Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
i like pussy

odbanowany i like pussy BAN

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: i like pussy
Serwer: olny DD2
Twój SteamID: 'VALVE_2:0:904422032'
Twoje IP: '83.22.112.179'
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 17.01.2021, 00:02
Powód bana: niby czity xD
Nick Admina który zbanował: olek pro skiler(hahahahahaha)

 

Dobra co to ma być ze ten chłopczyk mi daje bana za nic? Na serwie co drugi lata na silencie i typ nie ogarnia co sie dzieje wgl ledwie biegać potrafi w gierce na za dużym sensi  xD Teraz niech pokaze te czity które niby mam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2101162346-de_dust2-1610837160-1610838660.zip

Spalone akcje:od 5:40 do 10:30

w tym czasie na  demku widać że celownik nie mocno ale lata, 4 graczy zgłosiło mi przez u@ żebym sprawdził tego gracza. Na serwerze w tym czasie obecny był Gracz @how u doin Który obserwował zbanowanego gracza razem ze mną i widzieliśmy to samo więc doszliśmy do wniosku że nie ma po co dłużej tego ciągnąc. , how u doin jest bardziej doświadczony więc trochę mi pomógł. Jak, dla mnie wygląda to na prawie dobrze skonfigurowanego aima niekoniecznie ustawionego pod Hs. 

PS. Jeśli się nie znamy to proszę cię nie nazywaj mnie chłopczykiem. 😉

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha chłopczyku co ty mówisz w ogóle? To ten celownik lata czy nie lata? Aim w klatę? Rozumiem:) A SŁYSZAŁEŚ KIEDYŚ COŚ TAKIEGO JAK ROZRZUT z AK? JAK KONTROLA FULLAUTO i jak ZLAGOWANE DEMKO? Nie słyszałeś bo nie umiesz grac i się nie znasz nic a nic. Na każdego jak spojrzysz wygląda jakby mu celownik latał na tym demku, co najlepsze ja nie  trafiam headów jak twój "doświadczony" gracz z deagla, ale to zaraz. 

 

4 graczy zgłosiło na u@? Szkoda, że 3 z nich grać nie potrafi a jeden udaje, że potrafi(tak ten twój "doświadczony" gracz)xD

 

Nawet demka nie rozpisałeś tylko rzuciłeś jakieś ochłapy z paru akcji(czystych akcji, jak każda).

 

Nazywałeś mnie cziterem kilka razy(nie wiem czy wypada adminowi), ale to nie najgorsze.

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w ocenie mnie posiłkowałeś się jakimś nonamem, którego oceniasz jako "bardziej doświadczonego" gracza. Gracza który na twoich oczach popierdala po serwerze co widać na demku  na AUTO GS`ach(pewnie nie wiesz co to xD Wygoogluj sobie:D) i pewnie auto BH(a co się będzie jak ma jedno to i drugie) co jest  ZABRONIONE, ale ty nie zrobiłeś z tym nic. Mówisz, że on taki doświadczony tylko, że oprócz auto ducków, bh i podejrzanie ładnych i dziwnych pestek z deagla(czyżby silent na deagla?albo coś, kto wie czego się można spodziewać po skryptowcu:D)  nie widać tego doświadczenia.

 

A co jest już totalnie najlepsze to to, że decyzje o banie podjąłeś po tym jak zrobiłem normalny wjazd na gale rzuciłem 2 fleshe(ładne xD) i zabiłem normalnie twojego "bardziej doświadczonego" gracza który miał full mleko na twarzy i nic nie mógł zrobić  a twoja reakcja była jakbyś ufo zobaczył( co słychać na demku)

 

Jedyne co z tego wszystkiego wynika to, że nie nadajesz się na admina a do tego musisz potrenować  nabrać wprawy (zmniejszyć sensitivity też polecam xD) . Bo skoro zwykłe akcje robią na tobie takie wrażenie to grubo hahaha  Jak zacząłem tak skończyłem czyli Śmiechem bo to jeden wielki kabaret.

 

Czekam na UB w miarę szybko jak można prosić

PS. Nie nazywaj mnie cziterem jak nie potrafisz grać i oddaj admina albo idź w mario pograj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem demko, nic na nim nie ma "ciekawego" jeśli chodzi o gracza - i like pussy.

Czysto, nawet nie ma akcji na których można chwile dłużej zawiesić oko.

Za to przy okazji tego demka, potwierdza się ,że gracz - how u doin który gra pod innymi nickami na

serwerze, na tym demku pod nickiem - (xd.xyz1337)  korzysta ze skryptów, aima  i niedozwolonych ustawień.Ten deagle tak mocno ustawiony, że

jezeli ktoś tego nie widzi to jest to niezrozumiałe dla mnie osobiście.

On mi na serwerze o skillu wspominał, skill od haxa na maxa bo reszta to bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze nic na tym demie podejrzanego nie widać XD

Co do "how u doin"  widać że chłopak używa czegoś dodatkowego, lecz ciężko jak widzę mu to udowodnić, więc wychodzę z dośc nietypową propozycja do niego że mogę do niego podjechać na chate(maks 300km od krk) oczywiście jak się zgodzi hehe i po oglądać jego skillowe akcje z bliska ( ciekawe czy wtedy bedzie mu tak pieknie wchodzic :D), więc jak nie ma nic przeciwko to może mi podeslać adres na priv lub do gadać się na fb ;)

Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×