi być FULL serwer

 

Pisanie na chat dla admina

@ - pisanie po lewej stronie

@@ - pisanie na środku u góry

@@@ - pisanie po środku u dołu

Pisanie kolorami na chat dla admina

@r - czerwony (red)

@b - niebieski (blue)

@g - zielony (green)

@o - pomarańczowy (orange)

@m  - fioletowy (purple) (chyba bo nie pamiętam trzeba sprawdzic)

@c - morski (cyan)

Co powinienen admin oferować na serwerze?

1. Osobistą kulturę

2.Porządek na serwerze

3."NAJWAŻNIEJSZE" Płacić składki na serwer (Jeśli nie chcesz to jest Obowiązkowe na niektórych serwerach a na niektórych za darmo)

Co oferują właściciele serwera?

1.Miłą ADMINISTRACJĘ

2. Kulturalnych ludzi/graczy

3.Miłą atmosfere

 

Jeśli pomogłem zostaw odpowiedz Tak   a jeżeli nie pomogłem zostaw odpowiedz Nie

Oczywiście możesz zostawić Reputację wystarcza dodać reakcję

PS: Pisałem to 2 godziny (Z przerwą na jedzenie)

PS NR 2:

Jeżeli masz zostać adminem a nie wiesz jak korzystać z AMXMODMEN Polecam to przeczytać i będziesz wiedzieć dużo o AMX. I jeżeli zdążysz to napisz jak po przeczytaniu umiesz AMX. W skali od 1/10 .

Pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez Kawikx312

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×