Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zarowa :D

luźna propozycja

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. zablokowanie awp na ONLY DD2 lub blokowanie jej gdy na serwerze jest poniżej 6 graczy. Dlaczego?  Przykład z dzisiejszego dnia na serwerze 4 osoby 3 grają awp. Mamy serwer only awp_india niech tam idą sobie strzelać nie da się tak grać ledwo z respa wyjdziesz już leżysz. Nie mowie  tu o sobie lecz o większości nowych ludzi którzy wchodzą na serwer. 

2. FLESHE.  jest to najbardziej wkurzający granat w cs. W większości przypadków przeszkadza niż pomaga. Raz działa raz nie działa na wroga. Natomiast za to na swoich działa bez wyjątku nieumiejętność korzystania z  nich doprowadziła mnie dziś do ... ( wole nie kończyć tego zdania) Często i to bardzo zdarza się ze wchodzi TROLL MACIUS i już na respie rzuca fleshe swoim. wiadomo czym to skutkuje jeśli nie ma admina.  Propozycja jest taka usuniecie ich/ograniczenie ich do 1 na osobę. Ewentualnie zrobienie tak by nie oślepiać swoich co raczej jest słabym rozwiązaniem jeśli chodzi o szanse drugiej drużyny. 

Zapraszam do dyskusji. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2

Jest plugin który blokuje oślepianie twoich towarzyszy jeśli rzucisz, jedynie możesz siebie oślepić ale twoja drużyna będzie normalnie widzieć a przeciwnik dostanie mleko. 

Co do AWP jest plugin który blokuje kupowanie od ilości graczy. Jak na to nie zdecydujecie się to możecie dodać pkt w regulaminie serwera np AWP od 5CT i jak nie będą stosować się do tego to możecie od razu banować na 5min 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Pomysł @Psychol !!! Z pluginem na anty-fleshe dla towarzyszy jak najbardziej jestem za takim rozwiązaniem. A co do tego co napisałes żarówa z awp to nie jestem przekonany do tego. Skoro jest możliwość wyboru tej broni w podstawowych opcjach gry to czemu by z tego nie korzystać. Jedni umieją grać m4/ak a inni awp. Moje skromne zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Również popieram kwestie fleshy bo jest to tylko kolejny pretekst i okazja do trollowania szczególnie dla graczy co grywają na zmiennym ip. Przez te fleshe ludzie się wkurzają gdy trollują nimi  ludzie grajacy na aktywnym banie i zmiennym ip i wyrabiają sobie tylko złe zdanie na temat serwera gdy nie ma admina w tym czasie co trollują co oczywiście działa na szkodę serwera. Dlatego popieram w 100% pomysł o nieoślepianiu swoich kolegów z drużyny. Natomiast co do AWP jestem na nie i mam takie samo zdanie co kolega olek wyżej.

 

 

PS. Przydałoby się naprawdę zmienić te Rsy bo są już za długo i każdemu się obrzydły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Zgadzam się z panami powyżej, awp do wyrzucenia- jeśli w grze jest 3o3. 

Jak również żeby flesze nie działały na towarzyszy z drużyny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×