Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MiloPL

Rozgrzewka 2021

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za tym, aby to powróciło. Na noże bądź na pistolety. Proszę nie dawać warna, bo nie znalazłem niczego dot. rozgrzewki 2021. Kto jest za?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tylko problem jest taki ze niektórzy mogą używać granaty 😔 co jest bardzo irytujace. Osobiście wolał bym same kosy bo brakuje mi tego w grze ( żaden BOT nie chce na kosy się zmierzyć 😋)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No to na same kosy :) Tylko czy ktoś potrafi tak to zrobić żeby nie można było używać w.w granatów, czy pistoletów (w ostatnich sekundach rozgrzewki na noże możnabyło wyciągnąć pistolet)

Edytowane przez MiloPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to obojętne czy same noże czy noże i granaty, ważne żeby coś było. Jednak bez piosenki  piraci  z Karaibów-znów bijatyka runda rogrzewkowa nie ma sensu😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ok Panowie, a co z muzyką? Dużym problemem w rozgrzewce jest nudząca się muzyka. Nie jestem w stanie zmieniać jej raz w tygodniu, głównie z braku pomysłu na kolejne nutki (większość do tego nie pasuje).  Granaty i rodzaj broni to nie problem.

No chyba, że bez muzyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@Petrus co do samych rs'ów na koniec rundy to zacząłem robić playlistę jednak nadal szukam ciekawych piosenek na czasie. A co do rundy na noże to tak, została mi w głowie piosenka z piratów z Karaibów(znów bijatyka) z tego co widziałem to nikt nie miał problemu z tym że ta piosenka leci w kółko na rundzie nożowej więc czemu by jej nie dodać na próbę spowrotem. Jednak opcja bez muzyki też jest spoko nie warto jest stawiać na muzykę a na samą grę.Moje zdanie już znacie teraz poczekamy na wypowiedź innych. 😁

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Temat jako jedyny z działu nie został jeszcze zamknięty. Czy jest to jeszcze aktualne, czy raczej sobie odpuszczamy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MiloPL wypowiem się mino iż nie gram na DD2.

Muzykę  (te całe rs-y czy jak to zwiecie_)  macie penisową. Cała ta muza jest potrzebna jak czyrak w dupie, ale rozgrzewka na kosy zawsze mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×