Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
xxSlayeRxx

Skarga na gracza/admina Blystil

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz (ale jest tez adminem)
2. Nick oskarżyciela (z gry): xxSlayeRxx
3. Nick oskarżanego (z gry): Byastil
4. Dokładna data (dzień+godzina): nie wiem, ale jest demko i wkleje link
5. Mapa: dd2
6. IP oskarżonego: nie znam
7. Steam ID oskarżonego: byl wtedy ns, ale mial vipa, wiec zakladam, ze to on (sorki poprawka byl jednak na steamie)
8. Dowód przewinienia: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2004291735-de_dust2-1588174500-1588176060.zip

juz od samego poczatku mapki lata na autoducku... widac to ze wzgledu jak przyspiesza

Edytowane przez xxSlayeRxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

To nie jest żaden autoduck, a ni żaden czit czy skrypt, to jest zwykła umiejetność a dokładnie GS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Haha 1

Kolejny który nie ogarnia 🙈

Nie zamierzam tłumaczyć po raz kolejny jak to działa to bez sensu przytoczę tutaj @how u doin on podesłał mi filmik jak to robić i pare dni mi wystarczyło by się nauczyć proszę tu o wypowiedzenie gracza. 
link do poradnika z którego korzystałem, następny raz użyj głowy a nie oskarżasz bez podstawie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Nie żeby coś ale pan z twojego poradnika leci odjebany 😜

Niemożliwe jest rozpędzanie się z taką ilością fpsów  jaką on posiada.

 

// edit

 

Looknąłem demko.

Rozpędzasz się bez stref na serwie 10 aa kumplu.

1:40 XD

3:20 XD

No sorry, nie wystarczy patrzyć w ziemię żeby to legitnie wyglądało.

Demo spalone 😜

 

GS script.rar

glhf gdzieś indziej.

 

STEAM_0:1:10962824
 

Edytowane przez `rage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, skoro tak twierdzicie, to Wam wierze. Gralem tylko na eb ze 100 fpsami, wiec nikt nie mogl biegac szybciej, ale moze to jest mozliwe, w takim razie przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

mam odblokowane limit klatek , latam na około 500fps także masz już swoje odpowiedzi dlaczego tak „Latam” uwierz mi można jeszcze szybciej lecz jeszcze tak profesjonalnie nie umiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Nie mogę edytować więc napisze osobną treść a mianowicie: 

Polityka steam nie pozwala na odpalenie programów trzecich ponieważ one się nie włączą a nawet grozi to otrzymaniem blokady VAC (jak widać jej nie mam ;) ) 

Poza tym żadne demko w 100% nie odtworzy to co dany gracz robi na ekranie, przy większych fps'ach robię po prostu małe kółeczka wiec tak robię strefy a jak doskonale wiemy im więcej fps tym szybsza prędkość, jak wiemy cs to starsza gra niz 95% społeczności forum także ma swoje problemy, także na oko będzie ciężko stwierdzić czy to program czy normalne skaknie .

Dla rozjaśnienia Skok zbindowany na prawy przycisk myszki a duck na scrollu pozdrawiam aim'era który tam wypociny swoje pisze^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Obecnie regulamin nie zakazuje używania GS, więc skargę odrzucam. Niemniej jednak radzę nie palić zbytnio scrolla, gdyż to nie serwer 4fun, a przez część osób znacznie szybsze chodzenie niż standardowe może odbierać jako niesprawiedliwe... co w skrajnych sytuacjach może negatywnie wpływać na serwer.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×