Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
i like pussy

Skarga DawidXPL

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 Skarga na: DawidXPL
 Nick oskarżyciela (z gry): i like pussy
 Nick oskarżanego (z gry): DawidXPL
 Dokładna data (dzień+godzina):26sty, 2021; 23:54
 Mapa: DD2
 IP oskarżonego: nie działa mi amx_ip
 Steam ID oskarżonego: "DawidXPL" 746 STEAM_0:0:61896090  11 12:07   18    0
Dowód przewinienia: 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Powod: 'Zmien grafike na 32 bit'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_2:0:904422032'
[AMXBans] Twoje IP: '83.22.99.87'
[AMXBans] =======================================
Dodatkowy opis: Chłop mnie banuje za grafike jak mam 32 bity co to ma BYC? Jakim cudem dajecie admina typowi który każdego oskarża o czity? 

Typ mnie obrażał od najgorszych od aimerów i w ten sam dzień dostaje admina?

 

DEMKO: https://www105.zippyshare.com/v/WYLIpDRW/file.html

 

20:20ileś: Proszę co pisze dawidek o mnie-

dawidek kotek.jpg NIE UMI xD 

 

 20: 35: Mówi cytuje "gardzę takim śmieciem".

 23: 45: Mówi cytuje "napluć wryj i nic więcej" xD Mi chcesz w ryj napluć dzieciaku bo grać nie potrafisz?

 24: 15: Powtarza, że "jestem zwykłym śmieciem".

 

DEMKO nr.1: https://www105.zippyshare.com/v/msiH1bTJ/file.html

 

 09:50:  Oskarża mnie o podrabianie SS`ów mimo iż żadnych SS`ów tutaj nie miałem robionych i nic takiego nie wrzucałem.

14: 45:  Mówi cytuje "naucz sie grać frajerze" xD kij, że mnie obraża, oskarża o oszustwo, ale jak fartem mu się udaje zabić to mam się nauczyć grać heh.

19: 50:  Mówi cytuje "kurwa jebana" bo go zabiłem.

 

 DEMKO nr.2: https://www105.zippyshare.com/v/tzIce6Lu/file.html

 

 03:53: Oskarża mnie o AIMA(bo nie potrafi grać)

 05:00: Utrudnia mi grę rzuca fleshe po nogi, bo coś mu się nie podoba w mojej grze.

 Nasz kochany DawidXPL ubzdurał sobie, że mam czity i co jakiś dopowiada sobie historyjki lub komentuje dlaczego coś w grze zrobiłem bo to na pewno cheaty oto przykłady:

 

 DEMKO nr.1: https://www105.zippyshare.com/v/msiH1bTJ/file.html

 

 08:20 Strzelam się z typem a dawidek dopowiada swoje historyjki że cytuje " teraz udaje, że nie wiem gdzie on jest" co jest kolejnym oskarżeniem o oszustwo w grze.

 11: 20: Oskarża jakiegoś gracza o WH bo ten go zabił xD

 13:24:  Kolejne domysły "ciekawe skąd wiedział kiedy granat rzucic" prawda jest taka, że po prostu słyszałem typa jak biegnie ale ten woli oskarżać mimo iż nie widział tego albo jest  głuchy.

 24:01: Kolejne domyły "specjalnie wyszedł drugi bo wiedział, że tutaj jestem" Wyszedłem drugi bo sprawdzałem pozycje na "ninjy" albo dawałem granaty i typ mnie wyprzedził ale  znowu oskarża .

 Tak można mnożyć przykłady gdzie albo wyzywa albo oskarża o cheaty  notorycznie każdego tylko dlatego, że ktoś jest lepszy typ nawet nie fatyguje się żeby sprawdzić chodź  minimalnie czy ktoś coś ma czy nie ma tylko wali na lewo i prawo ten i ten to cheater. 

   

Cała sytuacja miała miejsce kilka dni po tym jak zostałem odbanowany  po sprawdzeniu demek a czytał te rzeczy bo chwalił się adminowi NICK: olo pro skiller.

 

 Ale to nie najlepsze. Najlepsze jest to, że  w ten sam dzień gby mnie wyzywał, pomawiał o cheaty  nasz Dawidek złożył podanie o Admina mimo iż jak sam na serwerze wspomniał  adminowi NICK: olo pro skiller "to nie przejdzie, mówię ci to nie przejdzie  za to co pisaliśmy, że wyzywaliśmy" czyli  za namową Olka pro skillera dął się przekonać mimo miał obawy i sam wiedział, że nie powinien go dostać za pomawianie i wyzywanie no i oczywiście to, że po prostu się nie nadaje.

Tutaj DEMKO jak mówi że to nie przejdzie:

od 07: 35 do 08:15: https://www105.zippyshare.com/v/tzIce6Lu/file.html

 

Jeszcze jedno 

Admin olo pro skiller od początku wspiera Dawidka i namawia na admina (oczywiśie bo są siebie warci) na niego skagi mi się

pisać nie chce mimo iż admina mieć nie powinien co już pisałem w temacie o moim banie, ale admin Olo pro skille jest tak hojny i tak namawiał Dawidka na admina, że po pierwsze pokazywał mu jak wali szybkie puste tak naprawde 10 postów na forum poprzez głosy a do tego nawet zaoferował, że poprze go z drugiego konta na forum xD  Nwm czy to do końca takie legalne:D

DEMKO: 16:30 : https://www105.zippyshare.com/v/WAMImVph/file.html

 

NO I PUENTĄ TEGO WSZYSTKIEGO JEST TO IŻ PAN DAWIDEK DOSTAŁ ADMINA(na którego nie zasłużył).

To dalej sobie wmawia, że jestem cziterem czy nie wiadomo co bo sie uparł na mnie, że postanowił mnie zbanować na 5 minut: 

[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl [AMXBans] Powod: 'Zmien grafike na 32 bit' [AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut' [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_2:0:904422032' [AMXBans] Twoje IP: '83.22.99.87' [AMXBans] =======================================

Grafike mam i miałem 32bit więc gościowi się chyba w dupce poprzewracało 

 

Tak już na sam koniec żeby nie dać mu pseudo argumentów to wiem, że świety nie jestem i odpowiadałem im ostro nawet wyzwałem ale zrozumcie, że kiedy 4 dni po banie chcesz sobie pograć a nagle 3 czy 4 typów zaczyna cie wyzywać od oszustów, kurew, zjebów i nie wiadomo czego tylko dlatego że ich zabijam nerwy mogą puścić zgłaszałem adminowi ale oczywiście miał wywalone i piperzył ze czitera to on nie może zbanować bo ma zmienne ip i upominał tylko mnie ze to ja mam sie  uspokoić mimo iż wyzywało mnie 4 typów za nic tak naprawde.

 

DZIEKUJE I MAM NADZIEJE, ŻE ADMINA DOSTANIE KTOŚ KTO CHODŹ TROCHĘ OGARNIA W TEJ GRZE NIE WIDZI WSZĘDZIE CZITÓW I JEST OGARNIĘTY NO I MAM NADZIEJE, ŻE PAN DAWIDEK ADMINA NA PRÓBE STRACI:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna osoba pozwoli sobie się wypowiedziec co do tego bana na 5 min. Jako admin mam pełne prawo na wykonanie testu jesli mam swoje pewnie podejrzenia. W tym przypadku takowe były więc dałem Ci 1 test który wyszedł negatywny,później dałem 2 który też wyszedł negatywny.3 raz z tego co zauważyłem to nie chciało ci się robić testu więc grzecznie poinformowałem na psay o obowiązku zrobienia testu w celu upewnienia się co do rodzaju twojej grafiki. Przyszedł czas na 3 test który również wyszedł negatywny więc poprosiłem Dawida o to żeby to on dał Ci bana na którego zasłużyłeś po czym zdążyłeś jeszcze zwyzywać nas na u@. Jeśli następnym razem  gdy będę chciał zrobić tobie test i wyjdzie negatywny lub w czasie robienia testu zaczniesz wyzywać adminów na u@ będziesz dostawał ode mnie nie bany na 5 min a znacznie dłuższe do momentu w którym zrozumiesz ze nie jesteśmy kolegami żebyś sobie wyzywał kogo chcesz i jak chcesz to samo tyczy się innych graczy. Z tego co zauważyłem nikt nie może nic do ciebie powiedzieć bo odrazu zaczynasz wyzywać czy to admin czy to zwykły gracz po czym piszesz na u@ i kierujesz  obrażliwe słowa w stronę administracji jak i w stronę innych graczy, co najlepsze że,, płaczesz'' na u@ że ten cie wyzywa tamten cie wyzywa a wychodzi na to że sam zaczynasz a jak ktoś sie ciebie zapyta o co chodzi to zwalasz cała winę na innych nie widząc przy tym swoich błędów. Reasumujac Zarówno ja jak i dawid byliśmy dla ciebie mili nie karajac cie za Twoje zachowanie(obrażani graczy/adminów,łamanie regulaminu serwera na różne sposoby. Jednak moja wyrzumiałosc w tym momencie dobiegła końca. Nie wiem skąd wiesz o czym gadaliśmy skoro z dawidem siedząc na spect gadaliśmy o sprawach związanych z serwerem/adminem.A o innych rzeczach kompletnie niezwiązanych z grą rozmawialiśmy na steam. Niektórzy starają się pomóc w rozwinięciu serwerów jak najbardziej, zapraszać nowych ludzi, dawać nowe pomysły inny natomiast sami niczego nie wnosząc nie dodając żadnej cegiełki od sobie starają się za wszelką cenę zaniżyć chęci osób które mają coś od siebie do zaoferowania. Skoro miałeś grafikę 32-Bitową to dlaczego test 3 razy pod rząd został negatywnie zrobiony? Polak mądry po szkodzie co? Zmienić grafikę na chwilę żeby pokazać że grafika była dobra i za jakiś czas znów ustawić sobie grafikę niedozwoloną żeby jak najbardziej ułatwić sobie grę po czym kłamać w zaparte że czegoś się nie zrobiło? Śmieszne. Ode mnie to tyle. 

Ps-Prosiłbym osoby które miały przyjemność grania z tobą opisały twoje zachowanie na serwerze i stosunek z jakim się odnosisz do innych. 

aa no i jeszcze jedno-Kiedy i gdzie jest mowa o jakimkolwiek koncie z którego mam rzekomo gdzieś popierać Dawida? xD chyba każdy kto mnie zna na forum widzi z jakiego konta wchodzę i z jakiego konta pisze co kolwiek więc o czym ty mówisz? Rozumiem że jest to kolejny twój wymyśl żeby tylko komus się oberwało za cos co jest nieprawdą a ty nadal będziesz mówił że jesteś złoty? Tak to ja bym nie chciał się bawić. Admin też jest tylko człowiekiem i z tego co wiem nie ma zakazu mówienia że ktoś jest cziterem czy coś? Żyjemy w wolnym kraju jednak idąc twoim tokiem myślenia słowo wolny kraj nie ma racji bytu. 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po pierwsze wyświetliłeś mi coś na ekranie bez ostrzeżenia jakiegokolwiek coś z czym się nie zapoznałem i to podczas rundy oczywistym jest to, że klikałem byle co bo nawet nie wiedziałem co to jest chciałem wybrać 9, ale nie dało się zamknąć tego więc klikałem byle co odkąd gram na tym serwerze wyzywasz mnie od cziterów  wkońcu chciałeś się popisać i mnie zbanowałeś i gówno udowodniłeś do tego podpierałeś sie opinią czitera na skryptach i do dzisiaj go bronisz wszystko jest na demkach chcesz to ci to znajdę. Prosze teraz wyjaśnic jakie były te powody, że sprawdzasz aima szukałeś w bitach? bo przecież o niego mnie oskarżałeś a może jest tak że obydwoje płaczecie że mam czity i starcie się mnie udupić na wszelkie sposoby?

NIE KŁAM, ŻE WAS ZWYZYWAŁEM BO JAK JUŻ TO JEGO I ZAPYTAŁEM CZY NIE JEST PIERDOLNIETY ZA TO CO ROBI NIC DO CB NIE PISAŁEM NAWET SŁOWEM!!!

Skoro ty robiłeś pseudotesty czemu on mi dał bana?

 

DEMKO: https://www29.zippyshare.com/v/5TEmRtbX/file.html

04:43: Czy to nie ty mówisz tutaj, że dałeś mi kare i za to co napisałem dasz mi bana na tydzień i kolejny test powtarzam mowisz "ZA KARE" kim ty dzieciaku jesteś zeby kary dawać? Do tego knujecie jak to zrobić i mowisz, że coś wymyślisz?

16:30: Czy to nie twój koleżka DawidXPL przypadkiem ma obawy, że ta skarga mu zaszkodzi bo jest na testach a ty mówisz, że spoko nic nie będzie, że jest was dwóch i wysmiejecie mnie na forum i pójdziecie spać czy jakoś tak?

21:23: Czy to znowu nie twój koleżka mowi, że macie wojne(oczywiste,że ze mna bo o mnie mowicie cały czas na tej mapie i o testach) i kolejnej nie chcecie póki co wojny na razie?

DEMKO:  https://www29.zippyshare.com/v/mesxElpz/file.html

00:55 i 01:14: Wyzywa mnie od frajerów bo skargę napisałem i idzie się tłumaczyc?

 

 

 

Po drugie oczywistym jest to, że bronisz Dawidka bo liżecie sobie dupki nawzajem jacy to wy cudowni a każdy inny cziter na siłe go wepchnąłeś na admina zadajesz głupie pytanie ską wziąłem te rzeczy jak masz wszystko napisane czytać nie potrafisz dzieciaku?

 

15 godzin temu, Olek pro skiller xd napisał:

Z tego co zauważyłem nikt nie może nic do ciebie powiedzieć bo odrazu zaczynasz wyzywać czy to admin czy to zwykły gracz po czym piszesz na u@ i kierujesz  obrażliwe słowa w stronę administracji jak i w stronę innych graczy, co najlepsze że,, płaczesz'' na u@ że ten cie wyzywa tamten cie wyzywa a wychodzi na to że sam zaczynasz a jak ktoś sie ciebie zapyta o co chodzi to zwalasz cała winę na innych nie widząc przy tym swoich błędów.

 A Jakiś dowód masz na to wszystko, że to ja zaczynam czy tak walisz żeby koleżkę obronić? Ja wyzywam jak ktoś coś do mnie napisze jaja sobie robisz? Jedynie co ktoś do mnie pisze to, że jestem cziterem albo jebanym cziterem. Nigdy bez powodu nikogo nie obraziłem. Rozumiem, że moim błedem jest to, że gram lepiej od was i mam znieśc to jak mnie małolacie wyzywasz w necie od cziterów albo tobie podobni czy może mam lamić tak jak ty i twój koleżka?

 

15 godzin temu, Olek pro skiller xd napisał:

Reasumujac Zarówno ja jak i dawid byliśmy dla ciebie mili nie karajac cie za Twoje zachowanie(obrażani graczy/adminów,łamanie regulaminu serwera na różne sposoby.

Z tego co wiem i co udowadniam tutaj demkami i faktami to twój kolezka jedynie był dla mnie bardzo nie miły, więc po co kłamiesz? A dowody pokażesz na to łamanie regulaminu na różne sposoby czy będziesz kłamał?

I to co napisałeś tylko potwierdza, że nienadajesz się na admina ksoro tak byłem zły i wyzywałem łamałem regulamin na wszelkie sposoby czemu nie dałeś mi bana? Kłamco? Broniłes mnie jak swojego koleżki How u doin czy nie wiem jak on miał JEDNEGO CZITERA NA SKRYPTACH? 

 

15 godzin temu, Olek pro skiller xd napisał:

Skoro miałeś grafikę 32-Bitową to dlaczego test 3 razy pod rząd został negatywnie zrobiony? Polak mądry po szkodzie co? Zmienić grafikę na chwilę żeby pokazać że grafika była dobra i za jakiś czas znów ustawić sobie grafikę niedozwoloną żeby jak najbardziej ułatwić sobie grę po czym kłamać w zaparte że czegoś się nie zrobiło? 

Bo grałem runde? Bo nie wiedziałem co to wgl jest? COŚ SIE WYŚWIETLA KLIKAM BYLE CO I GRAM DALEJ ja na serwer wchdoze grać a nie siedzieć na specu wiecznie jak ty lub pogawędki sobie urządzać 

 

15 godzin temu, Olek pro skiller xd napisał:

Zmienić grafikę na chwilę żeby pokazać że grafika była dobra i za jakiś czas znów ustawić sobie grafikę niedozwoloną żeby jak najbardziej ułatwić sobie grę po czym kłamać w zaparte że czegoś się nie zrobiło? Śmieszne. Ode mnie to tyle

Póki co to jedynie kłamiesz bo żadnej złej grafiki nie miałem i nic takie mi nie udowodniłeś wiec mnie znowu kolejny raz nie powawiaj bez powodu 

 

15 godzin temu, Olek pro skiller xd napisał:

Ps-Prosiłbym osoby które miały przyjemność grania z tobą opisały twoje zachowanie na serwerze i stosunek z jakim się odnosisz do innych. 

Po pierwsze napisałem , że nie jestem bez winy wiec co dajesz znowu puste argumenty o mnie jak temat jest o adminie i jego niekompetencjach?Nie masz innych to wygadujesz bzdury byle było dużo?

 

15 godzin temu, Olek pro skiller xd napisał:

aa no i jeszcze jedno-Kiedy i gdzie jest mowa o jakimkolwiek koncie z którego mam rzekomo gdzieś popierać Dawida? xD chyba każdy kto mnie zna na forum widzi z jakiego konta wchodzę i z jakiego konta pisze co kolwiek więc o czym ty mówisz? Rozumiem że jest to kolejny twój wymyśl żeby tylko komus się oberwało za cos co jest nieprawdą a ty nadal będziesz mówił że jesteś złoty? Tak to ja bym nie chciał się bawić. Admin też jest tylko człowiekiem i z tego co wiem nie ma zakazu mówienia że ktoś jest cziterem czy coś? Żyjemy w wolnym kraju jednak idąc twoim tokiem myślenia słowo wolny kraj nie ma racji bytu

A NO I TU KOLEJNY DOWÓD ZE ADMIN Z CIEBIE JAK ZE MNIE RYBAK rozpisałem wszystko dokładnie czasy demka wkleiłem a ty dalej nie wiesz co i gdzie sprawdzać ci sie nie chce przecież tam wszystko jest od A do Z. 

JA WYMYŚLAM? To sparwdz demka i zobaczymy czy nie mówisz o drugim koncie id itp przcież tam wszystko słychać KŁAMCO(po raz kolejny zresztą)

 

Admin ma prawo sie pomylić nie ma prawa bezpodstawnie oskarżac to po pierwsze po drugie raz sie pomyliłeś dalej sie mylisz po trzecie jest was już dwóch i dalej się mylicie po czwarte ZROZUMCIE OBYDWOJE NIE POTRAFICIE ANI BYĆ ADMINAMI ANI GRAĆ W TE GRĘ czaisz to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie jest na mnie więc nic więcej nie będę mówił jednak zważaj na słowa, nie podoba mi się to w jaki sposób zwracasz się do mnie i twoje przezwiska pokazują twoją kulturę dziecko. To że jesteś cwany lis wiemy nie tylko my ale też ludzie z serwera😉

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już Olek wcześniej pisał on Ci zrobił test dał mi info ,że test wyszedł 3 razy negatywnie dlatego dostałeś bana na 5 minut z prośbą o zmianę grafiki. Test ten został zrobiony ,ponieważ po dodaniu screenów grałeś dość słabo przez kilka dni a później znowu zacząłeś grać podejrzanie a z tego co się orientuje każdy admin ma prawo zrobić Ci test w przypadku niepewności co do uczciwości twojej gry. Zanim zaczniesz zwracać uwagę na czyjąś kulturę najpierw popatrz na siebie bo z tego co pamiętam zanim jeszcze zostałem adminem każdy kto gracz który zwrócił uwagę na twoją grę został bardzo dokładnie przez Ciebie zwyzywany, na każdą uwagę odpowiadałeś wyzwiskami i wulgaryzmem. Na komentarz wczorajszego bana z prośbą o zmianę grafiki też zareagowałeś piękną kulturą i poezją za co powinieneś dostać bana za obrazę. Jeśli Cię to tak bardzo interesuje to tak Olek namówił mnie na admina ,ponieważ nie ma ich zbyt dużo a sytuacja na serwerze jeszcze 2-3 miesiące temu była nie do gry. Uważam ,że Olek i Żarówa dużo ją  poprawili dlatego zdecydowałem się dołączyć do grona i im pomóc. A niby jak miałby mnie poprzeć z drugiego konta skoro w podaniu na Admin TEST'a nie ma możliwości komentowania podania. Reasumując zanim zaczniesz kogoś oskarżać o brak kultury i wyzwiska to popatrz na siebie bo sam ideałem nie świecisz. Nikogo nie obraziłem bedąc adminem zawsze staram się być sprawiedliwy w każdej sytuacji więc wypraszam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

I oczywiście dwa ananaski nie winne mimo iż pełna strona rozpisanego demka na którym wszystko widać:D

Wiadomo to ja każdego wyzywałem, Ty nie DzwidziexD, wiadomo to ja każdego o czity oskarżam,ty nie  DzwidziexD  To ja próbuje kogoś udupić na siłę, wy nie xD To ja rzucam pustymi słowami, nie wy xD To ja nie podaje dowodów, wy tak? To ja swoją winę tłumaczę '"ale on też wyzywał, wiec ja jestem niewinny"  problem w tym, że ja nie mam admina nie startuje na admina i nie mam zamiaru tego robić widzisz różnice? To temat o tobie i twoich kometencjach na admina których nie masz:D 

 

6 godzin temu, Olek pro skiller xd napisał:

To że jesteś cwany lis wiemy nie tylko my ale też ludzie z serwera😉

Zero dowodów same puste słowa i kolejne pomówienia, że ja jestem cwany lis? A coś więcej może opowiedzieć bo nie przypominam sobie? Kolejne kłamstwo? Wmówiłeś sobie, że ukrywam jakieś czity i nie możesz pojąć jak słaby jesteś najpierw oskarżasz o aima w ciało  dostałem UB xD Potem wmawiasz sobie że jestem jednak typem z wh potem, że to jednak grafika jest nie taka jak powinna zaraz mi wmówisz może, że na Speedhacku biegam? Szkoda, że taki rzetelny i dociekliwy admin nie jesteś do innych i nie byłeś do swojego koleżki:D

6 godzin temu, DawidXPL napisał:

Tak jak już Olek wcześniej pisał on Ci zrobił test dał mi info ,że test wyszedł 3 razy negatywnie dlatego dostałeś bana na 5 minut z prośbą o zmianę grafiki. Test ten został zrobiony ,ponieważ po dodaniu screenów grałeś dość słabo przez kilka dni a później znowu zacząłeś grać podejrzanie a z tego co się orientuje każdy admin ma prawo zrobić Ci test w przypadku niepewności co do uczciwości twojej gry.

Tak jak już olek wspominał wykorzystał cie do tego żebyś to ty poniósł tego konsekwencje w razie wu przecież na demku wyraźnie słychać jak tłumaczy ci za co wgl dałeś mi bana i co on takiego zrobił i jak działają te testy. Dałeś mi bana nawet nie wiesz za co xD Kolega ci wytłumaczył i tłumaczysz się dokładnie tymi samymi słowami.

6 godzin temu, DawidXPL napisał:

orientuje każdy admin ma prawo zrobić Ci test w przypadku niepewności co do uczciwości twojej gry. 

Oczywiście, że ma prawo o ile ten test nie jest po to aby mnie "karać" po drugie jeśli są ku temu jakiekolwiek powody a dalej ich nie poznałem do tego dostałem UB kilka dni wcześniej no i wypadało by po pierwsze graczowi powiedzieć co wgl ma zrobić i że jest to test więc muszę go wykonać poprawnie  i poinformować, że mogę dostać bana jeśli wyjdzie negatywny  a do tego test był w trakcie rundy nic z tego nie zrobiłeś zanim dałeś bana bo tu nie był test sprawdzam tylko olo wymysłił, że to będzie test wkońcu cie udupie i sobie ciebie zbanuje xD 

 

6 godzin temu, DawidXPL napisał:

Zanim zaczniesz zwracać uwagę na czyjąś kulturę najpierw popatrz na siebie bo z tego co pamiętam zanim jeszcze zostałem adminem każdy kto gracz który zwrócił uwagę na twoją grę został bardzo dokładnie przez Ciebie zwyzywany, na każdą uwagę odpowiadałeś wyzwiskami i wulgaryzmem.

Skoro tak miło mi zwrócił uwagę i tak bardzo za nic go zwyzywałem czemu nie poszedłeś tego zgłosić koledze, żeby mnie zbanował? Gdzie jakiś dowód na to? A może ten gracz jednak nie był tak miły i oskarżał mnie o czity tak jak i ty?

Te pół serwera które potwierdzi jak bardzo wyzywałem każdego to pewnie DawidXPL, olo pro skiller i tych 3 typów co mnie wyzywało razem z tobą.

Fakty są takie byłeś bity i płakałeś o czity siadła psycha zacząłeś wyzywać od cziterów i gorszych rzeczy wszystko jest wyżej . Mówiłem, że odbiorę wam pseudo argumenty i sam się przyznałem, że nie jestem bez winy a i tak jedyna wasza obrona to właśnie to bo innych argumentów nie macie ja przedstawiam dowody wy puste słowa.  Ja jestem gotowy na bana za wyzywanie ale wtedy ty tracisz admina za wyzywanie, kłamstwo i krętactwo no i oczywiście bana jak ja bo robiłeś to samo i te 3 osoby też dostają bana skoro ma być sprawiedliwie 

6 godzin temu, DawidXPL napisał:

Jeśli Cię to tak bardzo interesuje to tak Olek namówił mnie na admina ,ponieważ nie ma ich zbyt dużo a sytuacja na serwerze jeszcze 2-3 miesiące temu była nie do gry. Uważam ,że Olek i Żarówa dużo ją  poprawili dlatego zdecydowałem się dołączyć do grona i im pomóc. A niby jak miałby mnie poprzeć z drugiego konta skoro w podaniu na Admin TEST'a nie ma możliwości komentowania podania. Reasumując zanim zaczniesz kogoś oskarżać o brak kultury i wyzwiska to popatrz na siebie bo sam ideałem nie świecisz.

ALE TE WYPOCINY ŻEBY SIĘ PODLIZAĆ MAŁO KOGO INTERESUJĄ I NIC NIE WNOSZĄ DO SPRAWY 

 

6 godzin temu, DawidXPL napisał:

Nikogo nie obraziłem bedąc adminem zawsze staram się być sprawiedliwy w każdej sytuacji więc wypraszam sobie.

Tak wiemy w szczególności wtedy jak mnie wyzywasz od jebanych frajerów bo musisz się iść tłumaczyć na forum bo skargę piszę.

Co słychać na demku: https://www29.zippyshare.com/v/mesxElpz/file.html 

czas 00:55 i 01:14

Nie pogrążaj się:D

 

Co do olo pro skiller ale nie obrażaj się na fakty to, że jesteś kłamcą wyżej jest czarno na białym to, że jesteś dzieciakiem tak samo więc nie pusz piórek, to, że nie wykonujesz powierzonego ci stanowiska  do końca jak należy a jak ci się podoba i pomijasz kolegów albo jak wyzywają albo jak czitują najlepszym przykładem tego  jest największy cziter i skryptowiec chyba tego serwera  "How u doin"  którego broniłeś i bronisz dalej że to nie ten ze smajli, że coś tam,że coś tam, że ma zmienne ip więc nie będziesz banować bo nie ma sensu. Lejesz wodę byle by bronić kolegę. PRZYKŁAD PIERWSZY Z BRZEGU, ŻE KŁAMIESZ i twój kolega też jest na DEMKU jak mówisz o poparciu drugim kontem swojego kolegi a teraz wkręcasz, że nic takiego nie miało miejsca? Mam tylko nadzieje, że właściciel, opiekun czy kto tym się zajmuje, nie da się zbajerować i oceni sprawę obiektywnie bo póki co to jest dwóch na jednego i to dwóch których ma problemy z moją grą ciągle sądzą i brną w to, że mam czity, że jestem podejrzany nawet w tych wypocinach wyżej o tym mówią. BRAK SŁÓW  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Proszę uważać na słowa. Na forum również można dostać warna za wulgaryzmy.

 

1. Odnośnie bana za grafikę. @i like pussy dostałeś bana, gdyż błędnie wypełniałeś testy. Admin prawidłowo wykonał 3 testy w odstępach czasu. Wykonuj testy. Admin powinien odpuścić jeżeli wykonasz go poprawnie.

@Olek pro skiller xd wykonujemy min. 3 próby w przypadku negatywnych testów. Sytuacja w jakiej je robimy również może zostać zweryfikowana. Proszę wykonywać je wyłącznie gdy gracz ma szanse je wykonać np. podczas respawnu, nigdy w środku akcji.

 

2. Wyzwiska

@i like pussy podaj proszę dokładną datę (dzień, godzina) z w/w wyzwiskami.  Nie wszystko obejmują logi na stronie, a na serwerze nie mogę się tego doszukać.

 

Na chwile obecną:

@DawidXPL za bardzo dyskutujesz na chat z graczami. Według mojego zdania powinieneś być bardziej opanowany i nie wdawać się w konflikty słowne w ferworze dyskusji. W pośpiechu piszesz info prywatne z admin chat lub ogólnego chata również na tsay. Jest to niedopuszczalne. Nie komentuję zachowań zanim dostałeś admina, gdyż nie jest to tematem skargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@i like pussy Być może masz lipną wersie cs-a. Polecam pobranie naszej wersji cs-a ze strony głównej i nie będziesz mieć problemów z rozwiązaniem testu.    

Tutaj masz link do pobrania https://drive.google.com/file/d/0Bz474BxvChW9cFJ2THZ5TlVuWjA/view

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Petrus napisał:

Odnośnie bana za grafikę. @i like pussy dostałeś bana, gdyż błędnie wypełniałeś testy. Admin prawidłowo wykonał 3 testy w odstępach czasu. Wykonuj testy. Admin powinien odpuścić jeżeli wykonasz go poprawnie.

@Petrus No problem w tym, że za pierwszym razem nie wiedziałem, że to wgl jest test do tego  grałem rundę. Jak po ostatnich testach(po banie miałem drugi raz) dowiedziałem się, że powinno mi wyskoczyć okienko gdzie mam wybrać dobry obrazek który się wyróżnia,  ale mi to okienko w ogóle   nie wyskakiwało  i nie wyskakuje  tylko białe  podpunkty od A1 do A9 mi sie pokazują co pisałem adminowi dlatego nawet nie miałem pojęcia co to jest i że jest to test. Grafikę mam dobrą dlatego to już był moment w którym gościu mnie zdenerwował i  czemu bana daje osoba która testu nie robiła i nawet nie wiedziała co to jest za test bo test robił olek bana dał DawidXPL ?

 

Co do wyzwisk to mam nadzieje, że nie pomyliłem i był to 21 stycznia maksymalnie 22 ale raczej jest git:D

W dniu 27.01.2021 o 04:01, i like pussy napisał:

 

21.01.2021 godzina mapy od 21:57

 

20:20ileś: Proszę co pisze dawidek o mnie-

dawidek kotek.jpg NIE UMI xD 

 

 20: 35: Mówi cytuje "gardzę takim śmieciem".

 23: 45: Mówi cytuje "napluć wryj i nic więcej" xD Mi chcesz w ryj napluć dzieciaku bo grać nie potrafisz?

 24: 15: Powtarza, że "jestem zwykłym śmieciem"

W dniu 27.01.2021 o 04:01, i like pussy napisał:

21.01.2021 godzina mapy od 22:47

 

03:53: Oskarża mnie o AIMA(bo nie potrafi grać)

 05:00: Utrudnia mi grę rzuca fleshe po nogi, bo coś mu się nie podoba w mojej grze.

 

W dniu 27.01.2021 o 04:01, i like pussy napisał:

 21.01.2021 godzina mapy od 23:13 

 

 09:50:  Oskarża mnie o podrabianie SS`ów mimo iż żadnych SS`ów tutaj nie miałem robionych i nic takiego nie wrzucałem.

14: 45:  Mówi cytuje "naucz sie grać frajerze" xD kij, że mnie obraża, oskarża o oszustwo, ale jak fartem mu się udaje zabić to mam się nauczyć grać heh.

19: 50:  Mówi cytuje "kurwa jebana" bo go zabiłem.

08:20 Strzelam się z typem a dawidek dopowiada swoje historyjki że cytuje " teraz udaje, że nie wiem gdzie on jest" co jest kolejnym oskarżeniem o oszustwo w grze.

 11: 20: Oskarża jakiegoś gracza o WH bo ten go zabił xD

 13:24:  Kolejne domysły "ciekawe skąd wiedział kiedy granat rzucic" prawda jest taka, że po prostu słyszałem typa jak biegnie ale ten woli oskarżać mimo iż nie widział tego albo jest  głuchy.

 24:01: Kolejne domyły "specjalnie wyszedł drugi bo wiedział, że tutaj jestem" Wyszedłem drugi bo sprawdzałem pozycje na "ninjy" albo dawałem granaty i typ mnie wyprzedził ale  znowu oskarża .

 Tak można mnożyć przykłady gdzie albo wyzywa albo oskarża o cheaty  notorycznie każdego tylko dlatego, że ktoś jest lepszy typ nawet nie fatyguje się żeby sprawdzić chodź  minimalnie czy ktoś coś ma czy nie ma tylko wali na lewo i prawo ten i ten to cheater. 

 

W dniu 27.01.2021 o 08:16, i like pussy napisał:

27.01.2021 godzina mapy od 00:16

 

00:55 i 01:14: Wyzywa mnie od frajerów bo skargę napisałem i idzie się tłumaczyc?

 

 

Rozumiem, że reszta cie jako właściciela @Petrus nie interesuje, że ci admini totalnie nie ogarniają nie potrafią zupełnie rozpoznać czitera tak jak już pisałem kogo i gdzie albo oskarżają jak leci bo nie oszukujmy się po prostu są słabi to, że jeden jawnie mówi, że ma dwa konta na forum do tego broni jawnego czitera i skryptowca który albo jest sam "smajlim" i używa swoich "legit setów" jak to mówi albo po prostu kupił je  od smajljego  i taki admin jak olek pro skiller chce mi wmówić, że on i jemu podobni są czyści? 

 

NA KONIEC mam pytanie co zrobić jak ten wasz test mi się nie wyświetla tak jak powinien? Nie mam nic do ukrycia więc więc chętnie go zrobię w każdym momencie tylko najpierw muszą mi się wyświetlić obrazki i czy admin nie może zrobić po prostu ss-ów czy na nich nie widać grafiki 16bit?  

9 godzin temu, Blackhill napisał:

Być może masz lipną wersie cs-a. Polecam pobranie naszej wersji cs-a ze strony głównej i nie będziesz mieć problemów z rozwiązaniem testu.    

Tutaj masz link do pobrania https://drive.google.com/file/d/0Bz474BxvChW9cFJ2THZ5TlVuWjA/view

@BlackhillNo najprawdopodobniej tak jest chodź wydaje mi się, że mam normalną wersje.

Dzięki za chęć pomocy, ale tego Cs`a nie mogę pobrać bo wyskakuje mi jakiś błąd. Jeśli macie inne na których test zadziała to zapodajcie.

 

W dniu 27.01.2021 o 04:01, i like pussy napisał:

 

 

 

Edytowane przez i like pussy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, i like pussy napisał:

No problem w tym, że za pierwszym razem nie wiedziałem, że to wgl jest test do tego  grałem rundę

Tak więc odezwij się do mnie to wyśle tobie  instalkę cs-a 

 

Poza tym tu masz poradnik jak go rozwiązać 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem jak rozwiązać test tylko tak jak w poradniku masz ja się wywalam na pierwszym punkcie dlatego, że mi te okienko z obrazkami w ogóle się nie wyświetla jedyne co mam to to białe menu i to wszystko a gdy ten test miałem pierwszy raz nawet nie zwróciłem uwagi co tam jest napisane na biało i że mi obrazki nie wyskakują bo grałem rudne  więc i tak klikałem byle co ,dopiero po banie na kolejnym teście mówię adminowi jak mam wybrać jakieś obrazki jak ja nie mam żadnych obrazków tylko to białe menu mi wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy maja ci pisać ze masz badziewną wersje cs'a na której widocznie nie wyświetla się test (obrazki) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zmień ja i nie spamuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 2

Póki co to ty się wypowiadasz bez celu w temacie z którym nie masz nic wspólnego i zgrywasz bohatera za pięć groszy, a ja tłumacze sytuacje która mnie dotyczy i admina na którego złożyłem skargę xD Więc pal stąd wrotki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2
W dniu 2.02.2021 o 21:20, i like pussy napisał:

Póki co to ty się wypowiadasz bez celu w temacie z którym nie masz nic wspólnego i zgrywasz bohatera za pięć groszy, a ja tłumacze sytuacje która mnie dotyczy i admina na którego złożyłem skargę xD Więc pal stąd wrotki

Ogarnij, bo dostaniesz warna za spam. Temat skargi nie służy do tego, aby wyjaśniać jak rozwiązać test na 32 bity. W przypadku testów sytuacja jest 0-1, albo się rozwiązuje test pozytywnie,  albo negatywnie. Test działa na pewno prawidłowo. Jeżeli ktoś ma złe ustawienia, złą wersje CS, nie umie rozwiązać testu to tylko i wyłącznie w jego interesie jest ustalenie co robi źle. Jest masa tematów dotyczących testu na 32-bit u nas na forum oraz google, wystarczy poczytać.

 

Temat zamykam do czasu rozpatrzenia skargi. 

 

@edit

Z uwagi na niewiarygodną niską kulturę @i like pussy jaką wykazał w rozmowie prywatnej skarga powinna zostać odgórnie odrzucona, jednakże reasumując:

 

1. Skarga na bana za wykonywanie testów na 32-bit - odrzucona. Wykonuj testy. Jeżeli nie wiesz jak - google.pl (odpowiedzi podane na tacy w powyższych postach).

2. Skarga na wyzwiska ze strony @DawidXPL częściowo słuszna, choć jej zakres merytoryczny troszeczkę odbiega. Po pierwsze większa część skargi dotyczy okresu, gdy oskarżony nie był adminem. Ewentualny brak kultury został przeoczony podczas procesu rekrutacji, jednakże wyszło by to na pewno podczas weryfikacji podczas normalnego podania. Niemniej jednak ranga testowa właśnie jest po to, aby takie rzeczy częściowo wyłapać.

Ponadto skarga napisana w ostatnim dniu archiwizacji logów, przez co dokładna weryfikacja została lekko utrudniona. 

 

@DawidXPL

1. Sytuacja jeszcze jak nie miałeś flag. Masz problem z graczem, admin siedzi na spect. Jakiś gracz dominuje serwer, to po co się spinasz, skoro nawet admin pisze, że gracz czysty (demko 2) ?.

2. Wyzwiska, kłótnie, prowokacje nie będą tolerowane. Obecnie od czasu podania jest trochę w tym  zakresie lepiej, jednakże kolejne zasadne demko lub weryfikacja w logach poskutkują utratą admina.

 

Dodam tylko od siebie, że zabawa tsay jest zakazana. Prywatne rozmowy na tym kanale są zakazane. Unikaj również pogaduszek z graczami na u@.

 

Wątek ewentualnego MC @Olek pro skiller xd zostanie rozpatrzony zaocznie.

 

 

pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×