Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Wojtasen97

ADMINXDD?? Zarowa...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): LOGAN KAPUCZINO
3. Nick oskarżanego (z gry): Zarowa :D |Problemy nadciagaja|
4. Dokładna data (dzień+godzina): 08 kwi 2021 - 11:56:04
5. Mapa: dd2
6. IP oskarżonego: -
7. Steam ID oskarżonego: -
8. Dowód przewinienia: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=15837
9. Dodatkowy opis: -

Dzień dobry, pewnie byście nawet mnie tu nie gościli, ale dzięki zarowie przybywam, to jedyne z pozytywów, teraz trzeba trochę wyrzygać. Gram sobie z mordeczkami na serwie, gdy nagle wchodzi zarowa i bez wcześniejszego ostrzeżenia dostaję od niego bana na 24h za brak kultury. Ostatnim razem dał mi bana na 5h za napisanie, że jakiś gracz ma za wysoki ping i poprosiłem go o wyrzucenie z gry  Zarowa odpowiedział parafrazując "jeśli nie potrafisz grać to zmień grę" i mnie zbanował  na 5h. To jest chora zawiść czy brak jakiegokolwiek obycia z posiadaniem miana administratora w grach strzelanych?. Dodam, że podobna sytuacja miała już miejsce, kiedy mój ziomek Jan Dawidowicz dostał od niego na UWAGA tydzień (powód bana ten sam) .Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca trzeba zrobić coś z tym faktem, bo takie rozdawnictwo banów jest zwyczajnie śmieszne. Ogółem fajnie się gra na tym serwerze, ale jak można się cieszyć z przyjemności grania, jeśli admin przychodzi i uprzykrza życie graczom.
Dziękuję za uwagę z poważaniem LOGAN KAPUCZINO.
POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@zarowa :D po drugiej stronie komputera tez sa ludzie, my nie jestesmy cyferkami ktorymi sobie nabijasz ilosc wystawionych banow :(
 

#TEMATDLAUWAGI

Edytowane przez JanDawidowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Daj mi ssy kiedy dałem ci bana na 5 h. :) Aktualnie na serwerze miałeś 7 banów z tego 4 za kulturę (Której nie posiadasz tak jak twój kolega :) ) 2 za nadużywanie mikro i jedne za grafikę. Pierw ustal kto ci jakie bany daje a później możesz pisać swoje śmieszne skargi. 

Cytat

@zarowa :D po drugiej stronie komputera tez sa ludzie, my nie jestesmy cyferkami ktorymi sobie nabijasz ilosc wystawionych banow :(
 

#TEMATDLAUWAGI

Raczej chamy nie ludzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2

To akurat dziwne, bylem przy sytuacji kiedy dostal bana na 5h, ja 100% pewnosci nie mam, ze Ty dales mu tego bana, ale sytuacja faktycznie miala miejsce. Wiec dlaczego nie ma białka heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Najwidoczniej dajesz tyle banów, że nie pamiętasz za co dajesz . Przypomnij sobie jak napisałem w grze, że gracz PLGUROM ma zbyt wysoki ping i żebyś go wyrzucił, a ty na to odpowiedziałeś "jeśli nie potrafisz grać to zmień grę" i po tym od razu ban od ciebie na 5h. Jestem w 100% przekonany że to ty. Widać, że najwidoczniej nie masz tyle godności aby się przyznać do tego i do tego, że rzucasz banami na prawo i lewo. Sama sytuacja z dzisiaj o tym świadczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

no i mamy problem bo napisałeś tak "zarowa wyjeba tgo plgurom ma taki ping ze chop sie teleportuj"

a tu jeszcze kilka ladnych tekstow z tego dnia :

"kurwa wpierdalac jak nie potraficie gracz bez czitow smiecie jebane"

"co za kurwy odpalone"

"kurwy jebane bez ambicji"

"pierdole takie granie"

i jeszcze z GG :

"przyjdzie jakis admin do chuja czy nie"

"kurwaaaaaaaa ruszczie ta dupe na tego serwa"

 

Bana nie widzę na liście banów wiec poczekamy na @Darek @Petrus może oni go znajda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ładne logi, nawet minuty nie trzeba poświecać, żeby zobaczyć jak pięknie piszesz na serwieXD 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód takiego pisania jest prosty, pisałam tak gdyż od paru dni przychodzi gracz pod różnymi nickami i IP, teraz nazywa się Cika. Gość przychodzi i fleszuje cały czas przeszkadza w grze i tak samo wyzywa. Kiedy go zgłaszam to żaden admin nie raczy przyjść go wyrzucić, a mnie to potrafisz wywalić na dzień dobry gdy tylko wejdziesz na serwer. Więc jak człowiek ma się nie wkurzać,  reszta graczy tego nie powie bo się boi bana i wolą siedzieć cicho, a tak samo każdy się wkurzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JanDawidowicz napisał:

Chlop wyzywa cziterow, a faktem jest to ze to "kurwy" i "smiecie jebane" . No a reszta to lekkie poddenerwowanie.

Taaaaaaaaa dobry powód do wyzywania chyba tez tak zacznę robić i nie będę nikogo banować. :0dash2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wojtasen97 napisał:

Powód takiego pisania jest prosty, pisałam tak gdyż od paru dni przychodzi gracz pod różnymi nickami i IP, teraz nazywa się Cika. Gość przychodzi i fleszuje cały czas przeszkadza w grze i tak samo wyzywa. Kiedy go zgłaszam to żaden admin nie raczy przyjść go wyrzucić, a mnie to potrafisz wywalić na dzień dobry gdy tylko wejdziesz na serwer. Więc jak człowiek ma się nie wkurzać,  reszta graczy tego nie powie bo się boi bana i wolą siedzieć cicho, a tak samo każdy się wkurzał.

Tak informacyjnie nie każdy ma czas siedzieć 24h na serwerze każdy ma swoje obowiązki. Druga sprawa podałem ci tylko przykłady z 5 kwietnia a jak wiesz albo nie były w tedy święta wiec większość ludzi spędza je rodzinnie a nie siedzi na serwie.  Po trzecie jeśli nie mam możliwości zbanowania gracza cika tak żeby już nigdy nie wszedł na serwer to problem będzie wracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Byastil napisał:

logipng_hpppehpp.png  

logi2png_hpppehps.png 

 

 

No tak,  ban na dzień to za mało wręcz

Nie doszło by do tego pisania, gdyby jakiś admin przyszedł albo był i go od razu wyrzucił. Przyszedłem sobie pograć po obiedzie Wielkanocnym miło spędzić czas na serwerze, ale przyjdzie ci tak pajac i będzie każdego wkurzał i śmiał się prosto w twarz. Jego wiadomości to już sobie nie zobaczysz, ja nie należę do takich co bedą dawać się wyśmiewać i pluć mi prosto w twarz...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wojtasen97 napisał:

Jego wiadomości to już sobie nie zobaczysz, ja nie należę do takich co bedą dawać się wyśmiewać i pluć mi prosto w twarz...

Więc po co ten temat? Skoro zdajesz sobie sprawę, że wyzywając kogoś na komunikatorze wpływasz również negatywnie na społeczność serwera jak i cheater, którego wyzywasz... to po co skarga.

@Wojtasen97 popraw proszę kulturę. Rozumiem, że denerwują Ci zachowania innych graczy, ale wyzywając oddziałujesz na innych w ten sam sposób co cheater na Ciebie.

 

Skarga odrzucona.

 

ps.

@zarowa :D @JanDawidowicz

Proszę nie cytować wulgarnych wypowiedzi na forum.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×