Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
blondyyynaaa

Błąd?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Czeeesc, nie wiem o co chodzi ale wgl nie mam odznak a warunek do jakiej kolwiek odznaki są spełnione z shotguna miałam w jednej rundzie 8 zabić albo więcej i parę hs odznaki brak z broni snajperskiej to samo, o co chodzi? 

Screenshot_20200806_163318_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest słabej jakości przez co nie widzę Twojego nicku. Na podstawie logowań powiązałem z Tobą ten nick http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/dm_bf2_stats/?g=czarnaaa. Sprawdź proszę, czy to może jest Twój nick a powyżej na zdjęciu może popełniłaś jakąś literówke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze nie było graczy i zabilas boty, a jak wiadomo musisz zabić 8 graczy a nie botów . 😇

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wróciło do normy :)

6 godzin temu, Darek napisał:

Zdjęcie jest słabej jakości przez co nie widzę Twojego nicku. Na podstawie logowań powiązałem z Tobą ten nick http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/dm_bf2_stats/?g=czarnaaa. Sprawdź proszę, czy to może jest Twój nick a powyżej na zdjęciu może popełniłaś jakąś literówke.

Tak to mój nick :)

6 godzin temu, zarowa :D napisał:

Możliwe ze nie było graczy i zabilas boty, a jak wiadomo musisz zabić 8 graczy a nie botów . 😇

Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym ale gdy wpisałam /free i odebrałam 5 darmowych odznak wtedy nagle wpadło to co powinno być, i z dwóch które były,  zrobiło się 8 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.08.2020 o 18:52, Darek napisał:

Zdjęcie jest słabej jakości przez co nie widzę Twojego nicku. Na podstawie logowań powiązałem z Tobą ten nick http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/dm_bf2_stats/?g=czarnaaa. Sprawdź proszę, czy to może jest Twój nick a powyżej na zdjęciu może popełniłaś jakąś literówke.

Słuchaj błąd się powtarza, już chyba 5 raz wbijam weterena z shotguna nie wiem o co chodzi w między czasie grając shotgunem wpadła odznaka z broni snajperskiej, możesz sprawdzić o co chodzi, bo staram się o odznaki i wgl a nie wpadają te co trzeba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałaś w godzinach porannych, więc zapewne chodzi o to:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
15 godzin temu, Darek napisał:

Grałaś w godzinach porannych, więc zapewne chodzi o to:

 

Słuchaj grają normalnie ludzie, już z shotguna np powinnam mieć profesjonaliste. Nie wiem o co chodzi wtedy co odznaki wgl nie chciały wbić jak odebrałam 5 darmowych nagle wpadło 8 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×