Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
prosto9

opiekun serwera

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gram codziennie na tym serwerze i co sie na nim odpierdala to chyba nie jestescie swiadomi. skladalem o opiekuna serwera nawet zadnej odpowiedzi nie dostalem. I nie widze by jakiś admin sie interesował tym serwerem, mój pierwszy raz na tym serwerze był 2 lata temu miałem chwilową pauze od cs'a ale to co sie dzieje teraz  na tym serwie to jakas tragedia. Zróbcie porządek z dzieciarnia na hakach. ( KIEDYŚ BYŁ PORZĄDEK I SPOKOJ ).... A teraz dno..

Edytowane przez prosto9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Nie Lubię! 1
  • Haha 1

z takim podejściem to możesz być opiekunem swojego serwera postawionego na botach, brak kultury to juz pierwszy argument na minus,generalnie temat do spamu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

yyyy kiedyś to były ... przypuszczam ze chodzi ci o DD2. osobiście jestem świadom tego co się tam dzieje ale na patodzieci nic ci nie poradzę nie mam czasu siedzieć na serwerze 24/7. Ostatnio to mi w ogóle odeszły chęci na cs jak się patrzy na ta patologie. (Pozdrawiam moich fanów) Nie widzę żebyś cos składał wiec jak ma ktoś ci odpowiedzieć. :)  A tak poza tym tu masz link do wzoru na skargę 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×