Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gracz(anonim)

Skarga na gracza/admina

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin:Admina 
2. Nick oskarżyciela (z gry):nikt gorszy każdy lepszy 
3. Nick oskarżanego (z gry):mateusz 
4. Dokładna data(dzień+godzina):11.11.2020
11.12.2020 godzina 12:30 12:50
5. Mapa:dd2
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinienia:Dowod przewinienia hmmm nie wiem w jaki sposób dość ten dowód bo jest ich kilka różnego rodzaju 
9. Dodatkowy opis:Tak jak mówiłem i ostrzegałem pisze to skargę ponieważ nie jestem gołosłowny i nie rzucam słów na wiatr;), Mateusz wielokrotnie na serwerze złamał regulamin serwera nadużywając swoich uprawnień np blokowanie slota, ten ma więcej killi a ja jestem 2 dam mu kick to będę 1,spamowanie komendami admina wieloktornie przy tym upominając ta sama komenda o celach mapy przez kilka. Rund kiedy to wszedłem na serwer i zacząłem grać. O na spetcie tego nie było jak patrzałem na grę innych, takze powodem tej skargi jest naganne zachowanie Mateusza na forum przekazywanie swoich niechęci w sposób nieprzyzwoity jako admin i osoba nie miejsca stałej rangi, same odpowiedzi admina testa pozostawiają dużo do myślenia począwszy od tych domyślnych form obrazy jak i przejawiającej formy, nie podoba mi się to że admin na serwerze jaki na forum czuje się bez karnie co nie powinno mieć miejsca bo panuje zasada równości pod względem umiejętności. Samo to iż Mateusz narzuca mi jak i innym błędy których sam nie widzi a błędów moich tak naprawdę nie ma ponieważ mój poziom przyzwoitsoci jest na najwyższym poziomie jako iż jestem doświadczonym adminem z 4 letnim stażem. Z tego miejsca wnioskuję o odsunięcie admina testa od swojej rangi (degradację) lub jaki kolwiek możliwy sposób ostrzeżenia żeby na przyszłość takie sytuacje nie miały miejsca i możliwe było dla wszystkich tworzenie dobrej atmosfery na forum jak i na serwerach sieci kopytko. Dziękuję za pomoc z fartem. 

PS teraz będę częściej grał na serwerze dd2 więc będę obserwował potencjalne łamanie jakich kolwiek zasad etyki serwera co będzie skutkowało moimi wpisami na forum

Zapomniałem jeszcze dodać w jednym z podpunktów skargi że admin na innych graczy nie zwraca uwagi chodzi o kulture(która ja sam osobiscie na serwerze zachowuje) jak i wytykanie błędów spowodowanych pewnymi brakami w umiejętnościach jak dzisiaj zauwazylem moich które prawie że były uznane za cheatowanie i myślałem że na serwerze jest teraz samowolka to robię bo mi się chce tam nie idę bo mi się. Nie chcę 

Edytowane przez Gracz(anonim)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2
W dniu 12.11.2020 o 15:36, Gracz(anonim) napisał:

1. Skarga na: Gracz/Admin:Admina 
2. Nick oskarżyciela (z gry):nikt gorszy każdy lepszy 
3. Nick oskarżanego (z gry):mateusz 
4. Dokładna data(dzień+godzina):11.11.2020
11.12.2020 godzina 12:30 12:50
5. Mapa:dd2
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinienia:Dowod przewinienia hmmm nie wiem w jaki sposób dość ten dowód bo jest ich kilka różnego rodzaju 
9. Dodatkowy opis:Tak jak mówiłem i ostrzegałem pisze to skargę ponieważ nie jestem gołosłowny i nie rzucam słów na wiatr;), Mateusz wielokrotnie na serwerze złamał regulamin serwera nadużywając swoich uprawnień np blokowanie slota, ten ma więcej killi a ja jestem 2 dam mu kick to będę 1,spamowanie komendami admina wieloktornie przy tym upominając ta sama komenda o celach mapy przez kilka. Rund kiedy to wszedłem na serwer i zacząłem grać. O na spetcie tego nie było jak patrzałem na grę innych, takze powodem tej skargi jest naganne zachowanie Mateusza na forum przekazywanie swoich niechęci w sposób nieprzyzwoity jako admin i osoba nie miejsca stałej rangi, same odpowiedzi admina testa pozostawiają dużo do myślenia począwszy od tych domyślnych form obrazy jak i przejawiającej formy, nie podoba mi się to że admin na serwerze jaki na forum czuje się bez karnie co nie powinno mieć miejsca bo panuje zasada równości pod względem umiejętności. Samo to iż Mateusz narzuca mi jak i innym błędy których sam nie widzi a błędów moich tak naprawdę nie ma ponieważ mój poziom przyzwoitsoci jest na najwyższym poziomie jako iż jestem doświadczonym adminem z 4 letnim stażem. Z tego miejsca wnioskuję o odsunięcie admina testa od swojej rangi (degradację) lub jaki kolwiek możliwy sposób ostrzeżenia żeby na przyszłość takie sytuacje nie miały miejsca i możliwe było dla wszystkich tworzenie dobrej atmosfery na forum jak i na serwerach sieci kopytko. Dziękuję za pomoc z fartem. 

PS teraz będę częściej grał na serwerze dd2 więc będę obserwował potencjalne łamanie jakich kolwiek zasad etyki serwera co będzie skutkowało moimi wpisami na forum

Zapomniałem jeszcze dodać w jednym z podpunktów skargi że admin na innych graczy nie zwraca uwagi chodzi o kulture(która ja sam osobiscie na serwerze zachowuje) jak i wytykanie błędów spowodowanych pewnymi brakami w umiejętnościach jak dzisiaj zauwazylem moich które prawie że były uznane za cheatowanie i myślałem że na serwerze jest teraz samowolka to robię bo mi się chce tam nie idę bo mi się. Nie chcę 

dobrze gadasz mam nadzieje że ten mateusz wyleci ;4 chlop czasem przegina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2
  • Haha 1
20 godzin temu, din0 napisał:

dobrze gadasz mam nadzieje że ten mateusz wyleci ;4 chlop czasem przegina...

Czy masz coś więcej do powiedzenia na ten temat, czy tylko się zapinasz do admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Według mnie sprawa wygląda tak:

1.Mateuszek to admin testowy i nic mu nie zrobicie bo  jest testem 

2.Bedziecie przedłużać do czasu kiedy albo mu zostanie koniec czasu na testa albo 1/2 dni przed końcem testa

3.z adminami się nie przelewa hmmm lepiej olejmy to i poczekajmy niech idzie na admina bo tu sie z nimi nie przelewa. 

Ja naprawdę nie chce mówić źle o adminach ale na ten moment to jest porażka xD śmieszne śmieszne śmieszne,jesli to ma tak wyglądać to jeśli to tak wziąść na logikę to jest to czeski film. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski film hmm. Nie sądzę bany jak widać słuszne din0 miał dość czasu by dodać ss-y a sprawę olał i jeszcze ten fascynujący post kończący karierę na tej sieci. 👏🏻 Spamowanie komendami typu cele mapy lepiej spamowac niż od razu dawać bany, ale gracz i tak się do czegoś przyczepi. Nie rozumiem o co chodź z tym blokowaniem slota masz jakiś dowód na to przewinienie ? A może jednak gracz był afk/blokował slota? Bez dowodów nie widzę sensu rozpatrywania tych skarg jedynie co można w tej sytuacji to obserwacja admina. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie mam pojęcia o co chodzi z blokowaniem slota a o reszcie się już nawet nie wypowiadam bo to kpina tak siąść na kimś mimo że wszystkie bany były słuszne. Powodzenia w prowadzeniu swojej dzialalnosci i proponuję skupić się na niej a nie na pisaniu bezsensownych skarg które są popierane tylko przez pokrzywdzonych słusznym banem graczy. Więcej mojej odpowiedzi nie będzie. 3maj się tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, zarowa :D napisał:

Czeski film hmm. Nie sądzę bany jak widać słuszne din0 miał dość czasu by dodać ss-y a sprawę olał i jeszcze ten fascynujący post kończący karierę na tej sieci. 👏🏻 Spamowanie komendami typu cele mapy lepiej spamowac niż od razu dawać bany, ale gracz i tak się do czegoś przyczepi. Nie rozumiem o co chodź z tym blokowaniem slota masz jakiś dowód na to przewinienie ? A może jednak gracz był afk/blokował slota? Bez dowodów nie widzę sensu rozpatrywania tych skarg jedynie co można w tej sytuacji to obserwacja admina. 

Żarowa, widzę że to co mówię się sprawdza obrona testa mimo wszystko haha czeski film nikt nic nie wie i nie widzi, a może poprostu nie chce tego widzieć no właśnie. Nie mówię tu o żadnym banie bo bana żadnego nie dostałem więc proszę nie pisać takich rzeczy skoro to nie ma nic wspólnego ze mną , dowód na blokowanie slota hmmm powiedzmy że tym razem no jest tutaj mój bład ale nie chce mi się teraz szukać tego a jest napewno jak i każde naruszenie regulaminu które napisałem w skardze. Następnym razem będę się starał mimo wszystko udowodnic moje słowa jako to że ja jestem na serwerze a nie ty żarowa mogę gadać tak a nie innaczej. Jak już mówisz o dinie to mów tak jak było, nie widziałem nigdy wcześniej aktywnosci dina na forum dlatego całym sercem jestem z nim bo wiem że mógł nie wiedzieć gdzie są te SS niektórzy ludzie potrzebuja więcej tłumaczenia ale to nie o tym mowa. Żarowa proszę cię jeśli nie jesteś adminem to nie odzywaj się bo jest to smieszne, w jaki sposób ma być prowadzona obserwacja admin i pod jakim kątem, tak jak napisałem poprostu będziecie czekać aż Mateuszkowi się skończy jego tzw kadencja tej posady i co z tego wyjdzie to olewacie skargi które dużo wprowadzają do całokształtu serwera dd2. Później będzie gadanie jak najwięcej żeby przedłużyć to wszystko. Wydaje mi się że to co robicie i że serwer utrzymywać się będzie do pewnego czasu jeśli nie będziecie nic robić że zgłoszeniami, a traktować jes prześmiewczo tak jak to robicie teraz. Mateusz nie odzywaj się już lepiej bo nie masz nic ciekawego do powiedzienia, gadasz ciągle że coś jest śmieszne, bezsensowne. xDD ty mi proponujesz zajęcie się moja działalnością a to ciekawe, nie masz doświadczenia takiego jak ja ani jakiego kolwiek żebyś chociaż mógł się ze mną przywitać więc nie gadaj głupot i popatrz na błędy które popełniasz bo jest ich nieskończenie wiele ale tak jak mówiłem nikt nie chce tego zauważyć ahh no dobra. Jeśli tak dalej będzie to nie tylko ja będę zgłaszał skargi a inni gracze lub wtedy nie będzie miał kto bo zniechęca się do serwerów i do administracji i tym samym sieć zacznie upadać powoli ale z widocznymi efektami więc pomyślcie nad tym i myślę że wypowiedź 2 adminów takich bardziej obeznanych i najwyzszych ranga prosił bym o odpowiedzi i nie odrzucanie skargi bez jej rospatrzenia i pewnych działań. Z fartem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Smutny 1

Przepraszam bardzo już nic nie mówię. Jako pachołek na tym forum usune się w kont i dam możliwość wypowiedzenia się bardziej doświadczonym. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2020 o 13:45, Gracz(anonim) napisał:

dowód na blokowanie slota hmmm powiedzmy że tym razem no jest tutaj mój bład ale nie chce mi się teraz szukać tego

Później twierdzisz..

 

W dniu 16.11.2020 o 13:45, Gracz(anonim) napisał:

co z tego wyjdzie to olewacie skargi które dużo wprowadzają do całokształtu serwera dd2

 

Ta skarga nic nie wnosi bo nie ma w sobie żadnych dowodów (np. HLTV, własne demo, zrzuty ekranu). Słowo przeciwko słowu i na tej podstawie mam rozstrzygać? Niestety tak to nie działa. Skarga odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×