Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pojdon

ODRZUCONE Pojdon Admin FFA

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Pojdon ZetPeJot!
2. SteamID: 0:0:50843676
3. Wiek: 21
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Pojdon ZetPeJot!/54.38.199.194:27015/
5. Doświadczenie: Mam
6. Napisz kilka zdań o sobie:  No jestem Karol Paździoch Pojdon i lubie maniaczyć cs;a i a przy okazji mogę pilnować porządku.
6. Mikrofon*: Mam
7. Akceptujesz regulamin admina**?:  Zapoznałem się i akceptuje.
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku:  176
9. Linki do poprzednich podań:

Spoiler

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

2pkt pobrane z konta

Choć gt takie średnie troszkę to myśle ze można mu dać szanse, jestem na tak:

+ wiek 

+ doświadczenie w adminowaniu jest tam jakieś

+ zgłasza czity 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam mieszane uczucia co do Twojej ponownej kandydatury: 

Po 1 podaniu admina miałeś od sierpnia do listopada 2013 - ranga odebrana za całkowity brak gry

Po 2 podaniu admina miałeś od lipca do października 2014 - sam zrezygnowałeś, bo komp Ci padł

Po 3 podaniu admina miałeś od grudnia 2017 do kwietnia 2018 - zgłoszona zbyt długa nieobecność, dostałeś jednak szansę aby jeszcze raz złożyć podanie jak wrócisz z wyjazdu. 

Po 4 podaniu admina miałeś od maja do października 2018 - zrezygnowałeś z różnych względów. Sam stwierdziłeś, że już więcej nie będziesz się ubiegał o admina, bo za bardzo zaniedbywałeś swoje obowiązki.

 

Znamy się (z gry) kawał czasu jednak tym razem  jestem na NIE. 

No chyba, że w jakiś niebywały i spektakularny sposób uargumentujesz dlaczego powinieneś dostać jeszcze jedną szansę. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podanie będzie zostawione otwarte podejrzewam przez te parę dni, więc jeżeli do tej pory utrzymasz taką aktywność na serwerze jak przez te dwa dni, no to co do aktywności na serwerze nikt nie powinien się uczepić :) (Wiadomo, że aktywność powinieneś mieć już przynajmniej tygodniową taką w momencie napisania podania, ale ze względu na cięższe wirusowe czasy pewnie można przymknąć na to oko) :)

Admin, to nie jest jednak jakaś rzecz czasowa. Ubiegając się o Admina dany człowiek niech stara się piastować tą funkcję jak najdłużej. Równie dobrze można troszkę to przyrównać do robienia sobie tatuaży. Zrobisz tatuaż raz, drugi, trzeci, piąty itd i w końcu nie będzie w ogóle miejsca na nowy tatuaż i pozostanie Ci wytatuować Swoją fujarkę :)

Mam nadzieje, że podtrzymasz swoją aktywność. Wtedy jestem na Tak :)
Jeśli natomiast przez te parę dni sobie będziesz bąki zbijać i w ogóle grać przez majtki jajcami w ping ponga, to będę na NIE :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

@Nevertrust Mi to ryba czy wstawię/rozpiszę demko, czy rach ciach zbanuje i nikt nie będzie sobie tym dupy zawracał, z drugiej strony trzeba iść na speca i oglądać podejrzanych a nie się bawić i strzelać, złapałem zajawkę na cs, i nie wykluczam że na pół roku wygasnę i znowu zniknę na jakiś nieokreślony czas, chyba ważne że zawsze wracałem i jestem wierny jednej serwerowni. I to że mam dwa dni nagrane na ffa nic nie znaczy bo w ogóle się późno skapnąłem że to only awpindia i bardzo mi przypadł do gustu tyle że mało ludzi. @mythbusters Zobacz aktywność na innych serwerach...FFA napisałem bo się nim zauroczyłem jak kiedyś DM'em... I nie chodzi mi tu o rangę admina czy zaszczyt piastowania jej, uważam że mało ich do pieczenia tego chleba, po prosu grając chce i przypilnować porządku. Nic więcej nie mam do dodania widzimy się na serwerach ESSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
Petrus,

Jeżeli masz w planach grę przez najbliższe pół roku to zapraszam do złożenia kolejnego podania, niekoniecznie po przegranych 2 dniach. Jeżeli gra będzie widoczna, z perspektywą, że zaraz nie uciekniesz to nie będzie (przy aprobacie graczy )przeciwwskazań do akceptacji kolejnego podania. Pozdrawiam


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×