Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ploxirr

BLOKADA TXT

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przychodzę z pewną propozycją na serwer BF2. Propozycja będzie polegać na tym aby wgrać jakiś plugin, lub w jakiś inny sposób zablokować wchodzenie na txt. Rozumiem, nie zawsze jest admin, nawet rzadko jest, ale banowanie tego też jest uciążliwe, a idzie to zrobić w sposób automatyczny, zablokować wchodzenie na txt. Grałem na ostatnich 6 mapach, to w 5 wchodzili non stop na txt. Admin dwóch zbanował i poszedł i znów zaczęli wchodzić na te txt. Dlatego proponuje zablokowanie wchodzenie na txt w sposób automatyczny czyli zblokowanie wejścia na txt.

 

Dziękuję za uwagę.

 

Pozdrawiam, 

 

Ploxir

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jeżeli to nie jest tylko pobożne życzenie i rzeczywiście jest taki plugin, to jestem za. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Kiedyś grałem na jednym z serwerów i było cos takiego ale strasznie się bugował serwer wiec zrezygnowali . Można poszukać jakiś pluginów ale najlepszym rozwiązaniem dla dzbanów którzy nie rozumieja ze na txt się nie wchodzi będą surowsze kary . 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
W dniu 9.05.2020 o 22:22, Ploxirr napisał:

Cześć, przychodzę z pewną propozycją na serwer BF2. Propozycja będzie polegać na tym aby wgrać jakiś plugin, lub w jakiś inny sposób zablokować wchodzenie na txt. Rozumiem, nie zawsze jest admin, nawet rzadko jest, ale banowanie tego też jest uciążliwe, a idzie to zrobić w sposób automatyczny, zablokować wchodzenie na txt. Grałem na ostatnich 6 mapach, to w 5 wchodzili non stop na txt. Admin dwóch zbanował i poszedł i znów zaczęli wchodzić na te txt. Dlatego proponuje zablokowanie wchodzenie na txt w sposób automatyczny czyli zblokowanie wejścia na txt.

 

Dziękuję za uwagę.

 

Pozdrawiam, 

 

Ploxir

 

 

 

DOłączam sie do tematu. Problem z wchodzeniem na tekstury ma miejsce szczególnie, kiedy jest VIP na cs_max, de_nuke i sporadycznie na fy_snow oraz dust2_long (tu dla przykładu ma widok na bs'a z respu terro i czai się ze swoim AWP/Scout'em itp., scenariusze są różne). Gdyby istniała odpowiednia i niezbugowana blokada/plug-in, byłoby spoko, dlatego jak najbardziej za...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był prowadzony w innym dziale i między czasie został wprowadzony pewny plugin dla adminów.

 

Dodałem na próbę blokadę txt na mapie de_dust2_long wzdłuż ścian zaznaczonych  na czerwono. Proszę testować jak działa oraz o komentarze. Jeżeli się przyjmie będziemy rozwijać plugin o kolejne strefy blokad.

Jest to proces dość czasochłonny, więc nie da się zablokować wszystkich możliwych ścian. Będę prosił, aby wskazywać w podobny sposób jak poniżej najbardziej wykorzystywane miejsca, które według Was powinny być zablokowane.

 

273546550225df0dmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Z góry sorrasy za podzielenie tego na trzy części (ograniczenie wielkosci do 0,49 MB). Mimo to myślę, że pomogłem.

 

I:

snowtxt.jpg.4cb1cc58df7e3c8dac84abe1071f7f33.jpg

fy_snow

 

vertigotxt.jpg.b79f08838386666207ffdb5a2cc75468.jpg

de_vertigo

 

II:

 

cs_max

maxtxt.jpg.697c0b0bd3adeb1a959d65efc14b4e48.jpg

 

cs_asssault_1337

assault1337txt.jpg.37d66a0f6a8a218dbe8a92ed5aa1367a.jpg

 

III:

de_nuke:

nuketxt.jpg.2aa9183b5edb5eade5c56cf6d63ebb7e.jpg

 

I jednak IV. raz, ograniczenia niestety... ;]

 

cs_militia

militiatxt.jpg.fdf24aec8f1b64779207e39a2e8bec08.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2021 o 19:07, Petrus napisał:

Dodałem na próbę blokadę txt na mapie de_dust2_long wzdłuż ścian zaznaczonych  na czerwono. Proszę testować jak działa oraz o komentarze. Jeżeli się przyjmie będziemy rozwijać plugin o kolejne strefy blokad.

Jest to proces dość czasochłonny, więc nie da się zablokować wszystkich możliwych ścian. Będę prosił, aby wskazywać w podobny sposób jak poniżej najbardziej wykorzystywane miejsca, które według Was powinny być zablokowane.

 

Przedwczoraj miałem tam akurat VIP'a i blokada jak najbardziej na +, póki co nie buguje się. Sprawdzane zarówno w ct jak i tt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×