Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Player :3

uniewinniony - ns Zgłaszam cheatera - Polack.

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Player :3
Nick cheatera: Polack.
Serwer: DM+BF2
Data + dokładna godzina: 2021-08-20 18:49-19:04
Link do dema: https://www110.zippyshare.com/v/sMjFlmW3/file.html


8:44-8:37 Bardzo ciekawa akcja. Ciekawe skąd wiedział, że w 8:40-8:38 jest przeciwnik za ścianą?

Nie widział go, ani nie mógł go usłyszeć. Ewidentne WH.

 

7:50-7:47 Super nakierowanie na głowę przeciwnika.

 

6:07-6:04 Piękny przeskok celownika na głowę. Ewidentny aim.

 

0:44-0:39 Widoczne przeskakiwanie celownika.

 

Dla tego pana przygotowałem coś specjalnego:

https://youtu.be/Eu52w6G5oD0 - LINK DO NAGRANEGO FILMU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, aby też się inni wypowiedzieli. Jeżeli Polack. zostanie uniewinniony, usunę film, który umieściłem.

Edytowane przez Player :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film zostaw, zreszta pobralem sobie na kompa 😁 Czekam na werdykt, alez mi humor poprawiłeś 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ezio dobre filmy możesz sobie trzymać, ja natomiast robię, co do mnie należy.

Od pewnego czasu obserwowałem cię i dla mnie nie grałeś uczciwie.

Jeśli jednak na filmie przeze mnie nagranym stwierdzone zostanie, że nie używałeś wspomagaczy, to i ja sam nie będę cię więcej o to oskarżał.

A humorki możesz zostawić dla siebie. Wiadomo, jakie one ostatnio były na serwerze.

Edytowane przez Player :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopcze, gram tu ponad dwa lata i w tym czasie grałem z mnóstwem ludzi oraz adminów a twoje oskarżenia wobec mnie w moim mniemaniu sa mowiac najdelikatniej bezpodstawne. Krazy tu o mnie opinia przecietnego gracza, placzka i bota - na co szczerze leje z góry, bo opinie z gry mi lataja i powiewaja. Ale to demo po prostu jest smieszne. Dlatego tym bardziej jest to dla mnie niezrozumiałe. Tez kilka razy wstawilem dema, nie wszystko było trafione. Ile ty grasz w ta gre?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz tego Ezio, ale mogę być starszy od ciebie i nie nazywaj mnie chłopcem.

Mam większe doświadczenie od ciebie na DM+BF2, chociażbyś miał ode mnie lepsze statystyki.

Ja również grałem z wieloma osobami na serwerze. Dokładnie od 2011 do 2014 roku grałem na serwerach DM+BF2 takich, jak:

Pierwszy - playcs.pl (2011-2012)

Na dowód tego, że grałem na tym serwerze, wymienię takie osoby taki, jak Leszek (Administrator serwera), Seraphim i Kras (Moderatorzy). Osoby, które na nim grały z pewnością o nich pamiętają. Po roku czasu cały serwer został zamknięty przez brak środków, aby go utrzymać.

 

Drugi - cs-retry.com (2012-2013)

Podobnie tak, jak wyżej został zamknięty przez brak środków na utrzymanie.

 

Trzeci - inne serwery (2014)

Przez te lata osiągnąłem 3 razy z rzędu Top 15 na serwerach DM+BF2.

 

Mogę również powiedzieć, że na samym początku grałem parę lat z botami na różnych poziomach trudności na wielu mapach, zdobywając doświadczenie.

 

Na koniec powiem, że przejrzałem moje demko jeszcze parę razy, które wstawiłem i rzeczywiście masz wielki talent do tej gry.

Do ciebie Ezio nic nie mam, wiem, że grasz bardzo dobrze.

 

Moim zdaniem temat jest do zamknięcia.

Edytowane przez Player :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej uważałem, że gracz Polack. używał wspomagaczy. Oddalam ten zarzut. Proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Fajnie by było gdybyś sobie sprawdził na internecie jak wygląda wh lub aim panie Player i nie pisał  na każdego kto dobrze gra że czituje bo z takim podejściem za daleko nie zajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
16 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:

Fajnie by było gdybyś sobie sprawdził na internecie jak wygląda wh lub aim

 

To, jak wygląda wh (WallHack) i aim (Aim-Bot) to wiem i to bardzo dobrze.

Co innego, kiedy osoby z WH i AIM  ukrywają swoje wspomagacze, aby ich nie zbanowano.

 

17 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:

i nie pisał  na każdego kto dobrze gra że czituje

 

Nie mam zamiaru nikogo oskarżać o używanie wspomagaczy bezpodstawnie, dlatego opisałem każdą akcję, która jest dla mnie podejrzana w moich ostatnich tematach.

Do grania na serwerze używam dużej rozdzielczości ekranu. Z tego powodu widzę nawet najmniejsze przeskakiwanie celownika na głowę i może to jest przyczyną moich zgłoszeń na osoby, które podejrzewałem o wspomagacze.

 

18 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:

...bo z takim podejściem za daleko nie zajdziesz :)

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie piszę głupich uśmieszków swoich reakcji, aby obrazić lub przykrość sprawić drugiemu człowiekowi.

Wiem, że na tym forum za każdą złą odpowiedź, za każde nieporozumienie traktowana jest taka osoba z głupimi reakcjami, aby tylko na złość zrobić takiej osobie.

Proszę zrozumieć, że jest tu od niedawna. Poza tym od niedawna na nowo gram w counter-strike 1.6, bo już od paru lat nie grałem.

A to, że jestem od niedawana nie zależy od pana Olka, jak daleko zajdę na forum, czy na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne przeciwieństwa które ja uważam to oczywiście przeciwieństwa losu.

Cytat
1 godzinę temu, Player :3 napisał:

Nie mam zamiaru nikogo oskarżać o używanie wspomagaczy bezpodstawnie

 

 Mówisz że nie masz zamiaru nikogo oskarżać a i tak to zrobiłeś, napisałeś 4 razy pod rząd zgłoszenia w dziale AntyCheat i w każdym z nich z góry założyłeś że osoby na które założyłeś temat używają wspomagaczy. Na serwerze   istnieje taka komenda jak,, /zgłoś w której piszesz wiadomość do adminów i zgłaszasz swoje wątpliwości co do czyjejś gry lub zachowania. A jeśli to nie pomoże to wtedy warto założyć temat. 

Cytat

Oczywiście można się pomylić 1 raz czy 2 ale nie 4 razy...

tym bardziej że sam napisałeś że w cs już kiedyś grales więc wydaje mi się ze z tym jak wygląda wh i aim już się zapoznałeś o ile nas nie kłamiesz z tym że już kiedyś grales w tą grę :) Dlaczego napisałem że 4? Dlatego że sprawdziłem każde demko z założonych przez ciebie tematów i na żadnym nie widać nic podejrzanego a jedynie umiejętności jakie dana  osoba posiada.

Cytat
1 godzinę temu, Player :3 napisał:

A to, że jestem od niedawana nie zależy od pana Olka, jak daleko zajdę na forum, czy na serwerze

Nigdzie nie powiedziałem że na forum daleko nie zajdziesz czy też na serwerze. Tylko pomyśl o tym że jesteś na serwerze czy na forum jak sam wspomniałeś od niedawna a zniechęcasz do siebie już kilka osób... 

Więcej się wypowiadał nie będę bo temat nie dotyczy mnie i jak dla mnie temat powinien być już dawno zamknięty i wyjaśniony. 

Ps. Dodając emotke do swojej wypowiedzi mogę wyrazić np to że nie pisze tego po  złości lub też dla śmiechu warto się przed wspominaniem o tym  zapytać o to niż pisać swoje wymysły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do wieku, 81 rok. 

Co do dm, admin na zabijambolubie.com jakieś 2 lata. 

Gram ogólnie kolo 12 lat, zaczynalem od skamieniali.pl mody głównie tp od jakis 5 lat dm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:
  Cytat

Oczywiście można się pomylić 1 raz czy 2 ale nie 4 razy...

Bardzo ciekawe skąd wziąłeś ten cytat. Ja go nie napisałem.

 

57 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:

o ile nas nie kłamiesz z tym że już kiedyś grales w tą grę

A dlaczego miałbym w nią kiedyś nie grać?

Skąd w takim razie biorą się u mnie wysokie statystyki na niektórych mapach na których gram?

 

57 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:

Dlaczego napisałem że 4? Dlatego że sprawdziłem każde demko z założonych przez ciebie tematów i na żadnym nie widać nic podejrzanego a jedynie umiejętności jakie dana  osoba posiada.

Zauważ, że demko, które wrzuciłem rozpisałem bardzo dokładnie. Jestem od niedawna, jak i również od niedawna zaczynam grać na nowo na serwerze.

Jeżeli wydawało mi się, że ktoś czituje to założyłem temat. Dowiedziałem się, że osoby, których oskarżyłem o używanie wspomagaczy nie używały ich wcale.

Starałem się wszystko dobrze przedstawić rozpisując demko. Komuś już powiedziałem, adminem nie mam zamiaru zostać, ale zgłosić osoby, których podejrzewam o używanie wspomagaczy, jak najbardziej mogłem zgłosić. Mogłem ro zrobić po prostu będąc zbyt pewnym siebie tak, jak wspomniałeś, że z góry wiedziałem, że używają wspomagaczy. Poza tym już mówiłem od niedawna zacząłem grać na nowo w csa. Na nowym laptopie, z innym internetem.

 

 

57 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:

Nigdzie nie powiedziałem że na forum daleko nie zajdziesz czy też na serwerze. Tylko pomyśl o tym że jesteś na serwerze czy na forum jak sam wspomniałeś od niedawna a zniechęcasz do siebie już kilka osób... 

 

Każdy jest, jaki jest. Polack. mógł wyzywać na serwerze innych graczy to go należało ignorować. Ja natomiast nigdy nikomu nic złego na forum nie powiedziałem.

Mówisz, że zniechęciłem do siebie kilka osoby. Choćbym i kilkaset zniechęcił, ja robię wszystko po swojemu i robię tak, jak umiem.

Każdy może robić coś lepiej albo gorzej. Jedni doskonale udzielają się na forum, innym bardzo dobrze idzie granie na serwerach jeszcze inni bardzo dobrze potrafią traktować drugie osoby. Po prostu każdy ma swoje dobre i słabsze strony w różnych dziedzinach. Olek bardzo dobrze do siebie zniechęcasz również i ty.

Piszesz przykre komentarze i niepotrzebnie się wtrąciłeś do mojego tematu. Wiem, że zrobiłeś to specjalnie na niekorzyść moją.

 

 

57 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:

Więcej się wypowiadał nie będę bo temat nie dotyczy mnie i jak dla mnie temat powinien być już dawno zamknięty i wyjaśniony. 

 

W takim razie nie powinieneś się w tym temacie wypowiadać wcale. Ja napisałem dobrze, jedynie Olek przyszedł i powiedział coś, żeby wszystko wyszło na niekorzyść moją.

Cały temat mógłby być zamknięty i wyjaśniony z pewnością prędzej, gdyby nie TEN POST:

 

3 godziny temu, Olek pro skiller xd napisał:

Fajnie by było gdybyś sobie sprawdził na internecie jak wygląda wh lub aim panie Player i nie pisał  na każdego kto dobrze gra że czituje bo z takim podejściem za daleko nie zajdziesz :)

 

Poza tym ja już wcześniej napisałem, aby temat został zamknięty. Niestety przyszedł pan Olek, powiedział swoje i robił problemy bez powodu. Żałosne.

Edytowane przez Player :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Dobra jednak się wypowiem ostatecznie bo widzę że Pan Player nadal nie rozumie tego co napisałem. Czy ja cie gdzieś obraziłem? Jeśli normalną wypowiedź traktujesz jako wypowiedź na czyjaś niekorzyść to tak jak wspominałem daleko z takim podejściem nie zajdziesz. Jako admin z doświadczeniem sprawdziłem demo a nawet wszystkie dema które dodałeś i zauważyłem że osoby które oskarżyłeś z góry o czitowanie nie używają żadnych wspomagaczy więc się wypowiedziałem.. Odrazu podkreślę ze było i jest to tylko i wyłącznie moje skromne zdanie a do wypowiedzenia się miałem pełne  prawo. A to czy weźmiesz  do siebie to co napisałem czy też nie najprościej mówiąc guzik mnie  obchodzi. Żałosne w tym przypadku  jest tylko i wyłącznie twoje zachowanie i jedyna osoba która robi problemy jesteś ty bo próbujesz zrobić je uczciwym gracza. Zamiast pisać zbędną odpowiedź w moja stronę mogles poprostu zakończyć temat na mojej wypowiedzi. Ty wiesz swoje ja wiem swoje i to wystarczy. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×