Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wtcs ' poLatach

Nagroda VIP za godziny przegrane na Servie

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Nie wiem czy to było , nawet jeżeli było to i tak można na nowo wprowadzić dzięki czemu przyciągnie nowych graczy :)
Dobrym pomysłem będzie wprowadzenie stałych , co miesięcznych nagród za czas który spędzimy na serwie. 
Miało by to wyglądać tak :
1. Miejsce wyjadacza który spędzi najwięcej godzin na sewie : NAGRODA VIP NA MIESIĄC 
2. Miejsce wyjadacza który również będzie miał sporo godzin na serwie : NAGRODA VIP NA 2 TYGODNIE 
3. Miejsce wyjadacza który również będzie miał sporo godzin na serwie : NAGRODA VIP NA 1 TYDZIEŃ 

Myślę że to przyciągnie więcej graczy na serwa , również tych starych jak i nowych. 

Oczywiście admini nie będą wliczani do tego konkursu co miesięcznego :)

Pozdrawiam 
Weteran CS'a  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoczko opcja, jeżeli jesteś skłonny zafundować te vipy, to czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam rozumieć, że jesteś fundatorem nagród?  :)

Pomysł kuszący, ale raczej powinien pójść jako PW do @Petrus'a w celu dalszej dyskusji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tak jak kolega wyżej pisze. 🙂  a po za tym myślę ze i tak ilość graczy wraca do normy sprzed kilku miesięcy. 😉 a następną sprawa VIP nie kosztuje dużo wiec większość graczy na niego stać . Można pomyśleć nad zrobieniem kupna bezpośredni w grze przez SMS nie wiem czy to nadal możliwe ale kilka lat temu na jednej sieci się z tym spotkałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Co do najdłużej przesiedzianego czasu na serwerze, to zawsze znajdą się jacyś "kanciarze" przysypiający na spekcie :)
Jest też nagroda VIP za top1 każdego miesiąca. Rozumiem, że to wyklucza z automatu ludzi troszkę odstających umiejętnościami, dlatego może wprowadzić jak już zasadę jak największej ilości zdobytych fragów? :) System wzięłoby się jak z DM+BF2 i dzień po zakończeniu eventu dany gracz zrobiłby SS ze zdobytymi punktami (rangą) i zrobiłoby się na tej podstawie Topkę :)
Konkurs troszkę odmienny od Top1 serwera (wiadomo, że posiadanie większej ilości fragów pomaga w wyższym miejscu, aczkolwiek to nie jest zawsze reguła), a szanse zostałyby wyrównanie pomiędzy "pro graczami" z 1.6 na tym serwie, a przeciętnymi Kowalskimi, czy Nowakami, którzy musieliby grać troszkę dłużej z tego powodu, bo nie zdobywają tyle fragów, aczkolwiek przez dłuższe siedzenie na serwerze sami będą też trenować i coraz lepiej strzelać :)

Fundatora nagród by się zawsze znalazło :) Tylko trzeba dobrze, dokładnie i rzetelnie konkurs dany ułożyć i pokierować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
W dniu 18.04.2020 o 22:24, Nevertrust napisał:

Mam rozumieć, że jesteś fundatorem nagród?  :)

Pomysł kuszący, ale raczej powinien pójść jako PW do @Petrus'a w celu dalszej dyskusji. 

Podbijam.

 

@topic

Uważam, że nagroda top1 organizowana co miesiąc jest zbliżona lub bardzo podobna do propozycji zawartej w temacie. Chętnie przydzielam darmowe bonusy, jednak również w tym przypadku trzeba zachować umiar.

 

Na chwilę obecną propozycję odrzucam. 

W najbliższym  czasie postaram się zorganizować dodatkowy event na serwerach, w których będzie można wygrać VIP.

 

pozdrawiam

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×