Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kali1994

brak bana Prośba o Odbanowanie

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Znowu ta sama sytuacja zbanowanie killer. bez zrobienia  ssow ..... aż brak słow ... grałęm z nim właśnie i nagle zniknoł dzwonie do ziomka i mowi ze dostałbana ....... i bez ss proszer o rozpatrzenie i o ukaranie za bana bez zrobienia ssow Dziękuje N3X

 

 

 

Nick killer.
SteamID VALVE_2:0:956151853
SteamCommunity ID 76561199872569434
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Czitujesz
Wykonano 25. cze 2021 - 17:03:33
Długość Bana Na zawsze
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez DoLoT
SteamID Admina Ukryty
Zbanowany na cs-kopytko.pl [DM+BF2][RESET][48odznak][47rang] @pukawka.pl (de_dust2002)
Śledzenie http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=16168

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana można dostać bez ssy ale w przypadku kiedy gracz ubiega się o UB admin musi dodać i rozpisać demko. Możliwe ze zaszła pomyłka ponieważ jest pewna osoba która gra na podobnym nicku sprawa na pewno niebawem się wyjaśni. Jest to skarga, prośba o UB ? Czemu ty to zgłaszasz nie kolega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam ja bo ziomek sie zbyt na tych sprawach nie zna juz raz zostal zbanowany i w histori o UB jest prosba o ub killer. i zostało ono pozytywnie rozpatrzone dzięki N3X 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka to filozofia wejść na forum skopiować i wypełnić formularz? Rachunki tez za niego płacisz bo nie umie wypełnić formularza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie rachunków za nie go nie płace xD ... troche kultury poproszę :D a dla Ciebie co za filozofia wejść w poprzedniego ub i tam sa jego wypowiedzi ze zostałnie słusznie zbanowany jak i teraz  :D i Czy dla adminów zrobienie Ssó to też filozofia ? bo ssow nie ma :D pozdro N3X 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie nie zachowałem kultury?  Nie będę wchodził w poprzednie UB. Dlaczego? BO JEST TO NOWY BAN I POWINNA BYĆ NOWA PROŚBA O UB. :) Czy przy nadawaniu bana np. za aima robisz SSY? Odpowiedz brzmi nie. I podkreślę jeszcze raz bo widzę ze za pierwszym razem nie dotarło ADMIN NIE MA OBOWIĄZKU ROBIĆ SSY :)  Admin ma obowiązek udowodnić graczowi ze cheatował a do tego wystarczy demko. NIE POZDRO ŻARÓWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

witam z tej strony killer. zaden celownim mi nie lata jest to juz 2 sytuacja jak dostaje bana granie ,gram czysto bez zadnych czitow  gram juz  3 miesiac na tym serwerze

 

bardzo prosze o odbanowanie bo zostałem nie słusznie z banowany  z poważaniem killer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

MASZ TU  LINK I WYPENIONY FORMULARZ. WEJDZ W LINK ZAŁÓŻ TEMAT I WKLEJ FORMULARZ.

https://cs-kopytko.pl/index.php?/forum/53-prośby-o-odbanowanie-screeny/

 

Twój nick z gry: Killer. 

Serwer: DM+BF2 

Twój SteamID: VALVE_2:0:956151853 

Twoje IP: Zmienne 

Kiedy zbanowany: 25. cze 2021 - 17:03:33 

Powód bana: Czitujesz 

Nick Admina który zbanował: DoLoT 

Link do screenów 3x   Brak

 

Bardzo proszę o odbanowanie bo zostałem nie słusznie zbanowany  z poważaniem killer.

 

I tak jak JANEK napisał najlepiej zmień nick na inny wtedy nie powinno być takich pomyłek. Dziennie potrafiło przychodzić po 30 zgłoszeń o treści killer znów odpalony/wyzywa itp. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony gracz "Kiler" mimo że gra teraz jako "Lola"  gral również jako Killer, Killler itd. także zmiana nicku nie byłaby zła, choć domyślam się że kolega nabił już sobie odznaki/ranking 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze jak by zagadał do @Darek lub @Petrus  to chłopaki bez problemu przenieśli by mu odznaki na nowy Nick po prostu po to żeby nie było takich problemów.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Myślę, że wszystko jest już jasne. Rozpatrzenie prośby w temacie poniżej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×