Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JanDawidowicz

UB Jan Dawidowicz

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor, zostalem zbanowany przez POTĘŻNEGO administratora Zarowa :D |Problemy nadciagaja|. Sprawa wyglada tak, że dostalem bana za spray'a na 30 minut w momencie kiedy gracz ktory rowniez mial nieprzyzwoitego spray'a otrzymal jedynie bana na 5 minut(gracz V i j o z !), w wykazie banów niestety nie uswiadczymy widoku gracza w.w. (bylo, ale zostalo to skasowane).  Wpadlem na genialny pomysl i wszedlem z nonsteam'a(mając bana), chcialem najzwyczajniej w swiecie przeprosic naszego PIEKNEGO admina sprejując wszedzie o tymimage.png.5e743e489082759a024a20b952ef7cec.png LINK DO SPRAY'a.

Oczywiscie nie przewidzialem PONADPRZECIĘTNYCH zdolnosci Żarówy i swym bystrym okiem dostrzegl, że ja to ja chociaz pod innym nickiem. Jak sie pewnie juz domyslacie dostalem bana na tydzien, tak wiec ubiegam sie o wczesniejsze zwolnienie z blokady gry na serwerze dd2 gdyż jest to moj ukochany serwer(bezbeki) i bardzo lubie spedzac na nim czas, nie mam bladego pojecia  jak sobie poradze w tak dluuuugiej separacji. Przepraszam dla admin Żarówa jestes cool(fajny po angielsku) gosciu nie zmieniaj sie :). #FREEJANDAWIDOWICZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 3

Brak wzoru brak UB. A UB i tak nie dostaniesz będziesz miał nuczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dla mnie sprawa oczywista wiedziałeś co grozi wchodząc na serwer podczas aktywnego bana. Takie są zasady masz teraz tydzień ,żeby odpocząć i przemyśleć swoje zachowanie :D . Popraw się i przestrzegaj regulaminu to na przyszłość unikniesz takich nieprzyjemności :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
11 godzin temu, JanDawidowicz napisał:

Dobry wieczor, zostalem zbanowany

Nick NIE DLA PAROW
SteamID VALVE_2:0:2061418526
SteamCommunity ID 76561202083102780
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Aktywny Ban
Wykonano 05 lut 2021 - 21:56:24
   
Zbanowny przez Zarowa :D |Problemy nadciagaja|

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2


  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×