Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mint1997

Wydłużenie czasu doliczanych fragów za boty

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

postanowiłem założyć temat odnośnie niezaliczanych fragów za boty po godzinie 23:00. Mam oczywiście na myśli fragi, które liczyłyby się w rankstats do statystyk.

Rozmawiałem o tym z headcraB.!.

Kolega również stwierdził, że to fajny pomysł. 

Nieraz widziałem, jak wiele osób w tygodniu o 23 wychodzi z serwera, żeby nie psuć sobie statystyk (lub grają dłużej - tak jak również ja i wyżej wspomniany kolega, dopóki nie dowiedzą się, że niszczą sobie statystyki, a fragi za zabicie botów się nie liczą).

W związku z tym chciałbym prosić o rozważenie możliwości przedłużenia zaliczania fragów do rankstats za boty do 24:00 w tygodniu i chociażby do tej samej godziny w weekendy. 

Co myślicie na ten temat?

 

Pozdrawiam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Cze, szanowny Pan razem ze mną (oraz z @olekproskiller xD rozważaliśmy te pomysły i jesteśmy jak najbardziej za wydłużeniem czasu zaliczanych statystyk.

Zaznaczam, że również przyłączam się do wydłużenia zaliczania do północy w powszednie dni i weekend, choć z mojej strony chciałbym dodać, aby już ok. godziny 10:30-11:00 uaktywnić zaliczanie statystyk. Ile razy nie wchodziłbym na gametracker’a po 10/11, to praktycznie w 90% przypadków gra tam po dwóch-trzech „żywych” graczy. Ciekaw jestem zdania innych [=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

W weekend niektórzy myślę w piątek, czy sobotę graliby i dłużej - po pracy, czy jak ktoś nie może w tygodniu, ale 24 będzie jak najbardziej optymalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Warto jeszcze zaznaczyć, że tendencja żywych graczy ostatnio wzrosła. Ile razy nie graliśmy - a mnie codziennie ostatnio i tak nie ma - to zawsze było nawet po kilka osób (wykluczając tym samym automatycznie kilka botów lub je wszystkie).

Tak nawet po 23 jest - gdzie wtedy boty przełączają się na szeregowych, nie jest liczone nic do rankstats, a każde zabójstwo (nawet na żywym graczu) lub strzał liczy się jako spudłowały i automatycznie spada m.in. celność (czyli jak bym opróżniał magazynek na ścianie). Ja uważam, że wydłużenie zaliczania statystyk od 10:30/11:00 do 24:00 ma jak najbardziej sens. Gramy po to, aby coś konkretnego osiągnąć, to z kolei cieszy - oczywiście jak się to komuś faktycznie uda. Bo nieraz się zapomni, że już jest po 23 i kapuchę zaczynasz robić ze swoich statów d:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×