Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Olek pro skiller xd

Skarga na admina testowego

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

1. Skarga na: admina

2. Nick oskarżyciela (z gry):olek pro skiller xd , blender85

3. Nick oskarżanego (z gry):mateusz

4. Dokładna data (dzień+godzina):10.11.2020 godzina 10:40(okolo 10:40/50

5. Mapa:dd2

6. IP oskarżonego:

7. Steam ID oskarżonego:

8. Dowód przewinienia:Dowodu nie mam bo nie ja dostałem bana pewnie dlatego że mnie tam nie było wtedy :)

9. Dodatkowy opis:Powiem tak zachowanie admina testowego Mateusza śmieszy nie tylko mnie ale też kolegów jak i osób dziś zbanowanych, którzy są obecni na serwerze w momencie obecności mateusza, dziś na serwerze wydarzyło się coś śmiesznego jak i zarazem dziwnego a mianowicie 2 moich kolegów z serwera dd2 nazwy:Dino i blender85 dostali bana teraz zapewne drogi Adminie powiesz mi czekaj! Przecież admin nie banuje bez powodu i właśnie do tego zmierzam, nie było mnie w momencie tego zdarzenia ale obejrzałem demko i z demka wynika że poprostu Mateusz który dał bana chłopakom nie mógł się zgodzić z lepszą grą chłopaków, jednak jeśli spojrzymy w demko widać że chłopaki nic takiego nie robią i nie widać żadnych cheatow których ja sam nie widziałem kiedy grałem z chłopakami na serwerze od jakiegoś miesiąca, skoro dino czy blender są tymi,, cheaterami'' to wydaje mi się że dino nie byl by w topce hmmm no właśnie. Jak stały gracz serwera sprawa jest dla mnie oczywista i prosta ale to zostawiam wam drodzy admini. Czekam na wasza odpowiedź z niecierpliwością. 

Problem jest taki że na serwerze nie ma go a tam jest IP i id więc nie podam ale wiecie o kogo chodzi 

Edytowane przez Olek pro skiller xd
Brakujące info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zapraszam osoby zbanowane o złożeniu prośby o ub oraz o wypowiedz w tym temacie. A admina banujacaego proszę o wypowiedz na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz pytanie do was admini. Ja się dowiedziałem o tej sytuacji od chłopaków i przeanalizowałem sam sytuację i myślę że wnioski te same wyciągnięcie ale to nie  o to chodzi. Blender który do mnie napisał, nie dostał nigdy wcześniej bana i nie za bardzo wiedział co ma zrobić żeby w ogóle się zgłosić  na odpowiedni dział więc myślę że raczej za dużo potrzebnych inf nie będzie jak iż jestem w tym ogarnięty chce pomóc kolegą  myślę że rozumiecie, może jakieś wskazówki żeby coś na to poradzić? 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak zapewne wiesz, że mateusz ma admina testowego. Sytuacja jest taka, że z adminami się tu nie przelewa. Zamiast ładować skargę i zniechęcać potencjalnego admina, mogłeś napisać PW do kogoś wyższego rangą aby przyjrzał się sytuacji. Tyle ode mnie i bez obrazy, bo szanuję Twój wkład w życie naszej sieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dino dostał ssy, więc nie Tobie oceniać dlaczego je dostał bo mam prawo zrobić je każdemu.

Co do Blendera, napisał odwołanie, mam 24h na rozpiskę i tyle w temacie. Nie wiem jakim prawem ty się odnosisz nawet do tego, atencji szukasz? Spróbowałeś już tutaj swoich sił jako admin, więc proponuję zająć się czymś innym niż pisaniem bezsensownych skarg. 

Moim zdaniem skarga bezsensowna i prawdopodobnie wynikająca z jakiejś tam formy zazdrości czy czegoś ponieważ typ co chwile pisze mi co mam robić, np. na say: "możesz teraz dać na środku napis kultura" Podejmując się jakiejkolwiek formy dyskusji, proponuję dowiedzieć się czegoś wiecej na dany temat niż wyżaleń graczy zbanowanych, którzy tak dobrze grają, że nie potrafią wstawić scernshotów. Jeszcze przypomnę Ci, że nie tak dawno mnie wyzywałeś, że jestem odpalony xD 

 

Dziękuję, dobranoc

 

PS. Faktycznie, dobrze że topka, o której wspominasz jest wyznacznikiem tego, że ktoś może cheatować xD 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Według mnie to ci piszesz Mateusz jest nie na miejscu i tak jak napisał nevertrust mogłem napisac do kogoś o wyższej randze ale chciałem zobaczyć twoja odpowiedź i chęc wyjaśnienie której u ciebie nie widać, zadzrosci nie mam bo nie mam do tego podstaw a skarga na ciebie mogle byc napisana już dzisiaj bo nie wykonywałeś celów mapy(niejednoktornie)co daje podstawę do takiego myślenia i niezbędnej refleksji, na serwerze jestem dłużej od ciebie Mateusz więc daje ci porady bo widziałem dziś że moje prośby się nie przyłożyły na nic, sam sposób twoich odżywek do mnie na serwerze zostawia dużo do myślenia jednak jak narazie tutaj nie będę się rozpisywał. Tak jak nevertrust powiedziałeś, nie mam na celu zniechęcenia admina ale jedynie pokazać mu banalne błędy które są karygodne do danej sytuacji. O de mnie to narazie tyle pozdrawiam. 

PS. Nevertrust skoro adminami się nie przelewa to nie pozwalajcie na prześmiewcze odżywki do użytkowników serwera adminom testowym bo to nie jest nic dobrego i berdziej te odżywki zniechęcają niz to co ja napisałem. A to co napisałeś Mateusz z tym say'em było powiedziane po to żeby była kultura na którą nie zwracałeś uwagi i sam dawałeś taki przykład. 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ty piszesz toalnie nie ma sensu, ty twierdzisz, że muszę się tłumaczyć ze zrobienia ssow (XD) Pisząc takie bzdury jedynie pokazujesz swoją niedojrzałość oraz niekompetencję, wspominając również o reakcji "haha" pod moją wypowiedzią - skoro nie potrafisz podjąć dyskusji jak człowiek myślący, tylko wyśmiewasz wypowiedzi do których sam prowokujesz to powinieneś zapisać się na jakis kurs dobrego wychowania i poznać kulturę rozmowy. Pisząc mi że coś jest nie na miejscu, pokazujesz tylko, że nie potrafisz przyjąć krytyki, logiczne myślenie nie boli olku, więcej ci nie odpowiadam bo twoja *skarga* nie ma żadnego sensu (procz tak jak wspominałem pokazanie swojej niekompetencji) i proponuję również to i tobie. 

Naprawdę piszesz bzdury, ja po 2x musze twoje wypowiedzi czytać, żeby znaleść ich sens.

Edytowane przez /mateusz/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×