Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`rage

Ban zostaje To ładne macie ubt na tym kopytku

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi


Twój nick z gry: `rage
Serwer: dm
Twój SteamID:  'STEAM_0:0:197876817'
Twoje IP: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=14258
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina: 06. maj 2020 - 23:31:12  
Powód bana: 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:197876817'
Nick Admina który zbanował: @burza
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  

 

Cytat

 

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-2005062310-de_dust2-1588799400-1588800300.zip

Dodałem demo z czasu bana. Tak jak widać dalej paraliż myszki lub ręki. Byłeś ostrzeżony przez @Petrusa o tym ale ty nic ty z tego nie robisz.

Sam sobie szkodzisz, nie pozostaje nic innego jak BAN ZOSTAJE. 

 

@Blackhill

 

Podaj mi czasówkę kiedy leciałem na force'u, bo celowo tutaj nie używałem żadnych komend na wyśrodkowanie celownika, grałem najnormalniej jak się da.

Czy ku#wa mam mierzyć prędkość z jaką poruszam myszką, bo powyżej 40km/h jest zabroniona xD?

Jakiekolwiek spalone akcje tu są?

Chociaż jakiekolwiek akcje b+/b-?

Całe demko klar, żadnego łamania regulaminu. Mógłbyś zamiast tego zbanować Pana500fps na gscript, bo jezeli on dostaje przyzwolenie na taką grę mimo dowodów z hltv to nie widzę przeszkód żeby latać spalonym. Ducki bez stref z przyspieszeniem są tolerowane a pierdolona komenda center_forceview która tak naprawdę nie daje Ci żadnej przewagi została zabroniona bo kogoś irytuje xD?

Nie bierz tego co bierzesz, albo bierz połowę. Nie wiem o jakich paraliżach ręki mówisz, ja tam żadnych nie widzę, demko jest najnormalniejsze jakie mogło być.

 

Kupiłem deathaddera żeby mi nie sensor nie świrował przy szybszych ruchach a z tego co widzę to niektórzy mają z tym problem.

(btw, na pewnej sieci dostałem perma za aima mimo że mi wyłączało myszkę z powodu wadliwego portu USB XD)

 

@Petrus @Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Wybacz ale twoja skarga nic tu nie da. Dostałeś szanse która sam zmarnowałeś, miej pretensję tylko do siebie. Co mam tobie więcej powiedzieć. 

Ban zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×