Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Skiluj40F

Ban zostaje Odwołanie od bana - SSy

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na cs-kopytko.pl'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_2:0:911383813'
[AMXBans] Your IP: '188.47.109.70'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD: Blocked
@-@-@-@-@[CSK]@-@-@-@-@
'F04julikS' got banned permanent.
 Reason: 'Wstaw screeny na cs-kopytko.pl'
ADMIN: olek pro skiller xd || SID ADMINA: STEAM_0:1:448026628 || DATA: 2021.01.

Serwer: 54.38.199.195:27015

 

 

 W pierwszej kolejności chcę zaznaczyć, że admin banujący nie zrobił mi ssów, czego serdecznie gratuluję. Banowanie gdy gram o 1:30 z dwoma administratorami, gdzie nie ma szczerze mówiąc żadnych podejrzeń o jakiekolwiek wspomagacze jest świństwem. 

Panie @Olek pro skiller xd oczekuję rozpisanie demka, a sprawę prosił bym o przekazanie do innego administratora. Dziękuję.

 

 

 

 

 

A co do wzoru:

Twój nick z gry: Serwer: Twój SteamID: Twoje IP: Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina😞 Powód bana: Nick Admina który zbanował: Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione)

Faktycznie przepraszam zapomniałem o serwerze.

 

 

Edytowane przez Skiluj40F
Kosmetyka tekstu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze brak wzoru co już na tzw "Dzien dobry" powinien być ten post usunięty. Po drugie grałem wtedy i sam byłem prawie pewien ,że nie grales czysto ,ponieważ przy strzelaniu uciekał Ci celownik na głowe przeciwnika wiem bo obserwowałem Cie przez dłuższą chwilę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze usuńcie post napiszę go jeszcze raz, zastosuję się do wzoru i będziemy się spierać kto ma rację. Proszę też udowodnić, że ssy zostały zrobione bo ja ich po prostu nie mam. Nie jestem lajkiem, nie mam - 3 dioptri i bym je po prostu widział, bezproblemowo dawno wstawił!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny napewno zostały zrobione być może nie potrafisz ich odnaleść ,na yt jest pełno poradników świetnie opisujących jak znaleść screeny , polecam skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowód na to że ss zostały zrobione jest na forum w zakładce screeny. Jeśli decydujesz się pisać prośbę o ub to wypełniaj każdy podpunkt z wzoru. Twojego wh widać na ss które zostały zrobione jak i na demku nagranym przez hltv. Dopóki nie dodasz tych SS to nie komentuj więcej żadnej z odpowiedzi pod tym tematem.

Ps. Jestem adminem który zbanował więc to ja powinienem się wypowiedziec. 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
Faktycznie widzę, na waszej stronie, iż screeny zostały zrobione jednakże dalej podtrzymuję, że nie posiadam ich w swojej kolekcji. Rozumiem, że nie ma możliwości pobrania ich z waszego serweru, nie macie jakiegoś podglądu po szerszym dotarciu do nich?
Edytowane przez Skiluj40F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwośći. Nie ma ss=Nie ma ub. Dopóki nie znajdziesz w swojej,,kolekcji" ss'ów nie dodawaj zadnej innej odpowiedzi.Wiem jak to jest z tymi fps'ami bo sam chwilowo gram na słabym sprzęcie i nie widać u mnie takich rzeczy jak u ciebie,Na serwerze obecny byłem ja czyli admin i 2 innych graczy w tym @DawidXPL którego poprosiłem o podłożenie się żeby upewnić się co do tego że masz wh-Było to jak najbardziej słuszną decyzja żeby się upewnić w 100% że masz wh i się to potwierdziło. Nie wydaje mi się żebyśmy wrócili do tego tematu bo z tego co wiem jest określony czas na wstawienie ss. 

Pozdrawiam(lajk) 

 

 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jestem często banowanym graczem ale zawsze kończę z UB, nie zostawię tego w ten sposób ponieważ nie mam niczego sobie do zarzucenia. Jeżeli wina leży w waszej mechanice to z pewnością do tego dojdę, na ten moment faktycznie nie jestem w stanie niczego zrobić niż po prostu ponownie się odwołać.

Szkoda tylko, że mimo postawionego problemu @Olek pro skiller xd tak szybko mnie zbywasz. A co do waszej pewności o to czy używam wspomagaczy @DawidXPL, fajnie że jesteście obeznani wobec przypadku gdy ktoś gra na nieco starszym sprzęcie i FPSy gracza powodują brak płynności w grze i wygląda to jak wygląda. Co do samej mojej gry to nie była ona w żaden sposób nawet skilowa, uważam was za zwykłych lajków jeżeli chodzi o bycie Administratorem, jeżeli kogoś takiego jak ja porównujecie z cziterem. Dziękuję za poświęcony czas, niedługo z pewnością jeszcze wrócimy do tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie jestem administratorem tylko użytkownikiem. Po drugie jak można nie miec płynnosci w grze która ma ponad 20 lat i wymagania sprzetowe która spełnia kuchenka mikrofalowa. Czekam na SSy wtedy bede z Tobą rozmawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://prnt.sc/xemtt1

Po przeszukaniu wg godzin dodanych plików znalazłem jedynie to co może pasować, nie jest to nawet plik graficzny więc nie wiem jakim cudem coś takiego znalazło się u mnie jako rzekomo SS, Dołączę je do pierwszego posta.

@DawidXPL Skoro nie jesteś administratorem to nie będziemy rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skiluj40F napisał:

https://prnt.sc/xemtt1

Po przeszukaniu wg godzin dodanych plików znalazłem jedynie to co może pasować, nie jest to nawet plik graficzny więc nie wiem jakim cudem coś takiego znalazło się u mnie jako rzekomo SS, Dołączę je do pierwszego posta.

@DawidXPL Skoro nie jesteś administratorem to nie będziemy rozmawiać.

Właśnie te pliki są Ss'ami o których mówimy. Dodaj je i nie komentuj zbędnie.

Jeśli nie wiesz jak je dodać Odsyłam do poradnika: https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/12825-jak-wrzucić-screeny-na-forum/

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd. Ss zrobione w złym momencie!. 

Moja prośba do członków grupy ub support. 

Link do demka: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2101220043-de_dust2-1611272580-1611278220.zip

Minuta: 37:48-prosiłbym osobę która będzie zajmować się ta sprawą o przeanalizowanie demka od podanej minuty.Nie wygląda mi to na grę bez wspomagaczy. Gracz na demku wiele razy celownik miał wcelowany dłuższą chwilę w miejsce gdzie był Gracz z przeciwnej drużyny. 

 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie proszę o przeanalizowanie całego demka ze mną, dodam jeszcze, że jestem graczem na "emeryturze" a takie sytuację jak ta i więcej: 

 

Były na porządku dziennym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być upierdliwy, ale dalej nie ma wzoru oraz odpowiednio wstawionych SS. Piętnaście postów, a tak naprawdę 2 min roboty. Spakowane w odpowiedni sposób screeny to podstawa weryfikacji.

Twój nick z gry:
Serwer:
Twój SteamID:
Twoje IP:
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):
Powód bana:
Nick Admina który zbanował:
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  

 

Jak poprawnie wstawić screeny?
-Kopiujesz screeny do jednego folderu;
-Cały folder pakujesz w zip/rar;
-Wrzucasz go na jeden z poprawnych hostingów wymienionych poniżej;
-Na wrzucenie screenów na forum masz 30 minut od ich zrobienia

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdecydujesz się prawidłowo wstawić screeny poproś o otwarcie tematu używając opcji 'zgłoś' dostępnej w rogu posta lub załóż nowy wątek. Póki co widzę brak zainteresowania, więc temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×