Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wtcs ' poLatach

Skarga na Admina Byastil

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz w życiu pisze skargę ale nie lubię gdy admin nadużywa swojej władzy bo  to było na prawdę złośliwe z Twojej strony i do tego bardzo słabe.
Dostałem kick ponieważ Admin Byastil mści się za to że zbanowałem niedawno jego ziomka bo podejrzewałem że może grać na wh. 

Siedziałem na spect ponieważ mam do tego prawo jako admin , a po drugie patrzyłem czy ktoś nie gra odpalony i nie masz prawa mnie wywalać.
A to że Byastill dał mi upomnienie że siedzę na spect to go olałem bo bo nie muszę się mu tłumaczyć , tylko i wyłącznie tłumaczyć mogę się przed @Petrus
A dokładnie wiedziałem że to było złośliwe z jego strony, więc musiał się odegrać ale w taki słaby sposób ? : 
Napisałem do niego dlaczego to zrobił , to podając powód jeszcze głupio się cieszył a to samo mówi za siebie.
Wiesz że źle zrobiłeś i wymyśliłeś na poczekaniu słaba obronę która nijak się broni co za tym idzie mam nadzieje że @Petrus coś z tym zrobi.
Admin nie może nadużywać swojej władzy z byle jakich powodów zwłaszcza w tak perfidny sposób. 
Screeny daje poniżej. 

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach panienki... dla mnie to jesteś zwykłym lizo-dupem i tyle w temacie.

Cytat

A to że Byastill dał mi upomnienie że siedzę na spect to go olałem bo bo nie muszę się mu tłumaczyć , tylko i wyłącznie tłumaczyć mogę się przed @Petrus

Chyba wydaje mi się że się mylisz. A na dodatek jesteś obecnie admin testem, nawet jak byś był ADMINEM to i tak macie współpracować ze sobą i się ogarniać na wzajem.

Takie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przytoczę tutaj @burza niech się wypowie bo był przy tej akcji.

Sytuacja wyglądała tak ze wchodzę na serwer a na spec siedzi burza i wtcs, napisalem na u@ co tam itp czy kogos sprawdzaja , burza po chwili zaczął grać a wtcs dalej siedzial na spec i nie raczył się nic odezwać jak to on napisał " Ale ja patrzyłem czy graja czysto , od tego admin jest i ma prawo siedzieć . Admin nie może bez powodu wywalać admina który pilnuje serwa i patrzy czy ktoś nie gra odpalony."    na dobrą sprawe afczyleś bo nic się nie odzywałeś :) 

dostał upomnienie na y@@ "spec do gry"  poczekałem kilka rund dostał kicka za zajmowanie slota i to jest powód do kicka  który był słuszny.

Btw dostosuj się do wzoru a nie piszesz pod wpływem emocji dzieciaczku ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
46 minut temu, wtcs ' poLatach napisał:

Pierwszy raz w życiu pisze skargę ale nie lubię gdy admin nadużywa swojej władzy bo  to było na prawdę złośliwe z Twojej strony i do tego bardzo słabe.
Dostałem kick ponieważ Admin Byastil mści się za to że zbanowałem niedawno jego ziomka bo podejrzewałem że może grać na wh. 

Siedziałem na spect ponieważ mam do tego prawo jako admin , a po drugie patrzyłem czy ktoś nie gra odpalony i nie masz prawa mnie wywalać.
A to że Byastill dał mi upomnienie że siedzę na spect to go olałem bo bo nie muszę się mu tłumaczyć , tylko i wyłącznie tłumaczyć mogę się przed @Petrus
A dokładnie wiedziałem że to było złośliwe z jego strony, więc musiał się odegrać ale w taki słaby sposób ? : 
Napisałem do niego dlaczego to zrobił , to podając powód jeszcze głupio się cieszył a to samo mówi za siebie.
Wiesz że źle zrobiłeś i wymyśliłeś na poczekaniu słaba obronę która nijak się broni co za tym idzie mam nadzieje że @Petrus coś z tym zrobi.
Admin nie może nadużywać swojej władzy z byle jakich powodów zwłaszcza w tak perfidny sposób. 
Screeny daje poniżej. 

1.jpg

2.jpg

 

No napewno dostałeś kicka że dostałem ssy xD

Edytowane przez how u doin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

13:48:23 - Byastil wchodzi na serwer

13:48:57 - Info na tsay 'SPEC DO GRY" - nie było wcześniej rozmowy na admin chat

13:50:53 - kick

 

Po tym nie wszedłeś już  na serwer @wtcs ' poLatach, co sugeruje afk.

 

Nie jestem zwolennikiem wyrzucania adminów ze spec, gdyż nie ma ograniczeń czasowych w sprawdzaniu oszustów. Niemniej jednak "nabijanie" godzin jest niedozwolone.

Polecam do obserwacji używać komendę amx_spectate.

 

Nie podoba mi się również ban dla "ona jest piękna", który nastąpił mapę wcześniej. Gracz na STEAM, a Twoja obserwacja trwała 1 rundę. Ban po do 3 min od wejścia na serwer. Zobaczymy co dalej w tej sprawie.

 

Reasumując odrzucam skargę. Proszę starać się dogadywać między sobą (grono adminów)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×