Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
znarkomicie

adminka ponioslo?

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admina 
2. Nick oskarżyciela 😞 znarkomicie
3. Nick oskarżanego 😞 zarowa
4. Dokładna data (dzień+godzina):22:54 23/10/2021
5. Mapa:dd2
6. IP oskarżonego: nie mam
7. Steam ID oskarżonego: nie mam
8. Dowód przewinienia: [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Reason: 'brak kultury'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:25829030'
[AMXBans] Your IP: '83.243.104.78'
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your console.
9. Dodatkowy opis: wchodzi admin na serwer gramy 1vs2, ja sam w tt i 2 typa w ct. 
Jeden typowy noob, gra na strzalkach i zwiedza cala mape wiec co runde trzeba 2 minuty czekac lub szukac gdzie kuca. 
Wchodzi admin zarowa i pisze do niego na u@ "wypierdol tego typa "nick" bo zwiedza co runde" i ban? Co ma kultura do tego? 
Napisalem na u@ do admina konkretna wiadomosc i wydaje mi sie ze 30 minut bana to zdecydowana przesada. 
Co tu sie odpierdala ja sie pytam? Lepiej zeby nikt nie gral czy za duzy opor daje i latwiej bylo mnie wywalic zeby se pograc?
Nikogo nie obrazilem, widzial to tylko admin

 

 

Edytowane przez znarkomicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
  • Smutny 1

Nie będę się rozpisywał bo nie ma sensu. Totalny brak kultury o czym świadczą logi czatu. wielokrotnie zwracałem ci uwagę na temat twojego słownictwa nie potrafisz nawet kulturalnie napisać na @U. Jeśli nie panujesz nad emocjami udaj się do specjalisty. Dziękuje dobranoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku zamiast szanowac gracza bo juz nikt prawie nie gra i wypierdolic jakiegos nooba ktory co runde 2 minuty se biega to wchodzisz i wywalasz mnie gdzie gramy we 2 praktycznie, wez czasem pomysl, nie boli obiecuje, sprobuj 

 

Potem sie dziwicie ze serwer pusty stoi jak admini tak sie zachowuja, kto teraz gra? Myslisz ze ktos dobije na pusty serwer? A tak chcielismy sobie pograc. Jaki to jest brak kultury napisac wypierdol? Ile ty masz lat 10? 

 

Kiedys to byla fajna siec ale no coz...

Edytowane przez znarkomicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Dla twojej wiadomości grają aktualnie 3 osoby i nikt nikogo nie wyzywa i nie wygania z serwera :) Jeśli "wypierdol" to nie wulgaryzm a jak wiadomo używanie wulgaryzmów uważa się za nie kulturalne to nasuwa mi się na język tylko jedno ... (z grzecznosci nie dokoncze tego zdania:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SzP "znarkomicie"-Co to ma znaczyć to słowo "wypierdol" ? Jeżeli gracz nie łamie regulaminu i wykonuje cele mapy ma takie samo prawo jak każdy przebywać na serwerze. A twój brak kultury pozostawia wiele do życzenia ;). Proponuje ochłonąć oraz przemyśleć swoje zachowanie. Gdy się uspokoisz zapraszamy ponownie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, DawidXPL napisał:

SzP "znarkomicie"-Co to ma znaczyć to słowo "wypierdol" ? Jeżeli gracz nie łamie regulaminu i wykonuje cele mapy ma takie samo prawo jak każdy przebywać na serwerze. A twój brak kultury pozostawia wiele do życzenia ;). Proponuje ochłonąć oraz przemyśleć swoje zachowanie. Gdy się uspokoisz zapraszamy ponownie ;).

 

A czytać ze zrozumieniem umiesz? Jeżeli dla cb bieganie po mapie i nie wykonywanie celów jest normalne i to jest wartosciowy gracz ktory robi wszystko jak powinien to kolejna wypowiedz swiadczaca o poziomie tej sieci i poziomie adminow. Dawno mnie tu nie bylo ale jak bardzo poziom tej sieci spadl to nawet dnem nie mozna nazwac ale grzebaniem sie w mule...

 

Chodzi mi o to ze zglaszam odpalow na forum,  poswiecam swoj czas a wchodzi taka zarowka i zamiast upomniec czy kicka dac jak gra 2-3 graczy to sypie bana na 30 minut (moj pierwszy ban). 

 

Jak pisalem kopanie sie w mule... Na szczescie sieci jest duzo 

 

P.S. Jak nie wiesz co znaczy slowo wypierdol to se wygoogluj

 

13 godzin temu, zarowa :D napisał:

Dla twojej wiadomości grają aktualnie 3 osoby i nikt nikogo nie wyzywa i nie wygania z serwera :) Jeśli "wypierdol" to nie wulgaryzm a jak wiadomo używanie wulgaryzmów uważa się za nie kulturalne to nasuwa mi się na język tylko jedno ... (z grzecznosci nie dokoncze tego zdania:) )

 

HLTV to nie gracz, wartosciowy gracz ktory grał ze mna wyszedl zostalo zwiedzajace zero ktore zglasalem do wypierdolenia z serwera i Ty. 

Edytowane przez znarkomicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 2

Który wartościowy gracz wyszedł? XD I nie zapraszaj mnie na steam bo nie mam zamiaru go zaśmiecać . :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, zarowa :D napisał:

Który wartościowy gracz wyszedł? XD I nie zapraszaj mnie na steam bo nie mam zamiaru go zaśmiecać . :) 

 

Takie zasmiecanie to nie zasmiecanie, zebys taki cwany byl na serwerze jak na tym forum, paluszki bolaly od wpisywania /rs ze poszłas?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Smutny 1
17 minut temu, znarkomicie napisał:

 

Takie zasmiecanie to nie zasmiecanie, zebys taki cwany byl na serwerze jak na tym forum, paluszki bolaly od wpisywania /rs ze poszłas?

 

Mam binda 🙂 wcale nie jesteś takim kozakiem żebym miał wychodzić 🙂 a teraz nie spamuj 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@znarkomicie@znarkomicie  Nie każdy potrafi grać jak pro Gracz. Jedni są słabsi drudzy lepsi, u nas akurat każdy ma szansę żeby zagrać, ci lepsi i słabsi więc trochę wyrozumiałości. Nie rozumiem w ogóle zgłaszania na u@ czy pod komenda /zgłoś osób które słabiej grają. Jeśli kompletnie nic nie robią tzn. Afk, sami się zabijają to jak najbardziej ale to że ktoś gra słabiej i być może dopiero zaczyna jest kompletnie żałosne. Każdy z nas kiedyś zaczynał grać w tą grę i myślę że nasza gra wyglądała podobnie do gry tych osob które zgłaszasz. Ban już minął więc skarga według mnie bezpodstawna a decyzja admina jak najbardziej odpowiednia.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
6 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:

@znarkomicie@znarkomicie  Nie każdy potrafi grać jak pro Gracz. Jedni są słabsi drudzy lepsi, u nas akurat każdy ma szansę żeby zagrać, ci lepsi i słabsi więc trochę wyrozumiałości. Nie rozumiem w ogóle zgłaszania na u@ czy pod komenda /zgłoś osób które słabiej grają. Jeśli kompletnie nic nie robią tzn. Afk, sami się zabijają to jak najbardziej ale to że ktoś gra słabiej i być może dopiero zaczyna jest kompletnie żałosne. Każdy z nas kiedyś zaczynał grać w tą grę i myślę że nasza gra wyglądała podobnie do gry tych osob które zgłaszasz. Ban już minął więc skarga według mnie bezpodstawna a decyzja admina jak najbardziej odpowiednia.

 

 

 

Ta sytuacja zaczęła się jak byłeś Ty a nawet wcześniej, pierw pisalem mu grzecznie co trzeba robic, potem zawitales na serwer Ty, tez probowales gosciowi wytlumaczyc na czym polega gra po czym go wywaliles. Poszedles to wrocil, znowu probowalem ale jak gramy 1vs2 i typka 2 minuty runda w runde sie szuka bo gdzies se kuca na koncu mapy to kazdemu by sie skonczyla cierpliwosc, nikogo nie obrazilem piszac slowo "wypierdol" na u@, podalem konkretny powod dlaczego powinien to zrobic. Nigdy tu nie mialem bana i wystarczylo kicka dac jezeli juz bylo to takie przewinienie. Patrzac ze na tej sieci juz prawie nikt nie gra to banowac gracza na 30 minut to chyba idiotyzm nie uwazasz? Lepiej zeby serwer stal pusty? Zna mnie tu mnustwo ludzi, JanDawidowicz  czy ja jestem niekulturalny? Czy grając ze mna przez tyle czasu miales jakis problem z moim zachowaniem? Olek pro skiller xd Ty chyba tez nie? Kazdy ma jakis zapas cierpliwosci a sam widziales co gosc odpierdalal na serwerze i nic do niego nie docieralo. I moim zdaniem ban 30 minut byl nie na miejscu patrzac na sytuacje dlatego ta skarga. 

Edytowane przez znarkomicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
3 godziny temu, Olek pro skiller xd napisał:

@znarkomicie@znarkomicie  Nie każdy potrafi grać jak pro Gracz. Jedni są słabsi drudzy lepsi, u nas akurat każdy ma szansę żeby zagrać, ci lepsi i słabsi więc trochę wyrozumiałości. Nie rozumiem w ogóle zgłaszania na u@ czy pod komenda /zgłoś osób które słabiej grają. Jeśli kompletnie nic nie robią tzn. Afk, sami się zabijają to jak najbardziej ale to że ktoś gra słabiej i być może dopiero zaczyna jest kompletnie żałosne. Każdy z nas kiedyś zaczynał grać w tą grę i myślę że nasza gra wyglądała podobnie do gry tych osob które zgłaszasz. Ban już minął więc skarga według mnie bezpodstawna a decyzja admina jak najbardziej odpowiednia.

 

 

 

 

 

13 minut temu, JanDawidowicz napisał:

Niestety przy mnie kulturka. Może żary działa jak płachta na byka, nie wiem. Ogólnie do zamknięcia post es.

 

Czemu do zamknięcia? Chciałbym to wyjaśnić i pokazać H@ jaką ma nieogarniętą Administracje, a tutaj kolejny proadmin, nie dość, że oskarża mnie o oszustwo w tej grze ale boi sie zbanowac

 

poziom1.thumb.png.d5df9925a4817ed8f69854a05a987143.png

 

to jeszcze Wojtek 5cm pisze "chuj nie aim" i jakoś nie dostaje bana na 30 minut? Gdzie tutaj jest sprawiedliwość? wypierdol i chuj to chyba są przekleństwa więc także powinien dostać bana ? Jeszcze napisał to na say a nie na U@ wiec mysle ze przynajmniej na 1h ban! Chociaż jakąś reprymende? A tu nic? Czyli słowa chuj moge uzywać? Ktos mi wytlumaczy dokladniej zasady panujace na tym serwerze?

 

17 godzin temu, DawidXPL napisał:

SzP "znarkomicie"-Co to ma znaczyć to słowo "wypierdol" ? Jeżeli gracz nie łamie regulaminu i wykonuje cele mapy ma takie samo prawo jak każdy przebywać na serwerze. A twój brak kultury pozostawia wiele do życzenia ;). Proponuje ochłonąć oraz przemyśleć swoje zachowanie. Gdy się uspokoisz zapraszamy ponownie ;).

 

Nie mówiąc, że przychodzi jakis DawidXPL i nawet nie czytajac 1 posta zaczyna swoje madrosci prawic... Na 4 adminow 1 normalny, wynik godny polecenia

Edytowane przez znarkomicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 3

Jeżeli masz jakiś problem bo widzę u Ciebie to często zapraszam do złożenia skargi na mnie a nie tu wylewasz żale na wszystkich. Skoro twierdzisz ,że gra tutaj to kąpanie się w mule i jest pełno innych serwerowni nikt Cię tu na siłe nie trzyma ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
34 minuty temu, znarkomicie napisał:

 

 

 

Czemu do zamknięcia? Chciałbym to wyjaśnić i pokazać H@ jaką ma nieogarniętą Administracje, a tutaj kolejny proadmin, nie dość, że oskarża mnie o oszustwo w tej grze ale boi sie zbanowac

 

poziom1.thumb.png.d5df9925a4817ed8f69854a05a987143.png

 

to jeszcze Wojtek 5cm pisze "chuj nie aim" i jakoś nie dostaje bana na 30 minut? Gdzie tutaj jest sprawiedliwość? wypierdol i chuj to chyba są przekleństwa więc także powinien dostać bana ? Jeszcze napisał to na say a nie na U@ wiec mysle ze przynajmniej na 1h ban! Chociaż jakąś reprymende? A tu nic? Czyli słowa chuj moge uzywać? Ktos mi wytlumaczy dokladniej zasady panujace na tym serwerze?

 

 

Nie mówiąc, że przychodzi jakis DawidXPL i nawet nie czytajac 1 posta zaczyna swoje madrosci prawic... Na 4 adminow 1 normalny, wynik godny polecenia

Widzę że próbujesz szukać problemu tam gdzie go nie ma. Skoro taki ,,mądry" jesteś to powinieneś wiedzieć że osoby które w grze żyją  nie widzą tego co piszą osoby które zginęły.Tak było też w tym przypadku u góry. Więc śmieszne jest to że na siłę szukasz problemu i starasz się pokazac jacy my(admini) nie jesteśmy źli bo banujemy per Pana  *znakomitego* czyli pro gracza a nie banujemy słabszych graczy. Gdzie w tym logika? Kultura obowiązuje na forum i na serwerach więc nie powinieneś również na forum pisać zwrotów wóglarmych tak jak to robisz na u@ bo również dobrze mógłbym napisać skargę i prosić o warna(o co też proszę bez pisania skargi) dzieckiem nie jesteś a gorzej się z tobą rozmawiam niż z dzieckiem. Hmm idąc twoim tokiem myślenia i zasada,, na chłopski rozum" mogę śmiało stwierdzić że admini którzy przestrzegają zasad i dbają o serwery zgodnie z regulaminem są źli i tak jak to napisałeś *proadminami* i oczywiście się z tobą nie zgadzają. A ten 1 admin akurat jest dobry bo napisal to co chciałeś? Jednym słowem xD. Reasumując, skarga jest bezsensu i żałosna tak samo jak Twoje zachowanie. Piszesz kompletne bzdury i wyrywas niektóre rzeczy z kontekstu. Hmm o jakie czity cie oskarżam? Pisząc że masz namieszane myślisz ze mówię o czitach? Jeśli tak to widać jak się super znasz na grze. Zachowanie kompletnie nie odpowiednie i z każdą próbą łamania regulaminu będziesz odpowiednio nagradzany bynajmniej przeze mnie(tak jak inni gracze). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2
11 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:

Widzę że próbujesz szukać problemu tam gdzie go nie ma. Skoro taki ,,mądry" jesteś to powinieneś wiedzieć że osoby które w grze żyją  nie widzą tego co piszą osoby które zginęły.Tak było też w tym przypadku u góry. Więc śmieszne jest to że na siłę szukasz problemu i starasz się pokazac jacy my(admini) nie jesteśmy źli bo banujemy per Pana  *znakomitego* czyli pro gracza a nie banujemy słabszych graczy. Gdzie w tym logika? Kultura obowiązuje na forum i na serwerach więc nie powinieneś również na forum pisać zwrotów wóglarmych tak jak to robisz na u@ bo również dobrze mógłbym napisać skargę i prosić o warna(o co też proszę bez pisania skargi) dzieckiem nie jesteś a gorzej się z tobą rozmawiam niż z dzieckiem. Hmm idąc twoim tokiem myślenia i zasada,, na chłopski rozum" mogę śmiało stwierdzić że admini którzy przestrzegają zasad i dbają o serwery zgodnie z regulaminem są źli i tak jak to napisałeś *proadminami* i oczywiście się z tobą nie zgadzają. A ten 1 admin akurat jest dobry bo napisal to co chciałeś? Jednym słowem xD. Reasumując, skarga jest bezsensu i żałosna tak samo jak Twoje zachowanie. Piszesz kompletne bzdury i wyrywas niektóre rzeczy z kontekstu. Hmm o jakie czity cie oskarżam? Pisząc że masz namieszane myślisz ze mówię o czitach? Jeśli tak to widać jak się super znasz na grze. Zachowanie kompletnie nie odpowiednie i z każdą próbą łamania regulaminu będziesz odpowiednio nagradzany bynajmniej przeze mnie(tak jak inni gracze). 

 

wólgarnych? hahahahha dobra skonczmy temat, ja chce wyjasnic dlaczego wszyscy moga przeklinac, obrazac a ja nawet nie borazilem tylko napisalem 1 wulgaryzm na u@ i od razu ban... kumasz? 4 adminow na serwie goscie normalnie przeklinaja ale nikt nawet uwagi nie zwroci... co tu jest nie tak?

Edytowane przez znarkomicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 3

Powiem Wam tak chłopaki, 

Osobiście uważam, że nie ma sensu już totalnie rozdrabniać nad tą sytuacją. Ban minął już dawno temu, jednak myślę, że trochę ten gość ma rację. 

Patrząc przez pryzmat tego, że na serwerach praktycznie mało kto już gra (wiadomo czasy świetności dawno już minęły) nie powinno już "aż tak" przestrzegać się regulaminu (kto mądry zrozumie o co mi chodzi). Z drugiej strony gość nie napisałby tego słowa i wszystko byłoby okej xD 

Za chwile jeden z drugim pójdzie na inny serwer bo stwierdzi, że same 2heady (bez obrazy) na admince i wlepiają bany z bomby bo dawno żadnego bana nie dawali przez ilość osób na serwerze to pasuje coś wlepić. 

Dodam, że od lat nie grywam już na serwerze, ale obserwując różne posty czy tam historie banów dochodzę do takiego wniosku.

Na tę chwilę trzeba się liczyć z każdym graczem, skupić się na cziterach, a takich co najwyżej upominać jeśli aż tak Wam przeszkadzają wulgaryzmy w czasach tiktoka, pseudoraperów ogólnodostępnych dla dzieci wulgarnych tektów. 

To tak słowami podsumowania. 

Pozdrawiam cieplutko. 

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

@Baku:S dopisałbym jeszcze tylko - amen

Trzeba zrozumieć obie strony - gracz chce pograć, a admin musi pilnować porządku. Wystarczy, że obaj mieli gorszy dzień i awantura gotowa.

Pamiętajmy też, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Czy to się tyczy admina, czy też gracza.

Pozdro 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

@znarkomicie kultura obowiązuje na serwerze jak i na forum. Poza tym @zarowa :D jesteś adminem tyle czasu a wciąż widzę jak dajesz bany dla graczy, jak nie pamiętasz taryfikatora to sprawdzaj go czasami. Jak nie potraficie dojść do porozumienia to wam mogę pomóc żeby był spokój.

Tak wiec myślę ze będzie spokój. Ban minął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2
  • Smutny 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×