Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
heniosprezyna

odbanowany Unban

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem prosić o ub na serwerze only DD2, dostałem bana za no recoil, nie mam pojęcia o co chodzi, gram na Steam. Na serwerze widze o wielu więcej graczy, których można by o to podejrzewać. Tym bardziej gdy moje statystyki nie wskazują na jakiekolwiek wspomagacze :D Bardzo prosiłbym o odbanowanie.


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Powod: 'no recoil !!!!'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:30966373'
[AMXBans] Twoje IP: '79.184.241.236'
[AMXBans] ===============================================

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można owszem ale u ciebie sytuacja wygląda zupełnie innaczej . załączam link do demka dla porównania możesz zobaczyć jak ktoś inny strzela np z ak a jak ty :) 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2004202122-de_dust2-1587410520-1587412140.zip 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy nawet za bardzo nie wiem jak działa no recoil. gram dla zabawy, raz lepiej, raz gorzej, więc bez sensu byłoby jakiekolwiek wspomaganie się, tym bardziej na steam. może niech ktoś inny się temu przyjrzy i oceni, bo wystarczy umieć strzelać, gram w te gre tyle lat, że full auto nie jest mi obce, ale na no recoil bym nie wpadł. Szanujmy się, uważam wasz serwer za bardzo dobry i codziennie na nim gram, dlatego szkoda tej sytuacji, tym bardziej, że nie mam nawet jak udowodnić, że ban był niesłuszny. Niech ktoś inny oceni demo i stwierdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×