Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: 54.38.199.195:27015

SteamID:  'VALVE_2:0:367642264'

IP: '185.80.32.66'

Data bana 17 maj 2021 - 16:55:54

Powód bana : "Aktywny ban"

Admin banujący: olek pro skiller xd

Opis sytuacji: Nie rozumiem skąd ten ban

Proszę o rozpatrzenie mojej prośby =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Gracz beskidzki styl był już zbanowany permanentnie za czitowanie.

Link do bana: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=15798

Te konto z którego została napisana prośbą  o ub powinno zostać usunięte/zbanowane dlatego że jest to MK osoby która już posiada konto na naszym forum(beskidzki styl). 

Skąd wiem że to 1 i ta sama osoba już tłumaczę. Jeszcze za nim beskidzki styl dostał bana to zauważyłem że jego IP jest takie same jak gracza o nicku Leśny Patataj który grywa u nas na serwerze dd2 i często obaj panowie się chwalili ze są braćmi i grają razem więc nie trudno było wejść w logi chatu i sprawdzić ip leśnego i ip tego beskida które okazało się być takie same. Jak dla mnie sprawa jest prosta. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mamy wspólne IP może dlatego że we trzech korzystamy z tego samego internetu, co nie jest dziwne ;) A że jeden z moich kuzynów dostał perma to oznacza że też mam go mieć, tak? :) Chciałbym dodać jeszcze pod koniec, że jest to moje jedyne konto na forum i że wywnioskowałeś że to moje MK tylko i wyłącznie po IP które może mieć wiele graczy te same. 

Edytowane przez AmiKwaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Wielu już tutaj było takich którzy nie dostali bana tylko ich dziadkowie, ojcowie, babcie,psy i do tego jeszcze koty. Ub i tak nie będzie. W sumie to może i bym uwierzył gdyby nie to że wszedłeś sobie na nicku beskidzki styl a nie na jakimś innym do tego chciałeś grać na nicku kuzyna 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Jak dla mnie nie poważne jest stawianie banów bez ewidentnych dowód. Pamiętaj jeszcze "LESNY PATATAJ" został i będzie komplet :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla ciebie.....  Dla mnie wystarczającym dowodem jest te  same ip + to że sam się przyznałeś że jesteście rodzina więc zarówno ty jak któryś z twoich,, kuzynów"(1 kuzyn który już dostał bana tak samo jak ty) możecie/mogliście  grać na 1 sprzęcie i również mogliście posiadać czity. Zakończmy nasze pogaduszki na mojej wypowiedzi i poczekajmy na opinie ub's. 

 

Ps. Śmiej się śmiej jak..... 😁

Edytowane przez Olek pro skiller xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×