Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
terrohasztag

odbanowany Prośba o UB terrohasztag

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: terrohasztag
Serwer: cs-kopytko.pl [dust2 only] @pukawka.pl (de_dust2)
Twój SteamID: VALVE_2:0:2107887793
Twoje IP: Nie podam publicznie
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 28 kwi 2021 - 22:09:14
Powód bana: "Czitujesz"
Nick Admina który zbanował: olek pro skiller xd

Link do demka:  http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2104282151-de_dust2-1619639460-1619642940.zip

 

Witam,

 

Zwracam się do administracji z prośbą o odbanowanie. Dostałem banicje za używanie wspomagaczy do gry w postaci " aima". Niestety admin banując mnie popełnił błąd, ponieważ ja sam wiem czego używam na swoim komputerze i w jaki sposób. Na demku widać, że moje ruchy myszką są jak najbardziej płynne. Nie widzę żadnej akcji, do której mógłbym mieć jakiekolwiek podejrzenia. Na tym serwerze grałem od dłuższego czasu i nie było ze mną żadnych problemów, gdy otrzymałem bana byłem bardzo zaskoczony. Dlatego prosił bym, aby jeden z adminów mógł obejrzeć podesłane demko i poprawnie ocenić moje akcje ;)  

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Pozdrawiam terrohasztag 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, nic podejrzanego na demku nie ma.
Czysto, nie rozumiem takich banów.

Gracz raczej nie był sprawdzany, chyba ,że z gry ale wątpię.

Zbanowany na koniec mapy po jednym komentarzu innego gracza.

Moja ocena po oglądnięciu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje dać ub. 

Nie wiem  jak u innych ale u mnie demo jest zlagowane i nie dam rady nic wypisać z niego a swojego nie nagrałem. 

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×