Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ezz

odbanowany ssy : Ez

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Ez
Serwer: cs-kopytko.pl [dust2 only] @pukawka.pl (de_dust2)
Twój SteamID: STEAM_0:0:441745705
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 25 lis 2020 - 20:11:24
Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl
Nick Admina który zbanował: Darek
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  https://www15.zippyshare.com/v/eQprpUPB/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ezz napisał:

Twój nick z gry: Ez
Serwer: cs-kopytko.pl [dust2 only] @pukawka.pl (de_dust2)
Twój SteamID: STEAM_0:0:441745705
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 25 lis 2020 - 20:11:24
Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl
Nick Admina który zbanował: Darek
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  https://www15.zippyshare.com/v/eQprpUPB/file.html

Screeny są chyba źle przekonwertowane, wklejony link nie jest poprawnym formatem linku który trzeba wkleić na forum.Dodaj format linku w wersji,, link na forum"

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie jest źle przekonwertowane tak macie ustawione w bansie i takie ssy wam robi nie mój problem ze macie ustawione tga a nie JPG na wstawiłem dobrze reszta należy do was :)

Edytowane przez Ezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ezz napisał:

nic nie jest źle przekonwertowane tak macie ustawione w bansie i takie ssy wam robi nie mój problem ze macie ustawione tga a nie JPG na wstawiłem dobrze reszta należy do was :)

Dobrze. Nie ja jestem adminem i nie mam nic do gadania tylko mówię jak jest.EDIT:Słuchaj kolego z takim podejściem nic nie osiągniesz. Znam zasady i wiem kiedy mogę napisac, gdzie i kiedy.Nastepnym razem jeśli się nie udzielałeś na forum to się nie odzywaj po kilka razy. Ja powiedziałem swoje jako 1 komentarz twoja odpowiedź jest niepotrzebna i tym samym spamujesz co nie powinno mieć miejsca. Już trochę jestem na forum przeglądam różne tematy na bieżącą więc nie gadaj ze nie mam prawa nic napisac bo mam prawo i nie powinieneś tego komenotwac jak narazie, czekaj na wypowiedź admina nie moja. Weź to jak przestrogę tego czego się nie robi na forum. Pozdrawiam O. P. S. I jak najbardziej zwracam honor kolego pielgrzymie bo masz racje SS git 😁

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
2 minuty temu, Olek pro skiller xd napisał:

Dobrze. Nie ja jestem adminem i nie mam nic do gadania tylko mówię jak jest.

to po jakiego piszesz cokolwiek pod tematem i ub? mają ustawione tga a nie JPG nie dość że nic nie wiesz to jeszcze piszesz jak nie masz prawa tu pisać xD ub team admin banujacy i zbanowany mogą tu pisać pzdr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×