Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wtcs ' poLatach

--> Słaba wydajność/stabilność Servera DD2 <--

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanelo Wszystkim

Od początku grania na Waszym servie napotkałem się z kilkoma problemami które nie leżą po mojej stronie tylko po stronie servera. 
Od razu uprzedzam że nie tylko ja mam takie problemy , graczy których zapytałem podczas grania o te błędy potwierdziły moje obawy 
(1) - Błąd który psuje przyjemność z gry : Podczas grania można zauważyć jak  przycina przeciwnika którego próbujemy zabić , sobie myślimy kurcze jaki on ma dupny net a po chwili grania uświadamiamy sobie że my również mamy takie przycinki. Może nie są tak bardzo często ale na pewno również nie są rzadkością.  
(2) - Błąd który psuje przyjemność z gry  Przy akcji gdy widzisz przeciwnika i chcesz go ubić tak szybko jak białko do ciasta napotykasz dziwny skok chooke do 60 , może przez to są też przycinki. 
(3) - Błąd który psuje przyjemność z gry : Jakim cudem można popsuć celność pestkowania/zabijania , to chyba najbardziej jest frustrujące , chcesz jaśniej nie ma sprawy , już zaczynam wyjaśniać. 
Celujesz typowi w głowie i chcesz go ubić HS'em strzelasz raz i go nie zabijasz mimo że widzisz gołym okiem że w banie dostał , strzelasz drugi raz tak samo i wtedy go zabijasz. Kolejna sprawa to powinno wchodzić gładko , bez problemu a jest zupełnie inaczej.  Pierwszy raz się z takim problemem napotkałem jak jest u Was a przegrałem trochę na różnych sieciach. Nie wiem może to wina tego że coś było źle wgrane , jakiś plugin który popsuł stabilność gry , strzelania. 
Wiem widziałem z 2018 roku i nawet wcześniej tematy o lagach , ale to nie lagi , tylko przycinki , zła stabilność/wadliwość strzelania , skok chooke. 
Uważam że trzeba napisać o tych problemach jeszcze raz , trzeba je po prostu naprawić bo na tą chwilę psuję cieszenie się z gry.

Pozdrawiam 
Weteran CS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
W dniu 15.04.2020 o 13:23, wtcs ' poLatach napisał:

Siemanelo Wszystkim

Od początku grania na Waszym servie napotkałem się z kilkoma problemami które nie leżą po mojej stronie tylko po stronie servera. 
Od razu uprzedzam że nie tylko ja mam takie problemy , graczy których zapytałem podczas grania o te błędy potwierdziły moje obawy 
(1) - Błąd który psuje przyjemność z gry : Podczas grania można zauważyć jak  przycina przeciwnika którego próbujemy zabić , sobie myślimy kurcze jaki on ma dupny net a po chwili grania uświadamiamy sobie że my również mamy takie przycinki. Może nie są tak bardzo często ale na pewno również nie są rzadkością.  
(2) - Błąd który psuje przyjemność z gry  Przy akcji gdy widzisz przeciwnika i chcesz go ubić tak szybko jak białko do ciasta napotykasz dziwny skok chooke do 60 , może przez to są też przycinki. 
(3) - Błąd który psuje przyjemność z gry : Jakim cudem można popsuć celność pestkowania/zabijania , to chyba najbardziej jest frustrujące , chcesz jaśniej nie ma sprawy , już zaczynam wyjaśniać. 
Celujesz typowi w głowie i chcesz go ubić HS'em strzelasz raz i go nie zabijasz mimo że widzisz gołym okiem że w banie dostał , strzelasz drugi raz tak samo i wtedy go zabijasz. Kolejna sprawa to powinno wchodzić gładko , bez problemu a jest zupełnie inaczej.  Pierwszy raz się z takim problemem napotkałem jak jest u Was a przegrałem trochę na różnych sieciach. Nie wiem może to wina tego że coś było źle wgrane , jakiś plugin który popsuł stabilność gry , strzelania. 
Wiem widziałem z 2018 roku i nawet wcześniej tematy o lagach , ale to nie lagi , tylko przycinki , zła stabilność/wadliwość strzelania , skok chooke. 
Uważam że trzeba napisać o tych problemach jeszcze raz , trzeba je po prostu naprawić bo na tą chwilę psuję cieszenie się z gry.

Pozdrawiam 
Weteran CS'a

Zgadzam sie z tym też mam czasami takie zcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z kimś grałem w nocy i coś podobnego doświadczyłem. Chce kolesia ubić i nagle duże zdzwiko jak był parę odległości nagle od punktu gdzie stał i strzelalem. Pytałem się kolesia co to było mówił że nie wie czemu ale przez chwilę miał Ala duży ping i tak co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy, jako iż temat rzekomo rozwiązany wraca ponownie bardzo proszę o wypowiedzi poniżej. Czy odczuwacie opisane w temacie niedogodności w grze większe niż na innych serwerach o tych samych parametrach?

Jak wyżej, proszę nie porównywać z serwerami postawionymi na ofertach 5 zł/slot :D

 

Niby mamy jedną z lepszych ofert TICK 10000, PB1, 900+ FPS niemniej jednak w ofercie nie mamy gwarantowanego otrzymania parametrów. Mówiąc w skrócie w niektórych sytuacjach, gdy maszyna jest zbytnio obciążona większą wydajność mogą mieć serwery z zdeklarowanymi parametrami.  Jest to znacznie większy koszt utrzymania serwera, a w 90% czasu uploadu serwera nie ma to większego znaczenia. Ponadto nie da się zmienić tych deklaracji bez zmiany IP serwera.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem jak wy ale ja mam w sekunde do 100 choke znowu server jest czyms 'zasmiecony'  nie da sie w ogole grac 😕 i nie, nie mam neta zlego itd itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logując się tylko na ten server posiadam wzrost choke do 100 :) po prostu skacze i oscyluje od 0 do 100 co sprawia wrażenia lagów wiadomo, trochę w praktyce to tak jakbym wciskał W - chodzenia w przód i stał w miejscu :D i szczerze mówiąc nie mam pojęcia co może być przyczyną gdyż no jak pisalem istnieje to tylko na tym serwerze i dziwnym trafem chyba tylko mi ostatnio, na innych serwerach czy cs 1.6 czy cs:go nigdy tego problemu nie bylo, reinstalowalem i csa ze 3 razy i inne jakieś dziwne sztuczki ale nie działa niestety, dodam iż parę dni dało się grać normalnie bo jakaś tam topke wbiłem i nie było tego natomiast problem taki powstał po tygodniu grania. 
/
chociaż myślę że może to być spowodowane wymuszaniem ustawień rate i innych komend przez serwer

Edytowane przez Lambodoodle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×