Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wtcs ' poLatach

Konkurs 1on1 mapy aim + drabinka ( Chętni zgłaszać się )

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoy Wyjadacze / Zgredy / Małolaci 

Mam dla Was świetną propozycje magicznego konkursu w którym będzie można wygrać fajne nagrody :)
Grasz ciągle na NS'ie w CS'a i chciałbyś w końcu to zmienić ? 
A może chciałbyś mieć vipa na miesiąc na dd2 za darmo ? 
Nie ma problemu , mogę Ci dać bardzo dużą szanse na wygranie Konta Steam z CS 1.6 bądź VIP'a na miesiąc na serwie DD2. 
Wystarczyło by że poniżej napiszesz że jesteś chętny do gry ( im więcej Was tym lepiej ) . 
A jeżeli zgłosi się wystarczająco dużo chętnych maniaków CS'a to wystartujemy z takim konkursem :)
Oczywiście wtedy będziecie na bieżąco informowani  :)

To do BOJU !

Pozdrawia 
Weteran CS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest propozycja zrobienia konkursu , to już tylko wyższej władzy zależy czy będzie chciał go wdrożyć w życie. A potem od graczy czy będą chętni. 
Kondziu jak przyjdzie mi myszka to można coś tam pokarać 1on1 aim tak dla rozrywki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli ktoś ten konkurs by dodatkowo rozreklamował  na innych serwerach byłoby lepiej. Można zgarnąć wtedy dodatkowo paru ludzi na serwerownie a im więcej tym lepsza frajda. Jeżeli takie coś byłoby możliwe to jestem skłonny przekazać jako nagrodę np. 8 x VIP ( np 1 miesiąc ) na jakiś serwer ( oczywiście wolny wybór z naszych serwerów ) i ewentualnie CS na steam :)

dodatkowo mogę stronę stworzyć specjalnie pod turniej

Edytowane przez spinove19
Dopełnienie zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wtcs ' poLatach na chwilę obecną sam nie planuję takiego konkursu, jednak mogę oczywiście pomóc oraz udostępnić serwer. Jeżeli proponujesz taki konkurs to rozumiem, że chciałbyś się zająć wszystkim od a-z. Proszę o PW z informacją jak planujesz to rozegrać.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.04.2020 o 19:40, Petrus napisał:

@wtcs ' poLatach na chwilę obecną sam nie planuję takiego konkursu, jednak mogę oczywiście pomóc oraz udostępnić serwer. Jeżeli proponujesz taki konkurs to rozumiem, że chciałbyś się zająć wszystkim od a-z. Proszę o PW z informacją jak planujesz to rozegrać.

 

pozdrawiam

Ja myślałem nad drabinka 32 bądź 64 osoby wraz z losowaniem i np co dzień po 1 meczu :). Chyba że teamy by się zgłosiły to wtedy FFA 5vs5 ale najlepiej jak by było 16 drużyn 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znajdziesz chociaż 32 osoby ?
Jak by było 15 osób minimum to zaczął bym wszystko organizować.. 
 A potem złożył bym wniosek "Start Konkursu" u Petrusa który by to pozytywnie rozpatrzył i lada dzień by konkurs wystartował. 
Dlatego dałem ten temat żeby chętni się zgłaszali żebym miał podgląd ile osób stad by zagrało i ile osób by trzeba było jeszcze doklepać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
W dniu 30.04.2020 o 20:44, wtcs ' poLatach napisał:

A znajdziesz chociaż 32 osoby ?
Jak by było 15 osób minimum to zaczął bym wszystko organizować.. 
 A potem złożył bym wniosek "Start Konkursu" u Petrusa który by to pozytywnie rozpatrzył i lada dzień by konkurs wystartował. 
Dlatego dałem ten temat żeby chętni się zgłaszali żebym miał podgląd ile osób stad by zagrało i ile osób by trzeba było jeszcze doklepać :) 

15? A nie 16?
I na jakiej zasadzie? Drabinkowy, jak zazwyczaj w turniejach, czy po 3 rundy i kto wygra 2 wygrywa?, bądź każdy z każdym i kto ma najwięcej zabójstw wygrywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Baku:S napisał:

Wy chyba pijani jesteście bo odpowiadacie na post sprzed ponad roku :D

Oj tam czepiasz się 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×