Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

Brak możliwości wbicia na serwer

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :) Problem mam ;)
Myślałem, że przedstawienie problemu wczoraj na SB wystarczy. Jednak muszę napisać post ;)

 

Nie mogę wejść na serwer. Jak na fotce poniżej pokazują mi się 3 piękne kreseczki i tak jak przy jakimś ostrym zaparciu... no nie chce pójść dalej nic :)

 

769c84859269.jpg

 

Tak wygląda Moja konsola podczas próby ładowania: 

Spoiler

NET Ports:  server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.18.6:27015
Connecting to 193.33.177.12:27126...
Connection accepted by 193.33.177.12:27126
Could not execute privileged command connect    54.38.199.195:27015

 

Co uczyniłem w tej sprawie spytacie się? :)
Głównie odnoszę się do przeczytania wczorajszego SB :P Aczkolwiek to, co z teraz pamiętam wymienię poniżej: 

Reinstall CS czy Steam czy Routera czy Kompa, Sprawdzenie spójności plików, wpisanie komendy cl_download 1 (czy jakoś tak), usunięcia pliku txt co   @Byastil wczoraj doradził, wyłączenie antywirusa, sprawdziłem, czy mam jakiegoś bana od @asdf1986 i nie mam :P, problem nie jest związany z rezerwacją slotów (wbijałem teraz jak jest 4 luda, albo wczoraj, kiedy było np. 17-18 luda na 25). 

 

Wchodzę przez steam. Nie chce Mi się bawić w jakieś wchodzenie przez NS (przynajmniej póki nie będę do tego wyraźnie zmuszony). Znajomy poproszony o pomoc stwierdził, że On też przez steam spróbuje wbić na ten serwer i miał ten sam problem co ostatecznie skłoniło Mnie do napisania posta, bo to już sprawa dosyć poważna, skoro nie tylko ja jestem taki... upośledzony i nie mogę wejść :)

 

Proszę o pomoc i nie piszcie jakiś odpowiedzi typu - Przejdzie Ci... rozchodzisz to i za tydzień wejdziesz ;) Proszę w odpowiedz tylko o jakieś propozycje dalszych działań, bo w zupełności skończyły Mi się pomysły co to może być :)

Pozdroo

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Próbowałeś wpisać w konsoli:

connect 54.38.199.195:27015

- istotne w kwestii tego pytania jest to z jakim IP się łączysz bo log z konsoli pokazuje, że z starym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Proszę zamknąć już ten temat ;) Jestem pierdzielonym tępakiem i nie zwracałem kompletnie uwagi na konsolę, a tam wszystko kuźwa było podane jak na tacy i nawet pisząc ten post i wklejając treść konsoli do postu nie połączyłem kropek 😜
Czuje się jakbym szukał telefonu, chciał powiedzmy sprawdzić, czy nie jest pod łóżkiem i świecę sobie właśnie telefonem, którego szukam :P

Dziękuje za pomoc :) Problem rozwiązany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
  • Haha 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×