Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
znarkomicie

zbanowany - ns zgloszenie VIP'a makinoob

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: znarkomicie
Nick cheatera: makinoob
Serwer: only dd2
Data + dokładna godzina: 09/10/2021 21:35 (pierwszy czas rozpiski)
Link do dema: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2110092124-de_dust2-1633807440-1633809120.zip
Rozpiska: 

10:53:00 <- moment odpalania czitów
11:34:00 <- ewidentnie przez scianę po głowie na swój team
11:43:00 <- już wie, że gość zaraz wychyli na midzie (normalnie nie czeka na mida) 

12:06:00 <- już wie, że jest w BSie (jak nie ma nikogo w bsie to nawet na SHIFT nie wchodzi)

14:18:00 <- nacelowanie na głowę przez scianę w picie

14:25:00 <- nie widział a wiedział co potwierdza akcję wyżej

16:05:00 <- widać, że coś nie tak lecz próbuje się kryć trochę 

19:20:00 <- ewidentne czekanie, dobrze wie, że zaraz ktoś wychyli (pierwszy frag ciężko ocenić bo demko polagowane strasznie)

 

Sam styl gry pokazuje, że w momencie jak przeciwnik jest blisko używa SHIFT i calownik zawsze blisko możliwego miejsca wychylenia, celownik po ziemi jak nikogo nie ma. Gracz posiada u Was VIP'a, graliśmy dzisiaj rano i bardzo się pruł, że mam czity tym razem nie wytrzymał presji i odpalił. Ogólny styl rozgrywki dopasowywany do ułożenia przeciwników niestety demko jest takiej jakości, że nic więcej nie da się rozpisać ale czasem te głowy bardzo celne, movement boga. 

 

Pozdrawiam

znarkomity gracz :D

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Administracja z działem AC nie ma za wiele Wspólnego.Jak wiemy każdy ma swoje życie prywatne i należy to szanować. Jak ktoś z UB supportu będzie miał czas to napewno sprawdzi twoje zgłoszenie.Bądż cierpliwy. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2

Olek rozumiem twoje zdanie i je popieram ale z drugiej strony gracz ma problem i chciałby w spokoju pograć mimo wszystko jeśli oczywiście ma racje co zostanie ocenione przez AC. Mam ogromną prośbę aby sprawdzono podaną informacje przez gracza. Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jutro zobaczę demko i będzie werdykt. Tak więc nie co się spinać, każdy ma swoje życie, pracę. Więc panowie zejdziemy że spiny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ja się Panowie nie spinam ale wydaje mi się, że troszkę za długo to trwa jak na dział AC. Pomyśl jakby gość grał dzień w dzień na multi a tutaj 2 tygodnie się czeka na sprawdzenie gdzie macie wszystko rozpisane i podane w sumie na tacy. No takie trochę dziwne mi się to wydaje ale co sieć  to zwyczaje. Myślę, że się kiedyś doczekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×