Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Blender85

Serwer:cs-kopytko.pl dd2

Twój SteamID:VALVE_2: 0 : 1330535153

Twoje IP:37.248.179.190

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):10.11.2020 (godzina około 11)

Powód bana: że niby czituje 

Nick Admina który zbanował: Mateusz 

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):nigdy nie dostałem jeszcze  bana i nie wiedzialem że potrzeba ss do un

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

@Blender 85 Twój powód bana jest inny niż "Wstaw screeny na cs-kopytko.pl", więc żadne screeny nie zostały Ci zrobione - nie musisz nic wstawiać. W takim przypadku musisz teraz poczekać na wypowiedź admina, który Cię zbanował (tzn @/mateusz/) - ma na to 24h od czasu powstania tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Adminie Darku. Jakąś refleksja może po  tych Banach, bo widziałem że Mateusz nie tylko zbanował dino  i blender ale także lambodoodle który już dostał ub. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Po pierwsze, nie masz prawa się tu wypowiadać, po drugie jakiej ty refleksji rzadasz? Chyba powinienes od samego sobie uważając się za niewiadomo kogo, szeryfa serwera. To ile tu grasz nie jest rzadnym wyznacznikiem. Gracze dostali bany całkiem zgodne z regulaminami, co już Ci tłumaczyłem ale chyba masz problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Myślenie nie boli. 

 

Zaraz edytuje post oraz rozpisze demo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Nie mogę otworzyć żadnego dema, nie działa ani na viewdemo ani na playdemo. Sprawdzałem otwieranie innych dem i działa. 

Wam się normalnie otwiera?

nie da sie edytować postu wyżej

1 godzinę temu, /mateusz/ napisał:

Po pierwsze, nie masz prawa się tu wypowiadać, po drugie jakiej ty refleksji rzadasz? Chyba powinienes od samego sobie uważając się za niewiadomo kogo, szeryfa serwera. To ile tu grasz nie jest rzadnym wyznacznikiem. Gracze dostali bany całkiem zgodne z regulaminami, co już Ci tłumaczyłem ale chyba masz problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Myślenie nie boli. 

 

Zaraz edytuje post oraz rozpisze demo. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek pewnie rząda od ciebie powrotu do szkoły i nauki składni zdań jak i powtórzenia ortografii takie wymogi powinieneś spełniać wykonując zadania przydzielone do twojej rangi. Tutaj trochę olka nie rozumiem ale to nic, mówisz że czas nie jest wyznacznikiem oczywiście że jest jako iż możesz mieć mniejsze doświadczenie od olka to on z Gracją,, szeryfa serwera"ci to przytoczył jednak tego nie zrozumiałeś hmm no trudno. Po obserwuję jeszcze trochę twoje zachowanie i dam je jako przykład czego się nie powinno robić jeśli chce się być adminem większej sieci serwerów takiej jak kopytko i dodam na moje serwery administracyjne.To w jaki sposób się tutaj odzywasz jest niczym innym jak przykładem bezpośredniej popisówy jako iż jesteś wielkim adminem który może wszystko i nie ponosi za to konsekwencji tak jak T.H parę lat temu.z fartem 

Edytowane przez Gracz(anonim)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Straszna popisówa, odbijanie bezsensownych argumentów olka:) Zastanawiam się gdzie są moderatorzy, którzy nie warnują i nie kasują takich prowokacyjnych postów. 
Co do ciebie to prawdopodobnie jesteś kolegą olka z serwera i się zgadaliscie przeciwko mnie;]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2

Ludzie czemu?? Chłopak co ty mi gadasz za podejrzewasz ze jestem kolega olka i się zgadaliśmy bo oboje nie zgadzamy się z twoja religia wyznania islamu. Prowokacyjne są jedynie twoje posty której skłaniają nas do odpowiedzi bo wyglądają tak jak byśmy pisali do ściany, synku prawdopodobieństw na świecie jest dużo więc bez argumentów i dowodów nie zaczynaj rozmowy o takich rzeczach skoro nie masz pojęcia, samo to iż jako admin obrażasz działania innych użytkowników(graczy)działających na rzecz i  ku dobru serwera nie jesteś godzien mieć miana admina. Proszę cię za byś przestał komentować bezsensownie zdanie innych użytkowników którego nie popierasz, a adminów z większą ranga proszę o czujne obserwacje poczęć admina żółtodzioba i pomyślec nad warnami również dla adminów którzy specjalnie nakłaniaja użytkowników do niepotrzebnych komentarzy.jesli admin o którym myślę to zrozumie nie powinno być więcej odpowiedzi do moich pytań i działań dziękuję i pozdrawiam G. A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, /mateusz/ napisał:

Co mam zrobić ile mam jeszcze czekać mineły już 24 godziny 

 

 

Słucham co teraz mam zrobić minęły 24 godziny więc co dalej ???

 

 

????????????

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2011101012-de_dust2-1604999520-1605004140.zip od 32 minuty widać delikatne szarpnięcia celownika. Ban po 1 rundzie, więc domysł prosty - admin miał na Ciebie oko. Szukam dalej - pierwsze demo z dnia wcześniej  http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2011091006-de_dust2-1604912760-1604915880.zip w większości również spalone, ale czasówki 34:31 oraz 39:46, gdy próbujesz rzucić granat i celownik przeskakuje po modelach są bezcenne.

 

~ ban zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×