Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Salomon Baba

Skarga na admina olek pro skiller

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick olek pro skiller xd

2. Data przewinienia cały czas

3. Powód skargi Admin przeszkadza w grze daje bezpodstawne bany wymądrza się nie nadaje się na tą funkcje

4. (link do tematu) 

4. Opis grałem Admin Olek pro skiller xd wogóe nie nadaje się na to stanowisko.Ciągle się wymądrza zachowuje się jakby wszystko wiedzial daje ciągle bany za wszystko.

Widziałem na forum,żę jest przynajmniej kilka skarg na jego zachowanie.Jak ten gość zdobył admina jakim sposobem??Gram sobie spokojnie a ten wchodzi na 5 minut tylko po to żeby dać mi testy albo bana!Wczoraj blcackhil nieslusznie nie chciał dać mi UB imo że byłem czysty bo nie sprawdził tego a olek również bez sprawdzania przyznał mu odrazu racje i koniec!Krytykował również admina Darka który uważam ze jest badzo dobrym adminem,że ten dał mi niesłusznie ub i wyśmiewał sie  z tego(jak zwyke).Dzisiaj Blackhil uznal ze jednak nie grałem na czitach i oluś juz nic nie pisał nawet nie przeprosił.CZy jest możliwosc zdegradowania olka z admina?Myśle ze ten gośc nie nadaje się albo jest za krótko admem i wydaje mu się ze wszystko mu wolno.

Jesli myslicie że kłamie to zapytajcie inne osoby które pisaly na niego skargi wielokrotnie.

Gram na tym serwerze juz ponad dwa lata nigdy nie miałem problemu z żadnym adminem ale gdy olek nim został to odechciało mi sie tego serwa!

Podobnie jest z BLackhilem upiera się ze gram na aktywnym pisze ban i koniec nawet nie mam się jak wytumaczyc potem muszę pisać na prywtne wiadomosci do innych adminow dopiero wtedy mnie odbanował bez żadnego słowa przepraszam.

Zobaczcie ile osób odchodzi z tego serwa przez takich adminów...Zróbcie cos z tym bo niedługo bedą same boty grac

Jeszcze jedna sprawa to taka że olek kiedy zgłaszam na u@ nie reaguje a wręcz przeciwnie odrazu daje mi testy albo bany.

Myśle ze dla serwera lepiej by było unikać takich admów!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1
  • Smutny 1

Napisales to w złym dziale. Gdybym mógł dałbym ci warna  za pisanie kolejny raz postu w złym dziale ale niestety nie mogę(może zrobi to kto inny) nie wiem co jest z tobą Sz. Panie Salamon że nie potrafisz napisać poprawnie nazwy Moderatora Blackhilla  i również nie rozumiem dlaczego nawiązujesz do innych już na ten moment tematów zamkniętych? Szukasz zaczepki chyba. 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Uuu aż taki grożny jesteś,że dałbyś mi warna??A co tak bronisz tego BLACKHILLA??Jesteś takim dobrym,czujnym adminem,że zamiast sprawdzić czy grałem na aktywnym to uwierzyłeś swojemu koledze na słowo.

Zobacz ile było skarg na ciebie gościu.

Te twoje testy na grafike tez są dobre myślisz ze jak bedziesz je ciągle robił to twoja pozycja wzrosnie? haha wątpie

Dawno tak udanego admina nie widziałem na żadnym serwie.😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2

Zacytuj mi fragment w którym bronie,, Blackhilla". Tak taki jestem groźny szeryfie. Ile skarg na mnie było? Dobrze widzisz? Ja widzę jedynie 2 i to nie słuszne odrzucone więc o czym ty gadasz? Widzę że za wszelką cenę próbujesz wmówić wszystkim którzy czytają twoje gorzkie żale jaki to ja nie jestem zły. Mówisz że dużo osób ucieka przez takich jak ja, podaj mi przynajmniej 2 nicki osób które uciekły z serwera przeze mnie(oczywiście oprócz cziterów).Wiecej osób uciekło przez ciebie(normalnych graczy) niż przeze mnie ale xD. Przestaniesz w końcu w to mieszać Blackhilla lub kogoś innego?.

Ps. Napisz skargę w odpowiednim dziale i jak już chcesz wspominać o kim kolwiek np Blackhillu  to pisz nicki poprawnie bo nie wiadomo o kim ty mówisz/piszesz/wspominasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie muszę cytować widać bylo po twojej reakcji na bana dla mnie.Czemu nie sprawdzileś tylko odrazu poklepales post blackhilla?

Podaj kto przezemnie uciekł z serwera

widziałem twoje wypowiedzi do innych graczy jeden z nich zarzucił ci,że nie masz żadnych merytorycznych wypowiedzi tylko wymądrzanie się i tyle.Zgadzam się z nim w 100%

Możemy zrobić tak,że jak ty wchodzisz do gry to ja wychodze i koniec bana nie otrzymam:)

Co do napisania źle nazwy blackchila to dobrze wiesz o kim pisałem-kolejne twoje czepianie się

Nie mam ochoty już z tobą gadać bo przeciez i tak jesteś najmądrzejszy.

aaa i jeszcze jedno dawaj więcej tych swoich śmiesznych testów na grafike haha:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2

Brawo panie Salomonowa Babo. Nie przechodzisz testu na grafikę pozytywnie a kiedy już ci go zrobię to odrazu uciekasz :) z tego co widzę na forum to nie pierwszy raz tak robisz a więc odrazu cie informuje o tym żebyś przeczytał regulamin serwerow i zapoznał się z taryfikatorem banów żebyś wiedział na przyszłość dlaczego dostałeś bana i dlaczego na taki czas. Odrazu mogę powiedzieć każdemu kto to czyta że jeśli jeszcze raz będzie taka sytuacja że dam ci test do wykonania a ty uciekniesz to nie dam ci bana :) wysmaruje na ciebie skargę imienna i wtedy może się uspokoisz. Również radzę uważać na to co piszesz na czacie przed ucieczką 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

łooo  jaki pan oluś straszny :) 

Po pierwsze jeśli dajesz ten swój głupi test(jako jedyny admin na serwie )  to daj obrazek do pokazania a nie żeby klikac ciagle 9 i może za którymś razem się pokaże.

Po drugie jesteś chyba rekordzistą tych swoich banów 

Gram sobie np z darkiem,dolotem czy nevertrustem i nigdy się mnie nie czepiają ani nie robią testów.Tylko ty jeden jestes taki.

Im dłuzej patrze na to co piszesz i robisz tym bardziej mam wrażenie,że po prostu nie nadajesz się na admina bo za bardzo gnębisz graczy.

Moze lepiej zastanów się czy nie lepiej zrezygnować narazie z admina i ochłonąć bo admin nie jest chyba Bogiem nie na tym to polega panie OLUS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Ok. Jedna z wymienionych przez ciebie osób również zrobiła ci  test więc to kłamanie ci nie wychodzi :)

Skończ w końcu pisać pod tym postem bo kolejny raz ci przypomnę(mam nadzieję że ostatni) że ciągle piszesz odpowiedzi do tematu założonego w złym dziale. Mówiłem ci co możesz zrobić żeby poprawnie przejść test. Na gorzkie żale to na mszę możesz do kościoła iść a nie na forum płakać jaki to ja nie dobry i zły ahh ten olek jak on tak może mi dawać te testy ciągle bo nieee rozumiem, przecież testów nie muszę robić bo mogę uciec z serwera i co mi zrobią 😂 takie jest twoje nastawienie? Napisz do pani Merkel albo pana Putina może wysłuchają twoich gorzkich żali. 

 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh  i to ma być porządny admin a wypowiedz jak dziecko w podstawówce.

1.Tylko ty robisz ciągle bez przerwy testy - gnębienie graczy

2. Twoje wypowiedzi nie są merytoryczne tylko zwykłe wymądrzanie (jestem Adminem-oge wszystko)

3. Wcale nie muszę tutaj grać wchodzę raz na kiedy (nie zależy mi)

4. Na żadnym innym serwerze nie spotkałem takiego Admina (to jak się zachowałes przy wymianie słów z blackhillem to potwierdza) tzn BAN I KONIEC BEZ WYJAŚNIENIA 

5. Fajną masz robote - wejdę na pare minut zrobie mu test i dam bana

6. Wejdż na inny serwer popatrz jak ma się zachowywać admin

7. Możęsz już nie odpisywać bo ja również nie mam ochoty z toba pisać(nie ma z kim)

Jeden gracz bardz dobrze cię raz wyjaśnił w kwestii tych testow tyko ostrzej i miał racje.Ty się tam troszke plątałeś wymądrzałeś i było ok.

Nie odpisuj nie reaguj :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2

Zły dział oraz niekompletny wzór.

Proszę złożyć skargę w odpowiednim dziale według wzoru.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1


  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×