Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Siqus

brak bana UB Siqus

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Siqus
Serwer: cs-kopytko.pl [dust2 only] @pukawka.pl (de_dust2) 
Twój SteamID: VALVE_2:0:112834962
Twoje IP:192.168.0.178
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2021-02-24 13:42:49
Powód bana: Zmien grafike na 32 bit
Nick Admina który zbanował: olek pro skiller xd
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku ub nie powinno być, nie jest to ban permanentny a czasowy na okres 1 tygodnia. Widzimy się za tydzień na serwerze. 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten ban jest tygodniowy skoro to dopiero druga kara za grafikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet mnie nie wkurwiaj facet, chuj wam z tego bana?
Ja pierdole, klikam sobie normalnie w gierkę, fajną atmosferkę robię na serwerze, a tu taka maniana jest odpierdalana o jakiś jebany test.
Wchodzimy z ziomkami na serwer w czwórkę to po 10-15 minutach masz już połowę zajętą, a tak to gra tam może z pięć osób.
To nie jest moja wina że jakieś kwadraciki się nie pokazują, mam te jabane 32 bity, kto kurwa gra na 16?
Test to sobie można na hifa zrobić, a nie w jakieś gierce na non steamie co sobie wchodzę poklikać z koleżkami godzinkę czy dwie dla zabawy i z sentymentu do gry.
Nie wiem o co chodzi Wam z tą grafiką, może coś robię źle...

To jest odpowiedź dla Olka.

Podejrzewam że Dariusz jest bardziej skłonny do rozmowy a nie wali bana z bomby.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2

Nie przeginaj panie S. Pochwal się co zrobiłeś po tym jak dostałeś bana. Czy czasami nie wszedłeś na serwer i nie zwyzywales mnie i dawida następnie opuszczając serwer? 

Co do pytania do długość bana. 

Kierowałem się taryfikatorem banów jak i tym że Gracz ignorował test, do tego jeszcze wyzywanie (mnie i dawida) przed banem co miało minimalny wpływ na bana. Jeśli jednak miał bym do tego dołączyć to że Gracz na innym nicku wszedł zwyzywał i poszedł(z wyzywał mnie i dawida ponownie) to ban był by przedłużony. Jeśli cokolwiek jest nadal nie jasne to proszę o wypowiedź  @DawidXPL jako iż komunikowaliśmy się za pomocą u@.

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie wyszedłem z serwera sam, tylko za pośrednictwem bana. 
Po drugie, to prawda, zwyzywałem Was z jednego prostego powodu, chuj mnie obchodził jakiś test, przyszedłem sobie pograć w gierkę i się dobrze bawić.
Po trzecie, abym zrozumiał co do mnie mówiłeś, musiałbyś zmienić mikrofon bo nic a nic nie zrozumiałem. 
Po czwarte i najważniejsze, to jest non- steam, wbijają na ten serwer randomy tacy jak ja, jak sam zauważysz przewinęło się przez ten serwer prawie 6k graczy,
rozumiem, że zamierzacie robić jakieś  testy na ustawienia w grze, co już jest dla mnie zabawne, ale ok, taki macie zasady, jakieś wyrywkowej liczbie gracy, 
tylko po co? Robicie ten serwer dla graczy czy kogo? Co ma na celu ta weryfikacja bo w dalszym ciągu nie czaje.
Po piąte cytuję, "Kierowałem się taryfikatorem banów jak i tym że Gracz ignorował test, do tego jeszcze wyzywanie (mnie i dawida) przed banem co miało minimalny wpływ na bana. Jeśli jednak miał bym do tego dołączyć to że Gracz na innym nicku wszedł zwyzywał i poszedł(z wyzywał mnie i dawida ponownie) to ban był by przedłużony"
Chcesz mi powiedzieć że czas bana jest uwarunkowany działaniami innych graczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 3 zdania są nawiązaniem do sytuacji która miała miejsce po tym jak dostałeś bana, nie napisałem że przed banem. Nie wiem czy wiesz(widocznie nie wiesz) każdy serwer na swoje zasady które są zawarte w tzw,, regulaminie" który owy serwer na którym dostałeś bana posiada. Co ma na celu cytowanie moich słów? Szybko zwięźle i na temat napisałem jasno i wyraźnie okoliczności jakie były brane pod uwagę podczas dawania bana. Skoro nie czaisz o co chodzi to najlepiej najpierw się dowiedzieć o co chodzi niż pisać bezsensowne bzdury. Na forum również obowiązują pewne zasady które niejednokrotnie złamałeś. Mikrofon za +- 20ziko daje rade, wystarczy umyć uszy i słuchać tego co ktoś do ciebie mówi :) na forum jest dużo poradników o tym co może być przyczyną tego że test nie wyświetla się poprawnie. Gdybyś zamiast wyzywać i drzeć się do mikrofonu posłuchał tego co z Dawidem Ci mówiliśmy to możliwe że w tym momencie bym nie musiał się produkować  niepotrzebnie a ty mógłbyś  sobie spokojnie grać. Hmm skoro jakieś zasady obowiązują to trzeba je przestrzegać, nie ważne czy jesteś adminem czy zwykłym graczem każdy ma obowiązek ich  przestrzegania. Nie będę teraz tłumaczył jaka jest różnica między 16 bitową grafika a 32 bitową bo można te różnice wyszukać na forum jak i w internecie. 

Podsumowując lepiej trzymać język na wodzy i słuchać tego co się do ciebie mówi a odrazu będzie lepiej. 

Według mnie ban słuszny i ub nie powinno być. Czas pokaże co z tego wyjdzie. 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Ban dany według taryfikatora najpierw 5 minut po 3 negatywnych wynikach testu i kolejny na tydzień po kolejnych 3 negatywach wszystko jest w logach.

Nawet Ci dałem szybką instrukcję o co chodzi i jak wypełniać testy. Jeśli Ci się nie wyświetla obraz trudno twoja sprawa. A kwestie twojego zwyzywania mnie i Olka pozostawie bez komentarza. Każdy serwer ma swoje prawa i regulaminy u nas są między innymi testy na grafikę,jeśli Ci nie pasują testy trudno nikt Cię do gry nie zmusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Ban minął. A do admina baniującego zalecam do stosowania się do taryfikatora banów.   

@Siqus Tutaj masz poradnik jak rozwiać test cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31708-jak-rozwiązać-test-na-32-bity-mini-poradnik/

Albo zmień cs-a bo być może masz lipną wersje drive.google.com/file/d/0Bz474BxvChW9cFJ2THZ5TlVuWjA/view

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×