Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wtcs ' poLatach

ODRZUCONE Podanie na admina wtcs ' poLatach

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

PODANIE NA ADMINA - Server DD2
1. Nick w grze: wtcs * poLatach 

2. SteamID: 0:0:5877435
3. Wiek: 31
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/wtcs * poLatach/54.38.199.195:27015/
5. Doświadczenie: Miałem admina na innych serverach , miałem  również swoją wypożyczalnie serverów do Mixów w cs 1.6 za czasów gdy grało się tylko w cs 1.6.
6. Napisz kilka zdań o sobie: Doświadczony wyjadacz który w CS'a zaczął grać jak był CS 1.5 ( czasy podstawówki i gimnazjum ) , kiedy jeszcze nikt w domach nie miał internetu i płaciło się 5 zł za godzinę grania w gralniach. Grało się sporo , miało się nawet kilka lat przerwy i ponownie goszczę na czerwonym dywanie gierki.
Mimo swojego wieku to i tak człowiek wraca do CS'a żeby sobie uprzyjemnić chwile wolnego od pracy , domu i rodziny. 

6. Mikrofon*: Grać bez mikrofonu to jak bzykać się w gumce ( zero przyjemności ) Więc mikrofon jest na swoim miejscu :)
7. Akceptujesz regulamin admina**?: Oczywiście , innej opcji nie widzę :)
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: Nadrobię
9. Linki do poprzednich podań: To moje pierwsze i pewnie ostatnie podanie :)

Pozdrawia 

Weteran CS'a

Edytowane przez wtcs ' poLatach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blackhill,

Do podania potrzebne są reklamy albo punkty.

Choć na forum mało znany, to na serwerze widoczny i to bardzo 🤣 Jak nadrobisz reklamy lub punkty ze sklepiku to będę na tak, bo serio nadajesz się na niego według mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niecałe 2tyg na forum a już startujesz na admina? Nie chce być chamski a to trochę za wcześnie, żadnych reklam ani punktów odrazu skreśla podanie. Według mnie lepiej by było jakbyś napisał podanie o admin testa, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Przemyśl dobrze bo napierdzielasz minut żebyś się zaraz nie wypalił a co do podpunktu 8. widać jak Ci zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam 24h na uzupełnienie pkt.8 (wyślij na PW). Tymczasem podanie do tego czasu zamykam.

 

@edit

@wtcs ' poLatach sądząc po urwanej komunikacji na PW stwierdzam jak koledzy wyżej, że średnio Ci zależy. Niemniej jednak coś pogrywasz, więc chciałbym Cię sprawdzić przez tydzień.

Podanie akceptuję na admina testowego na okres tygodnia. Do tematu wrócimy po okresie próbnym, jednak wtedy musi być ono kompletne.

 

Wyślij nick+hasło na PW.

 

@edit2 24.05.20

Temat otwieram do dalszych dyskusji po okresie testowym. Proszę o wypowiedzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2020 o 20:37, wtcs ' poLatach napisał:

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: Nadrobię

i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyjeżdżam do Holandii , zanim się ogarnę tam itp to trochę czasu minie. 
Więc prosił bym Cie @Petrus żebyś mi odebrał władze na dd2. 
Jak już się tam ogarnę itp to złoże oczywiście prawidłowe podanie na cennego , wartościowego  i bojowego admina dd2 :) 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×