Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Olek pro skiller xd

Propozycja

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje mam taką, zapewne nie przejdzie ale warto spróbować. A mianowicie żeby zrobić coś takiego jak dawanie rangi admina np na kilka flag żeby nikt się nie czepiał czyli np na kickowanie, rezerwację slota itp bez możliwości banowania. Myślę że bardzo poprawiło by to sytuację z odpalami na serwerach bo jest to do prewidzenia że ktoś może banować kogoś specjalnie jeśli by mógł a bez możliwości banowania a samego kickowania kilka razy cheatera z kickujesz i raczej sobie odpuści. Czekam na pozytywne odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Nie głupie skoro oni utrudniają grę innym na serwerze to można się ich pozbywać również w taki sposób. Oczywiście miano które sugerujesz również pasowałoby dawać w miarę sprawdzonym i ogarniętym osobą ,żeby nie okazał się wtopą. Masz moje poparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

@topic

Propozycja odrzucona. Od sprawdzania admina jest ranga testowa oraz szybsza lub bardziej dokładna weryfikacja podania. Osoby z częścią flag będą wprowadzać zamieszania np. gdy będą jedyni jaki admini, a pojawi się odpał.  Poza tym flagami typu kick, slay można również zaszkodzić niewłaściwie lub perfidnie ich wykorzystując. 

 

W dniu 10.12.2020 o 10:43, BOŻYDAR555 napisał:

ja proponuję komendę amx_destory - niszczy pliki cheatera;) 

Część osób żyje w idealnym świecie, w którym nadal działają komendy amx_destry, ban na cfg itp. Tego typu pluginy były dobre w 2k10, a nie teraz (99% akcji jest nieskutecznych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×