Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Salomon Baba

Blackhill admin

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Proszę o rady jakiegoś admina w sprawie ciągłych banów od admina blackhill.Gość ten jest chyba do mnie uprzedzony ponieważ gdy tylko on gra ja wchodze i dostaje bany a to za grafike a to za słowa itp.Gdy tylko zabije go odrazu leci ban.Czy mozna w jakiś sposób odsunąć go od admina lub jakoś wpłynąć na niego?Dodam jeszcze,że sprawa zaczęla sie od tego,że zastrzeliłem go parę razy z rzędu i teraz nie moge grac gdy on jest na serwerze.

Dzisiaj dostałem bana za kulture gdyż zwróciłem uwage na zły wybór mapy a gdy gracz Mint wyzywał mnie od idiotów blackhill nie zwracał na to uwagi.

Pozdrawiam i liczę na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
Darek,

Temat przenoszę do prawidłowego działu - z "Sprawy dotyczące usług na serwerze" do "Skargi"

Dziękuje za twą wypowiedz. Więc grasz na 16 bitach, prosiłem ciebie żebyś zmienił cs-a lecz nic z tego nie robiłeś. Będziesz otrzymywał bany do póki nie zmienisz cs-a. Kultura na serwerze obowiązuje jak nie wiesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mylisz sie drogi kolego.Gram na 32 nie na 16.Po drugie temat jest do innego admina bardziej kompetentnego niz ty.

Dzisiaj jak gralismy musialem strasznie uwazac zeby cie nie zastrzelic no bo BAN.

Gralem ostatnio z darkiem i dolotem i nie ma z nimi klopotu tylko ty zawsze masz ale.

Bardzo nieladnie sie zachowujesz kolego zwracasz uwage na mnie ale jak mnie wyzywal mint to cisza.Zastanów sie prosze nad swoim zachowaniem.Prosba nie byla DO CIEBIE tylko NA CIEBIE.

Ponawiam rowiez pytanie czy mozna zrobic cos z takim zachowaniem admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Jeśli testy wychodzą negatywnie a jestem pewny ze w 99% tak było admin ma prawo nadać ci bana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy kazał mi wskazac co jest na obrazku nie pokazal zadnego.Za drugim razem rowniez.

Ciagle powtarzam ze gram ma 32 ale kolega przyczepia sie do wszystkiego.

Trzeba po prostu napisac ze nie wolno zabic admina to nie bede tego robil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi mówią cos innego 😉 jeśli nic ci się nie wyswietla to widocznie masz jakąś zbugowana wersje csa wiec musisz inna zainstalować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak byc moze masz racje ze to wina csa.Jednak niewiem co zrobic zeby admin sie do mnie tak nie przyczepial ciagle.Chyba jedyne wyjscie to wychodzic  jak on bedzie wchodzil.Troche szkoda bo sam dla przed soba wiem ze zawsze gralem i bede gral czysto jednak gdy admin tak postepuje to nie ma wyjscia trzeba wychodzic gdy sie pojawi lub zmienic serwer tylko szkoda statystyk i czasu poswieconego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Admin przestanie Ci dawać bany jak będziesz w pozytywny sposób reagował na test na 32bity. Jest to przyjęta forma weryfikacji wersji grafiki. Spróbuj zainstalować naszą wersję CS NS: https://drive.google.com/file/d/0Bz474BxvChW9cFJ2THZ5TlVuWjA/view

Nie ma się czym przejmować zmień cs-a oraz swoje zachowanie i graj dalej. Ban już minął więc zapraszam do gry z nowym cs-em

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×