Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
eN2E

Wybory - II tura

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Nevertrust napisał:

Czas na zmianę, a czy słuszną - czas pokaże.

Myślę że ty byś wygrał. Tylko nie wiem czemu nie startowałeś 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
18 minut temu, Blackhill napisał:

Myślę że ty byś wygrał. Tylko nie wiem czemu nie startowałeś 😂😂😂

 

 

Kononowicz już miał swoją szansę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie wygra Duda a Trzaskowski moze nie zrobi nic lepiej ale może nie wpakuje nam wiecej podatków. Od czasu władzy Dudy pracuję wiecej a na mniej mnie stać bo musze utrzymać nierobów! Wszystko idzie w kierunku wyprowadzki za granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
2 godziny temu, joneq11 napisał:

Mam nadzieję że nie wygra Duda a Trzaskowski moze nie zrobi nic lepiej ale może nie wpakuje nam wiecej podatków. Od czasu władzy Dudy pracuję wiecej a na mniej mnie stać bo musze utrzymać nierobów! Wszystko idzie w kierunku wyprowadzki za granicę.

Mam podobne zdanie lecz za granice się nie wybieram tylko na bezrobocie i praca na czarno 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na Trzaskowskiego, bo:

 

1. Pracuję za granicą na PL umowie.

2. Zarabiam dosyć sporo i sporo mi rząd zabiera podatków.

3. Do chwili obecnej PIS mi nic nie dało, a wręcz zabiera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

3. Do chwili obecnej PIS mi nic nie dało, a wręcz zabiera :(

 

500+ możesz zgarnąć, więc nie mów, że nic nie daje :P

Osobiście według mnie trzeba dać chociaż jakiś impuls zmienić i zobaczyć co ten Trzaskowski będzie odpierdzielał. Wiadomo, że to jest wybór między dwoma gównami i po prostu trzeba wybrać które mniej śmierdzi, aczkolwiek taką drogą, jaką pewna partia polityczna idzie pięknie kierujemy się w stronę Grecji ;) Z tą różnicą, że Grecja ma jakiekolwiek wpływy do Skarbu Państwa z turystyki, a My? Co najwyżej Emeryci Niemieccy lubują na Nasze morze podjechać i sobie gdybać, że kiedyś to było Ich morze :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dzieci to 500+ nie zgarnę.  Ponadto jest tak jak mówisz, wybrać mniej śmierdzące gówno. Jak dla mnie Trzaskowski, a dlaczego? Otóż co prawda chce zalegalizować związki homo i co? Homo było, jest i będzie z tym, że legalnie. Karta LGBT+ ja osobiście jestem na nie i to tyle. Resztę to co ma w swoim programie wyborczym to spoko - oddzielić Ministra Sprawiedliwości od prokuratury i sądy wracają na swoje miejsce. No i nie mówcie mi, że z sądami dobrze zrobili, bo są bezkarni. Moim zdaniem dla PiSu chodzi nie o zwykłe sądy lecz o Sąd Najwyższy. Dlaczego? Otóż Sąd Najwyższy decyduje o ponownym liczeniu głosów w wybranych miejscach tj. tam gdzie partie mają swoje ALE. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszni są ci , którzy biorą 500+ a narzekają na rządzących - bez honoru i bez ambicji... takie chorągiewki gdzie zawieje tam idą , gdzie dadzą tam lecą  jak baranów stado.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×