Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Olek pro skiller xd

odbanowany Prośba o ub olek pro skiller xd

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:olek pro skiller xd 

Serwer:dd2

Twój SteamID:NS

Twoje IP:176.58.1925

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):27.11.2020 12:52

Powód bana:Norecoil

Nick Admina który zbanował:Bożydar555

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2011271237-de_dust2-1606477020-1606478520.zip 
od 5 minuty, widac wyrazny norecol, nie bedę wypisywał czasówek bo to widoczne jest przy każdym strzale i slychać ten charakterystyczny dziwięk przy strzelaniu jak na COD'ach jak sie ma perk z norecoilemxD . Zgłosil i zauważył to rowniez gracz i pytał czemu on ma norecoil.

2020-11-27 - 12:44:32 mam STEAM_0:1:126690112 193.192.176.104

czm olek no recoila ma

 

 

Z początku demo trochę zlagowane, później przy m4 i AK47 jest to widoczne. 

 

Niestety. 

Edytowane przez BOŻYDAR555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2

Dalej czekam na odpowiedź. Sam przejrzałem demko i mimo tego że nie mam cheatow co można zauważyć i nie wiem co Mateusz widział ale ok xD, zapoznałem się trochę z powodem bana i nie ma nic w mojej grze co na to wskazuje i dla mnie jest to dziwne, widziałem też takie przypuszczenie przez jednego z graczy na say'u  bo sam widziałem jak ten gracz napisał na chacie, admin po zobaczeniu wiadomości po około 1/2 minutach dał bana hmm no szybko trochę według mnie ale ok, niech stracę, zauważyłem również że są skargi na bożydara na zgłoszeniach i jest napisane że admin daje bany nawet jak ktoś nie ma cheatow a jest to zwykła złośliwość w tym przypadku jest tak zapewne że mną ale nic więcej nie będę dodawał. Czekam, czekam, czekam. Bez pozdrowień 🧐

PS jeśli potrzeba jakiegoś dowodu to napiszcie bo pierwszy raz bana mam i nie ogarniam. 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuj to co piszesz, twoje zarzucenia mijają się z celem, nie wiesz o co chodzi ale uj wypowiem siexD

Zgloszenie o kicki bez powodu tak? RIP najpierw zgłasza że jestem odpalony i wyzywa od kurw itp. dostal kicka, wbil znów i zgloszenie, że dostal kicka bez powodu :))

I kolejny przykład niewiedzy, byłeś obserwowany dużej niż 2 minuty, jest coś takiego jak niewidzialny obserwator 😜

Nigdzie jeszcze nie padł ban bez powodu, szopka, którą robili Ci których zbanowałem była formą złośliwosci o ktorej wspominasz:(, bo Darek potwierdził wszystkie moje działania jako słuszne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Skoro twoje działania są słuszne to ok, ale ja tylko chce przypomnieć że nadal czekam na rozpiske demka, śpiesz się śpiesz bo czas ucieka, a to z RIP'em to tylko nawiązanie spokojnie promyczku. 

 

Minęło właśnie 24h czyli czas na rozpisanie demka minął nie ma ani rozpisanego demka ani odpowiedzi. Czekam ciągle w niewiedzy. Długo jeszcze? Cenny czas leci który mógł bym wykorzystać na grę na serwerze. Mateusz(czy tam bożydarze) nie obchodzi mnie kto uważa twoje działania za słuszne a kto za niesłuszne, jedyne co mnie teraz obchodzi to wyjaśnienie no i na demko juz liczę od wczoraj i widocznie w tym czasie najważniejszym dla mnie liczyć na nie nie mogłem i się  przeliczyłem. Odpowiedź Mateusza jest bez argumentacyjna i mija się z celem mojej prośby która miała na celu jedynie uzyskać dowody mojego '' cheatowania" którego nie było, ale to swoją  drogą i uzyskać jakieś znaczace odpowiedzi. No czekam czekam i doczekać się nie mogę ją rozumiem jak najbardziej że kazdy. Adminów ma swoje życie prywatne, jeśli tak to ma wyglądać i Mateusz będzie dawał bany bez wyjaśnień i dowodów  to nie tylko moje podania tu zobaczycie. Po przejrzeniu forum i pewnych działów wywnioskowałem ze jednak skoro twoje działania są słuszne a jednym z nich jest banowanie to prośbą o ub kolegi który pisał niedawno prośbę nie powinien dostać ub hmmm no tak, jasna sprawa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Na demku nic podejrzanego nie widać. Poza tym mam prośbę do admina @BOŻYDAR555 o zapoznanie się z regulaminem admina, bo widzę ze coś jest na bakier.

Gracz otrzymuje UB.

Kolejnym razem jak masz zgłoszenie to należy przez dłużą chwilę gracza poobserwować. Tyle w temacie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×