Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick z gry: Blade93
Serwer:Dm+bf2
Twój SteamID: brak STEAM ID
Twoje IP 83.26.210.241 
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina zbanowania)  Napisano  25 Grudzień 2020  godzina nie wiem jaka tylko widze że admin o tej porze mi bana dał na forum w zakładce zgłoś czitera
Powód bana:[AMXBans] Powod : ' https :    (dziwny powód nie dokonczony w AMXBans
Nick Admina który zbanował:Blackhill
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  nie dostałem żadnych ss  

Wróciłem po ponad 2 miesięcznej przerwie i widzę ban jest, ktoś tam mnie zgłosił jako czitera, oczywiście miał takie prawo nic nie mówię. ja w tym przypadku mam prawo się odwołać. cytuje admina " Ban dodany " bez zadnego wyjasnienia za co w ogóle? Nie rozumiem. podrzuce link do tematu bo się dokopałem. 


Proszę mi udowodnić co miałem i za co ban, bo to jest jakiś paradoks, po pierwsze grałem wcześniej na tym serwerze wiadome z przerwami jak teraz prawie 1,5 roku nic nikt nie mówił, że coś mam zdobyłem prawie wszystkie odznaki ciężką pracą (grą) i tak nagle po półtora roku po zwykłym demku dostaje bana bez wyjaśnienia tylko skromne "BAN DODANY"
a po drugie kilka dni wcześniej miałem ssy i były czyste i nagle miałbym grać na jakiś haxach? Przywitałem się ładnie z Wami na forum przedstawiłem się, po co żeby zaraz perma wyłapać, tak wiem półtora roku grałem i się nie przywitałem, nie miałem czasu na jakieś fora ale jak ssy wyłapałem od razu konto założyłem i prośbę o UB złożyłem i zostałem oczyszczony z zarzutu i wtedy stwierdziłem ze jak już jestem w Waszej społecznosci to się przywitam. Nie moja wina, że czasem kogoś pokaram, ale żeby wyzywać non stop mnie to też troszkę nie fer, oczywiście gość miał prawo mnie zgłosić i nic do tego nie mam tylko proszę o konkretny powód i niech już obejrzy ktoś inny to demko albo i kilka osób i się wypowiedzą BO WEDŁUG MNIE BAN JEST NIE SŁUSZNY.
Na prawdę lubiłem ten serwer bo grałem na nim prawie 2 lata, i sporo czasu mnie kosztowało zdobyć tyle odznak ile miałem,  gram z dłuższymi przerwami (wiadome praca, życie)jak jest luźniej to się grało 2tyg.  codziennie a teraz jak widać bana dostałem 25 grudnia a dziś się odwołuje 13 lutego, po takim czasie mógłbym mieć ten temat daleko w poważaniu jakbym wiedział że coś miałem, ale jak wiem że jestem czysty to właśnie dlatego się odwołuję
Szkoda, że wolne sloty będą wiekszą ilością botów zapełnione, niż normalnymi graczami.

I na zakończenie mam prośbę, żeby ktoś to jeszcze raz przeglądną bo jak mówię demko jest czyste bo nic nie miałem jedynie co to skilla i dobre słuchawki nic więcej.
Pozdrawiam Paweł

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Widocznie musiałeś mieć jakieś czity skoro blackhill cie zbanował. Blackhill jest bardzo doświadczony i zna się na rzeczy więc nie wydaje mi się żeby demko było czyste skoro dostałeś bana. Ban dodany jest niczym innym jak wyraźnym  komunikatem o tym że dana  osoba na którą było zgłoszenie posiadała wspomagacze więc dostała bana w tym przypadku byłeś to ty. Poczekajmy na wypowiedź członków ub support :)

Z tego ci widzę to tego demka już nie można pobrać.  A szkoda bo chciałem obejrzeć 

 

Edytowane przez Olek pro skiller xd
REAKTYWACJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Nigdy nic nie miałem, ale to widze jak waleniem głową w mur, jak gram sporadycznie juz znajde chwilke czasu na cs żeby oderwać się od zycia codziennego to po co grac na dopalaczach, ale co ja wiem jak admin lepiej wie lepiej co ja mam właczone na kompie..., no szkoda że wygasło bo też po 2 miesiacach bym chetnie zobaczył co tam było nagrane, bo grając 2 lata i być non stop w top 15 i nigdy nie będą zgłaszanym to to jest dziwne że nagle po takim czasie ktos stwierdza że coś mam jak nie mam nic no cóż... Czasem innych boli jak dostają lanie w cs.

Podkreślam jakbym coś miał nie zawracałbym sobie dupy z odwołaniami tylko dałbym sobie spokój szczególnie po 2 miesiacach przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wybacz proszę ale twego demka.juz nie mam. Ale było widać(wh/aima). Tak więc zostałeś zbanowy. Nie wiem kto grał na twoim nicku ale UB nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×