Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
lionel1921

DawidXPL

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

DawidXPL o co chodzi z banem ? Chłopie gram sobie u was od jakiegoś czasu i nigdy nie  grałem w gry. Jestem totalnym świeżakiem bo gram tylko w cs-a raz na miesiąc. 

Dajesz bana za staty 24:15 przy czym nie określasz za co. Brat mi dał steama a żeby się odwołać od tego bana to łatiwej PIT 100000 uzupełnić. Nie mam screenów w folderze, mogę wrzucić screeny folderu. Strzelam do ludzi po nogach, grałem z jakimiś totalnymi amatorami i za to ban? Ogarnij się chlopcze bo to mega irytuje. Trzeba było mnie zapytać czy coś mam, jak ja nie wiem jak czita zainstalować bo o tym nie myślałem. Odblokuj mnie albo daj wskazówki gdzie są te screeny. Nie znalazłem ich w zakładce scstrike, nie mam folderu wprost screeny?????

LOGIN: who?!

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie2.PNG

Edytowane przez lionel1921

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Screeny zostały zrobione: http://www.bany.cs-kopytko.pl/screeny/ Nie obrażaj innych oraz się nie irytuj, bo chcą wyłącznie pomóc. Jeżeli nie masz screenów to dwie opcje: 1. Nie potrafisz ich znaleźć; 2. Masz błędne ustawienia, które powodują brak zapisu SS. Nie mamy na to wpływu, weryfikacja po Twojej stronie.

To jest skarga ? Prośbą o UB ? Jeśli chcesz prosić o UB załóż temat w odpowiednim dziale i zastosuj się do wzoru. Jeśli powodem twojego bana są ssy to tu masz link jak je wstawić 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie, to jest temat irytacja, że ktoś daje bana bez powodu. Serio pośwęcać czas na takie gów***, sama rejestracja jest irytująca, kolejne niepotrzebne konto. 

Jak chcesz pomóc to zgodnie z moim postem wskaż ścieżkę, gdzie mam zapisane screeny bo nie mogę znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze screeny ma prawo zrobić każdy admin jeśli podejrzewa kogoś o nieuczciwość w grze.

Po drugie brak wzoru 

Po trzecie Podanie nie w tym temacie

Po czwarte masz pełno instrukcji na forum jak wstawić ssy.

Po piąte ni wyzywaj mnie ,ponieważ ja Cię nie obrażam także troche szacunku :)

Po Szóste Gdybym każdego pytał o "czity" to zdecydowanie mógłbym każdemu wierzyc :D

Edytowane przez DawidXPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać po zdjęciu że jesteś oszołomem, obrażasz to ty siebie i swój brak inteligencji. Nie robię instrukcji jak powyżej bo jak wskazałem brak screnów ! Ciężko to zrozumieć lalusiu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2

Ssy na 100% zostały zrobione wiec jedynym "łosiem" jesteś ty. A teraz krótko i na temat jeśli nie wstawisz ssy na forum to nie dostaniesz UB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×